0 oy
159 göst.
Diğer kategorisinde (1,122 puan) tarafından
Kızlar 5 günlük bebek kucga alsrmi emzryorm surkli uyanyo kucga alınca susuyo gece baslyo ozellkle

10 Cevaplar

+1 oy
(1,161 puan) tarafından
canim benim yeni dogmus  cocuklar  annelerini isterler  bu cok nirmal al *** *** ne zaman isterse.    yepyeni dunyaya  dusmus  hic birnsyden haberi bile  yok tabikide  annesini ister.
(1,122 puan) tarafından
Canm alıyorum zaten de 2.cocugum o yüzden çok alissnda istmyorm ama alacm mecburi
-Reklam-
0 oy
(119,011 puan) tarafından
simdiki bebeler alisir valla onlara akil ermiyo 
(1,122 puan) tarafından
Haklsn cnm vlla
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Alismazzz canim senin kokunu istiyodur senin kucağında güvende istiyodur da ondan kucağına alınca ausuyodur
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ben oglumu doğduğundan beri belli süre hep kucagimda tuttum sevildiği zaman bile hep kucaklarda sevilirdi annemlere gidince bi uyuduğu zaman sırtı yere değerdi onun dışında sürekli birilerinin kucağındaydi ama cpk şükür alismadi ve şuan kucakta tutulmaktan nefret ediyo 
0 oy
tarafından
Bana hep dediler öyle bir şey yok ama 2 ay olana kadar hep kucağımda uyumak istedi o senin kokunu arar daha kendini boşlukta hisseder. Büyürken hâlâ devam edersen o zaman alışır ama daha çok küçük
0 oy
tarafından
Senin sıcaklığını istiyor al kucağına kokunu hissetsin
0 oy
(1,552 puan) tarafından
İlk üç ay tamamen bilinçsiz oldukları, bu yüzden alışkanlık edinmedikleri söyleniyor.. 5 günlükse ve gece başlıyorsa gaz hafif hafif yoklamaya başlamış olabilir, gaz masajı dene.. Ya da kokunda güvende hissediyordur
0 oy
tarafından
Senin kokunu istiyo annesi hiçbi bebek 4 aydan önce kucağa alışmaz canm
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Alışır yavrum alışır simdiki cocuklar bir alametler ☺️☺️
0 oy
tarafından
Emzir yatağına yatır. Ağlayınca sakinlestir susunca yine yatağına yatır. Özellikle hava karardıktan sonra hep yatır yatağına ki alissin uykusu düzene girsin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 294 göst.
21 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 142 göst.
10 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 157 göst.
23 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Toprak_Hilal (2,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 261 göst.