0 oy
452 göst.
Diğer kategorisinde (450 puan) tarafından
Ben çocukluğu  vicdansız bir babanın  evinde 27 senesi geçirmiş bir kadınım hiç başı oksannamis hiç sevilmemis hep baskı altında çocukluk yaşamış biriyim ..bu saatten sonra bayram gelsede  olur gelmesede .....size hayırlı bayramlar arkadaşlar..

18 Cevaplar

+2 oy
(3,446 puan) tarafından
Geçmişin gölgesinde yaşayanlar asla mutlu olamazlar.

Evet 27 sen geçmiş olabilir şimdi evli değil msn 

Yada çocuğun yok mu hamile değil msn veya 

Her gelecek gün bı umut insan o umut adına mutlu olur
(450 puan) tarafından
Benim  geçmişim sadece benimle  ilgili koparıp atamadığım yaralarla dolu bir kızım  var ona yaşatmaya calisyorum
-Reklam-
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Kıyamam.....
(450 puan) tarafından
:((((
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Peki ya simdi simdi nasilsin
(450 puan) tarafından
Şimdi iyiyimm bayram bu yaştan sonra sence küçüklükten yaşadığım tadı verir mi
(13,824 puan) tarafından
Vermez belki ama simdi sende ailenle cocuklarinla varsa gecmise sunger cekip doya doya yasa bu bayrami bi baslangiv olsun ozMab ins senin adina cnm
0 oy
tarafından
Sen yasayamamissin evladina yasat en guzel bayramlar bundan sonra sizlerin olsun canim ☺️
tarafından
Evet kusum ☺️
(450 puan) tarafından
İnşallah seninde
tarafından
Hamileymisssin hayirli olsun cok sevindim .ozelden konusmustuk gebelikle ilgili yazacaktim kapaliydi ozelin
tarafından
Kusum tesekkur ederim suan acik simdi hatirladim konustuk evet  nasilsin ❤️
tarafından
Rica ederim abla iyiyim cok sukur sen nasilsin
0 oy
tarafından
Deme be öyle bundan sonra.yasa bayramını sevdiklerinle inşallah
(450 puan) tarafından
Insallhg
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Snede çocuklarına tam tersini bayramı bayram gibi yasat o zaman canim. Herkesin derdi başka Allahim sıkıntını kolaylaştırsn inşallah
(450 puan) tarafından
Teşekkür  ederimmm
0 oy
tarafından
En çok sana gelsin bayram evlatlarınla birlikte yaşa bayram telaşını 
(450 puan) tarafından
Insallhhh
0 oy
tarafından
Yani cogumuz baba sevgisi gormedik bizim gibi cok var seni cok iyi anliyorum ayrimcilik yapan babanin kiziyim ben bazi cocuklarini seven bazilarini sevmeyen . Benimde yaramdir bu 
(450 puan) tarafından
Üzdün beni
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Bakış açını değiştirirsen bayram edersin. 
(450 puan) tarafından
Bakış açım d3gismeseydi şimdi burada yoktun yara sadece yasayamadiklarim
0 oy
(3,231 puan) tarafından
Kendin söylüyorsun vicdansızmış diye daha niye sevindiriyorsun baba olacak şahsiyeti. Sen srtık eskiye silgi çek önüne bak olamadığın kadar mutlu ol. Herkes 1 se sen 10 kez mutlu ol önce kendin için kaybolan yılların için bunu hakediyorsun.
(450 puan) tarafından
Önüme bakıyorum ama çocukluğumu yaşayamadım birisi baba sevgisi dese anlatamam bayramları zehir olduğu anlar var sadece aklımda
(3,231 puan) tarafından
Senin de imtihanın oymuş canım. Dünyaya gelirken ailemizi seçemiyoruz malesef üzülme geçmişe takılırsan hiç mutlu olamazsın. Evliysen çocuğun varsa daha da sıkı sıkı sarılman lazım hayata. Seni üzgün yorgun olarak değil mutlu huzurlu bilsin herkes öyle görünmen lazım. Kötü insanlar kazanmamalı senin gibiler kazanmalı
(450 puan) tarafından
Var Bi kızım çok sağol Allah da senin güzel gönlüne göre versin i
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Ne alakası var bayram sadece çocuklara yok ki hayatının az bir zamanı çocukluk şimdi 30 yaşındayım daha da güzel bayram bayram dedin mi çıkacak gezecek dolasacaksin geçmişte yapamadıklarını misliyle yapacaksın mesela
(450 puan) tarafından
İçimdeki heyecanı bitirdiler ama sen çok yaşa bayramı inşallah sevdiklerinle
0 oy
(11,217 puan) tarafından
gecmise degil gelecege bak cocugun icin kndini iyilestr baba evinde bayram.yoktu koca evinde yap o bayrami canim :)
0 oy
(368 puan) tarafından
Ne alaka geçmişteki olay ile bayramın burukluğu ? 
0 oy
(119,226 puan) tarafından
cocugun varmi varsa o huzel hatirlasin bayramlari
0 oy
tarafından
27 yaşında olup babadan her şeyi gören ve bir kere bile babamın elini öpüp bayramını kutlamayan banada hayırlı bayramlar:(sağolsun öyle bir cocukluk yaşadık ki hiç birimiz birbirimizin bayramını bile kutlamiyoruz kardeslerimde aynı şekilde ve bayramlarda kardeşlerimin ve benim içimizde kalan en en kötü şey babam tatlılar yaptırır börekler yaptırırdı muhtardı gelen herkese yedirdim kapıda beklerdik belki bizde yeriz diye köyün en zenginleriydik oysaki ama bir Kemalpaşa tatlısındw gözümüz kalırdı halen marketlerde görürum o tatlıyı için bir tuhaf oluyor ya ne zormuş bu şekilde büyümek:(
(450 puan) tarafından
Yaşamayan  bilemez
tarafından
Bencede hani çocuğunuza yaşatın diyorlar ya nasıl yapacan ki olmuyor yani ben yarın kızımla ne yapacam tek başıma evin içinde gidilecek gezilecek hiç bir yer yok akraba yok bir şey yok burda millet bayramlık alıyor tuhaf oluyorum hiç hayranlığım olmadı ya kızıma da almadım dolabında hiç giymedigi elbiseleri var küçülecekler yarın güzel giydiriri fografı çekerim bitti yani bizde bu kadar oluyor
(450 puan) tarafından
Benimde kimsem yok ama çocuğumu  bayramlık aldim  bu gün babasının elini oturup harçlık aldırcam komşulara gideriz gezdiririm birazda o yaşasın ben yaşamadım ona en güzelini yaşatırım insallah
tarafından
Bizim komşuda yok ya babası namaza gitti geldi hızlı hızlı bir bayramlaşma sonra nöbete gitti öyle kaldık kızımla
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Canım bu zamana kdr yasayamadigin bayramları çocukluğunu kizinla beraber yasamalisin bazı deneyimleri beraber tatmalisiniz eğer sen karamsar olursan kızina güzel bı bayram yada çocukluk sunamazsin
(450 puan) tarafından
Yok kızım için mutluyum bayramlık  aldık ona bayramı  anlattıkları erkenden uyu kizim yarın bauram büyükleri  elleri öpülür seker toplanır Diye  anlatınca nasılda seviniyor miniğim
(1,556 puan) tarafından
Tabi canim her çocuk bayramı sever
0 oy
tarafından
Gunah gunah her ne olursa olsun yilda iki kere gelen bu guzelligede isyan etmeyin be mutlu olmaya calisin bayramlari yasayin yasatin 
(450 puan) tarafından
İsyan  ettiğimi neden çıkardın sadece bayramın  bana gelmediğini yaşayamadığım günlerini ozlemi hasretlik çektiğimi anlatıyor bu yazı
0 oy
tarafından
Bende 26 yaşındayım bak beni anlattın en çok bziim bayramımız mübarek olsun inşallah canım
(450 puan) tarafından
Ah canimm inşallah

İlgili sorular

+1 oy
20 cevap 269 göst.
12 Ekim 2023 Aile kategorisinde Belsev (892 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 224 göst.
3 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Emineninanesii (3,372 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 642 göst.
0 oy