0 oy
529 göst.
Aile kategorisinde (2,363 puan) tarafından
Az oncede annem aradi diyoki neden kocanla kavga ediyosun babana gelmesende olur kocan ne derse o ya ne demek gelmesende olur komşumu bu gitmesende olur ben tabiki kavga edicem onun tarafina oh ne guzel hep gidelim bizim tarafa gelince ne bi dugune katilsin ne bi bayrama olurmu oyle sacmalik anneme dedim ama siz hep bunu şımartiyosunuz el pi.çini daha tepenize cikarin bakalim nolucak artik ailedende nefret ettim 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ailen  aranız bozulmasın die demiş ama yanlış tabikide
(2,363 puan) tarafından
Kiz bak inanirmisin gecen yaz kuzenimin dugunu vardi esim dediki napcaz o kadar kalabaligin icinde sanki nereye gidiyoz kalabalik dedigi zamanda yani neyse biz bunla kavga ettik yine annem aradi ama.nasil bagriyo telefonda sen nasil insansin kocan getirmiyosa ne dikleniyosun falan filan
tarafından
Düşünce yapıları öyle canım bazen  gerekcwktn ne yapsanda ne desende  anlamazlar olsun bırak sende kendi evinde geçir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sakin ol cnm 
(2,363 puan) tarafından
Nasil sakin olabilirim ki
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Valla o benimkine gitmezse ben de onunkine gitmem net. Öyle şey mi olur herşey karşılıklı.
(2,363 puan) tarafından
Evet esimede diyorum ben sizin tarafa iyi davraniyorum diyor of of
(3,141 puan) tarafından
Of Trabzon'da kusura bakma herşey karşılıklı de
0 oy
(892 puan) tarafından
Ayni benm.annem.bisey anlatsam siz.sukredin sizinkine bizimki bizleri insan yerine koymuyor rahatlık size batıyor der.bende sizde tepkinizi gösterin erkeklere bunları siz simartiyonuz derdim :) böyle görmüşler böyle diyorlar ne yapalim
(252 puan) tarafından
Aynen valla +++
0 oy
(2,093 puan) tarafından
Bazen aileler eşle ara bozulmasın diye yapıyorlar böyle bende sevmem helede yanındayken bişey söylediğimde onun yanında onu tutarlar ona kötü görünmemek için malesef eşide aileyide secememisim 
(2,363 puan) tarafından
Aynen bizimkilerde oyle bi kavga olsun tamam oglum sakin ol ya bi siz once dinleyin
0 oy
(82 puan) tarafından
Ben olsam ikisinede gitmem evimde otururum. Hiç münakaşayada girmeyin. Bağırıp çağırmayın üzgün olduğunuzu görsün. Azcık vicdanı varsa anlar. Yok anlamıyorsa bence evliliğinizi gözden geçirin bence. Şu bayram gününü eşlerine zehir edenlere de yazıklar olsun hiç anlam veremiyorum 
(2,363 puan) tarafından
Yok kiz nerde anlicak odun odun ama ah ettim bak bana yapilani asla unutmam iyide olsun kötüde olsun ne demisler parayla degil sirayla
0 oy
tarafından
Annen yanlış konuşmuş ama sende bu bayram meselesini çok kendine dert ettin sanki 
(2,363 puan) tarafından
Kuzum 3 senelik evliyim hatta 4 seneye giricez bak 4 seneden beri bir bayram benim aileme gitmedik hep onun tarafindaydik yani ben bi bayram istedim ondan
tarafından
Haklısın bak haksizsin demiyorum bırak gelmesin tek başına git ailene bu şekilde yapınca kocan bilgini okuyor olan sana oluyor sen kendine yapıyorsun hirpaliyorsun kendini uzuluyorsun
0 oy
(252 puan) tarafından

Benim ailemde öyle  kızım sesini çıkarma kocanla kaynananla iyi geçin diyorlar . Benim kaynanamda ailemin yanına hiç gitmemi istemez esimide ailemin yanına bırakmaz .1 saat ailemi görmeye gittiğimde eşimi arar yada msj atar oğlum çabuk eve gel misafir geldi seni soruyorlar diye  hep bir bahahe uydurur. Bikere eşimle kavga ettim gıdım ailemin yanında bir gece kalacağız diye eşim pijamasini aldı neyse gittik babam gile gece 12 aradı oğlum tansiyonum yükseldi hemen eve gel dedi yani daha eşim bir gün olsun babamgilde kalmadı .Eşimi hep dolduruyor ayıp kayınbabanin evinde kalınmaz diye kendi kulaklarımla duydum çok sinir oldum ben onların damatlarına diyecem bizde ayıp kayinbabanin evinde kalması diyecem :ermm: 

0 oy
tarafından
Tartışmaya kapalı konu kalkıp gitmem bu kadar basit
0 oy
(119,533 puan) tarafından
aileler boyle yapimca evlatlari eziliyo malesef

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 510 göst.
7 Şubat 2022 Aile kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 880 göst.