0 oy
269 göst.
Aile kategorisinde (50 puan) tarafından
6senelik evliyim her sene gorümcemi iftara davet ederim eşimin 1 tane kardeşi var basķa yok  ama görümcem hicbir sene cagırmadi bizi iftara  eşimde geçen söyledi sen hersene cocuklarla yemek yapıp ailemi bir arada topluyon  yemek verioz doye onların yaptıgı ayıp maddi durumları bizdende iyi  insan bi akşam cayina cagirır maksat ramazanda bir olmak paylaşmak ama yapmiolar  eşimde baya alınmış yaptigı yapnlısmi siz olsanız naparsınız ramazan ayînda deil herzaman eve yemege cagırız bide

6 Cevaplar

0 oy
(473 puan) tarafından
Çağırması lazımdı canım ayıp etmiş. Boşver bir sire çağırmayın bakalım akıllanır belki.
(50 puan) tarafından
Ben sorun etmedim ama eşim sen  daha 1 aylik bebeginle düşünüosun iftar vermeyi  oda verebilir dedi
(473 puan) tarafından
Haklı doğru diyor düşünmesi lazımdı. Senin sorun etmemen iyi olmuş sonra büyüyor o problemler aklımızda. Boşver onlar iki kardeş halletsin sen başını ağrıtma
(50 puan) tarafından
Ben umursamiyorum herkes kendine yapar eşimede dedim boşver  diye  baska kardesi yok birlik olsun    beraber olalim dio
-Reklam-
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Erkekler normalde önemsemez böyle şeyler için kardeşine kıyamaz seninkine helal olsun seninde takmaman güzel fikrin hoşuma gitti herkes kendi değerini belli eder kafan rahatsa sorun yok ben mesela hiç çağırmam benimkilerde çağırmaz tam bi yabaniyiz ama onlar çok soğuk o yüzden bende kendimi yormuyorum cnm
(50 puan) tarafından
Ramazan ayi baska senede 1 oluyo paylasmak önemli   esimin baska kimsesi yok burda böyle bi zamanda berabr olalım dio gecen dedi onlar hiç zahmet etmesin bi iftari dedi  sen 1aylik bebekle neler hazırladın ònemli olan düzgün sofra kjrmak deil dedi bi çay bile demleyip beraber icelim demek dedi bende bosver herkes kendi göre yapar dedim  bide benden büyük gorümcem
(1,786 puan) tarafından
Eşini tekrar takdir ettim önemli olan bi çay demesini.Hakedene yapın canım illa akraba olmasına gerek yok.Boşver.
(50 puan) tarafından
Eşim  iyi insandir herkessever görümcem aşırı cimri evinden bi gram yiyecek azalcak diye korkuyoo
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Çoğunlukla giden taraf biziz ben de geçen çağırdım biz hep gidiyoruz bu sefer de siz gelin diye karşılıklı olması daha güzel bence 
(50 puan) tarafından
Eşim beklemiş hic cagirmaması zoruna gidio hani 1sene cagiririsin 1 sene cagirmaazsın neyse hic davet etmio
0 oy
(11,217 puan) tarafından
6 yil sonra mi fark etmis esin :) 6 yil yine iyi yapmissiniz ben 1 yilda cozer yol verirdim
0 oy
(301 puan) tarafından
Çağırmayın artık kesinlikle bence

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 482 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Glstanbeste (258 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 447 göst.
0 oy
8 cevap 436 göst.
2 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,441 puan) tarafından soruldu