0 oy
100 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,663 puan) tarafından
36 +1 haftalığım ilkinde sancı kasılma hiç hissetmedim bunda 32 de nst de sancı çıkmıştı ondan yola çıkara bazen karnımın altı kasılıyor bebek dönermiş gibi değil sıkıp bırakıyormuş hissi şuan da belim aşırı ağırıyor yatmama rağmen geçmedi midem de bulanıyor tuvalete çıkma isteği de çok oluyor  bir kaç haftadır da karnım çok sertleşiyordu ebede fark etti dikkat etbak doğurursun  bu kadar sertleşmesi doğumu tetikler dedi doğum benim anlattığım gibi mi başlıyor ilkinde 40+2 de doktor riske atmadı doğuma aldı sancı su nişan hiçbirini yaşamadım ama bunda 32 de hissettiğim şey sancıymış orda yola çıkarak sancı olduğunu düşünüyorum ve belim aşırı ağırıyor yarım saattir geçmedi 

2 Cevaplar

0 oy
(4,089 puan) tarafından
Takip et canım o sertleşme ve ağrı düzenli oluyor 15 dk da bir 10 dk da bir şeklinde oluyorsa doğum başlayacaktır 
(1,663 puan) tarafından
Sezeryan olacağım için doğumun başlaması bir sıkıntı yaratır mı acaba
(4,089 puan) tarafından
Tabiki canım doğum başlarsa bekletmezler hemen sezeryana almalılar
(1,663 puan) tarafından
Ah şu eşimin tavrından dolayı gitmek istemiyorum evde yok arkadaşlarını. Yanında gel desem hastanede bir şey çıkmasa normal diye eve yollasalar kim onun dilini çekecek ya
(4,089 puan) tarafından
Bebeğinin sağlığından daha önemli değil ya canım
(1,663 puan) tarafından
Öyle canım biraz daha devam ederse arıyıcam gelsin
-Reklam-
0 oy
(480 puan) tarafından
Bence hemen hastaneye gitmelisin benimde ikinci doğumum hemen olmuştu aynı şeyleri yaşadım hastaneye gittim ve iyiki de gitmişim yoksa çocuk evde doğacakmış ikinci doğumlar çok daha hızlı oluyor bence
(1,663 puan) tarafından
İlki sezeryandı açılmam olmadı diye şanstır ya şimdi riskli ya gidene kadar doğururum yolda hiç ayarı yok şansımın
(480 puan) tarafından
Bana sakin büyük abdestini yapma demişti ordaki hemşireler
(480 puan) tarafından
Ve çok fazla gelmişti ama tuvalete gitmedim hiç
(1,663 puan) tarafından
İşte o büyük tuvalet hissi ıkındırıyo şuan bende de o var tuvalete çıkmışım gibi ama bir şey yok kızımda o his gelince ıkınmışım galiba kafası şişmişti

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 85 göst.
16 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.
28 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umay17 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 103 göst.
21 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Hg99 (674 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 272 göst.