0 oy
68 göst.
Diğer kategorisinde (974 puan) tarafından
Kızlar gece yatarken hissediyorum içimde sezeryan yerinin sağ tarafı ağrıyor böyle batıyor gibi Bi ağrısı var hareket edince ağrıyor yatınca problem yok patlama gibi bir durum değildir demi 33 gün oluyor doğum yapalı? 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Patlasa dıramazsın Allah korısun ic dıkıslerın agrı yapıyodur sogukta durma agır kaldırma
(974 puan) tarafından
Anneme misafirler vardı döşek kaldırmaya yardım ettim ondan mı oldu acaba ya böyle ağrıyor sızlıyor
-Reklam-
0 oy
(82 puan) tarafından
Bir çok sezaryen ameliyatına girdim. Bebeğin çıkması için iki yandan karnı geriyolar. O yüzden kenarlarda hassaslaşıyor ve acı morarma kenarlarda daha çok oluyor. Aynı zamanda köşelerdr dikiş düğümleri var. O yüzden yaşadığınız acı normal. 
(974 puan) tarafından
Çok korktum ya birde ilk defa böyle Bi Durum yaşadım acaba ağır kaldırdım ya da ani hareket ettim de patladı mı diye düşündüm.
(82 puan) tarafından
Dikişiniz patlasa kanamanız olur, kanamanız olsa tansiyonunuz düşer buraya yazacak haliniz kalmaz korkmayın :) batma hissi acı oluyor. Düğüm genelde sağda olur. Benim 3 ay ağrıdı sağ tarafım halada sağ tarafta yumru var ama ağrı batma azaldı
(974 puan) tarafından
Ama sağ tarafın en sonunda değil orta kısımlarında böyle dönünce özellikle baya acıyor değildir demi korku bastı uykum vardı kaçtı evet duramam ama hareket ettikçe ağrıyor

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 86 göst.
7 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 108 göst.
0 oy
1 cevap 54 göst.
19 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gozdeh (5,485 puan) tarafından soruldu

377,077 soru

11,284,520 cevap

34,686 kullanıcı

...