0 oy
474 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

hatırlayan olabilir dün 2 devlet hastanesinde de tedavi olamadım aciliyetim olmasına ve hamile olmama rağmen öncelik verilmemişti. bugün özel klinikteki doktoruma geldim ilacımı yazdırdım dönüyorum.. ne diyebilirim ki. böyle bir sistem içindeyiz işte. 

9 Cevaplar

0 oy
(5,436 puan) tarafından

Başlıkla özetlemişsin zaten ne diyim :(

-Reklam-
0 oy
tarafından
Devletkiler ne yazik ki oyle gecen kontorole gittim kontorl icin geldim dedm 1 hafta once gelmissin zaten gerek yoki dedi ne demek gerek yok dedim bi muyame edio bakmiyacakmisiniz bebegmn durumna dedm ne geregi var diyor bana 3 defa israr  ettigim halde inatlasti etmedi muyane  sinirden güldum ciktim bravo size isinizi cok guzel yapiyorsunuz dedim  
(1,302 puan) tarafından
Canım devlette hangi doktora gittiginin önemi yokki zaten dogumu ebe yaptırıyo kontrole sık gitmek istiyosan her seferinde farkli bi doktora randevu al zaten hepsi aynı ilgisiz
tarafından
Oyle yaptm canm farkli doktora almstm
tarafından
sanki babalarının parasıyla ultrason çekiyolar. nolur bi muayene etsen di mi? sinir oluyorum ya.
0 oy
(659 puan) tarafından
6 aylık hamıleykrn sag dızım kıtlendı capraz baglarım kopuk marasta yasıyoruz gorev ıcabı unvs hastanesıne gıttık sabah 5 te ambulansla 9 a kadar bekledık kımse bısey yapmadı serum bıle vermedıler bana burda ayagına ıslem yapabılecek doktor yok dedıler ben dızım kıtlı beklıyorum sedyede cıglık cıglıga acılman olabılır demsınlermı bıde aglamaktan harap oldum sonra antep te mdıkalpark gıt orda bı dojtor var dedıler haydı 1 saatlık yok 2 saat surdu yavas yavas neyse sonra bız gıtmeden aramıs doktor benı dırek amelıyata aldılar dedım bebegım kadın doguma gıttık sukur bısey yok dedı anelıyat oldum  1 ay ayagımda aparatla yattım saolsun esım ızın aldı baktı kımseye bısey dıyemedık desek anneler gelecek  demem okı ıkı doktorda aynı okuldan mezun nıye brn 3 000 tl verıp ayagımı actırırken ssk da actıramıyorum nısanlıyken de aynısı olmustu ıstnbulda 3 ssk gezdım 4 ozeldı orda amelıyat oldum paran varsa vezır yoksa rezılsın ssk da bazı durumlarda
tarafından
ya çok çok geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın.. çoğu zaman rezilsin valla benim hiç vezir olduğum olmadı
0 oy
tarafından
gercekten gercekten parayi veren düdüğü çalıyor :)
tarafından
düt düüt :) şimdi iyiyim bak, illa cebimden para çıkması lazımmış 120 lira ilaç parası verdim ahahah
tarafından
para sıkışmış derler bizde :)
tarafından
aynen bizim tospik sağolsun :)
0 oy
(2,033 puan) tarafından
Başlik tam uygun olmus katiliyorum sana
tarafından
aynen canım, ne yaparsın. suriyelilere hizmet daha güzel kadın doğum anlamında yemin ediyorum :D
0 oy
(557 puan) tarafından
Nerde yaşıyorsunuz ki siz hani drdan memnun kalinmayabilir bunu duydum da hamile birine bakmamak ne demek yahu iyice şaşırdılar artık 
tarafından
ankara’da yenimahalle devlet hastanesinde yaşandı bu durum. bi de azar yedim niye hamile halinle özel doktoruna gitmedin diye ön muayenede. o saatte kadının evine mi gideyim tövbe ya.
0 oy
tarafından
Eczaneler vermiyor mu canim recetesiz . Ben mide bulantisi haplatimi hep recetesiz almistim . 
tarafından
benim hapımın adı dramamine tatlım, tanıdık eczacı bile veremem abla başım belaya girer dedi.. uyuşturucu etkili olduğu için sağlık ocağı falan yazmıyor, reçetesiz de satılmıyor asla
0 oy
tarafından
Paran yoksa yaşama diyorlar resmen
tarafından
ayyynen onu diyorlar. hani şu var hamileyim, hastalık halindeyim, bulantım çok, ağrılı sancılı mide sıkıntım var. bunu duyan biri hemşire bile olsa ilkin şundan şüphelenir : içerde bebeğe bir şey olmuş olabilir. anneyi zehirliyor olabilir. umurlarında bile değil ya
0 oy
tarafından
Bide devlet hastanelerini oneriolar dogum icin.Paramda olmasa kredi ceker özelde yaparim.Devlet hastaneleri rezil.kalabalik.hijyen sifir.heryeri suriyeli dolu.
tarafından
sorma ya. ankaradayım, devlet hastanelerinin çoğu berbat halde. yarısı çingen yarısı suriyeli dolu. iğrenç kokuyor..
tarafından
Adana'da ayni canm.Guvenemem yani.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 263 göst.
11 Ocak 2024 Diğer kategorisinde biri_iste (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 621 göst.
2 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,223 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 126 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Busraaa1 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 35 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu

384,823 soru

11,510,938 cevap

35,171 kullanıcı

...