0 oy
709 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar eşim arkadaşlarıyla iftara gitti bu akşam neyse 1 saat önce falan eşim aradı geliyorum bişey lazım mı dedi çarşının oradayım dedi çarşı eve 5 dakika yürüyerek eve yakın olduğunu söyledi yarım saat falan olup gelmeyince merak ettim aradım anneme uğradım dedi ki daha yeni görüşmüştük zaten kayınvalidemlerle, evleri de bizim eve yürüyerek 5 dakika ev fazla çok yakın evler. 1 saat oldu bu uğramak değil oturmaya gitmek beni de alsaydı beraber gitseydik çok istiyorsa gitmek yada söyleseydi ben kendim de giderdim, ki yarın sabah zaten kahvaltıya gidicez kayınvalidemlere. Çok sinirlendim eşime geçenler de de aynısını yaptı. Gecenin bi vakti ben evde onu beklerken neden annesine gider ki? Sadece uğrasaydı emin olun zaten düşünmezdim bile ama 1 saat oturmak farklı, uğramak farklı siz böyle bir durumda napardınız? Evler uzak olsa yine anlayış gösteririm ama çok yakın dediğim gibi. Benim de planım olduğu zaman uğrasa yine anlayışla karşılarım bazen plan yapıyoruz ayrı ayrı dışarı çıkıyoruz, çok istiyorsa o zamanlar gitsin gecenin bu vakti ve ben evdeyken değil, 1 saati geçti daha yok. Söyleseydi annesine oturmaya gittiğini, bende kendi anneme giderdim

19 Cevaplar

+1 oy
(82 puan) tarafından
Sen annenlere gitmek için eşinin istediği uygun olduğu saatimi bekliyorsun? Bizim de evlerimiz yakın bazen bişi bırakmaya diye gider 2 saat oturur. Annesinin evi yani. Bazen kadının bir işi oluyor ona yardım eder. Olabilir yani böyle şeyler. Evlendik diye adamlar her dk yanımızda olcak diye bir kanun yok anasına da gidecek arkadaşıyla da görüşecek. 
(301 puan) tarafından
Evet cidden kendi annemler gitmek için eşimin işi olduğunda , dışardayken yada çalışırken falan gidiyorum çünkü zaten yurtdışına çıkıyor iş dolayısıyla, çok fazla vakit geçiremiyoruz üstelik yeni evliyiz.
(82 puan) tarafından
Bence çok takılmayın böyle şeylere. Baktınız anne de kalma süreleri çok uzuyor. Annene gitme demek yerine seninle vakit geçirmek istiyorum özlüyorum şeklinde konuşun bence. Erkeklere anne ile ilgili olumsuz bişey diyince daha da cozutuyorlar.
(301 puan) tarafından
Canım gitme demiyorum ki zaten ama cidden kayınvalidemlerle çok sık görüşüyoruz ki yarın sabahta zaten gidicez kahvaltıya onlara bu kadarı fazla yani
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Herkes cok farkli yazms kadin demiyorki kaynanama gitmesin adam hemen gelcm diyor annesine ugruyor 1 saat hakli kadin aman cnm buraya ne yaziyorsn hep linc dolu 
+1 oy
(3,127 puan) tarafından
Gece gece gidip rahat rahat oturması bence saçma evde karın çocuğun seni bekliyor gündüzler torbaya mi girdi
0 oy
(12,484 puan) tarafından
Bişi demezdim annesinin evi giderse gitsin 
0 oy
tarafından
Bisey olmaz kiz ya
0 oy
(119,086 puan) tarafından
aman gitsin bosver yaa
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Annesine gittiğine emin misin 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Annesinin evi sonuçta ya ben ne zaman istersem giderim kalırım otururum işten çıkınca uğrarım normal bence 
0 oy
(195 puan) tarafından
Dert etmezdim annesinin evi sonuçta valla bende anneme gidince saatlerce otursam bile dakika gibi geliyor bana zaman nasıl geçiyor insan anlamıyor. Boşuna bunu kafana takıp dert etme bence
0 oy
(997 puan) tarafından
Aman canım bırak gitsin biz böyle yaptıkça erkeklerin bı tarfi kalkior hep yanmzda olsun istedikçe rahat bırak sende rahat takıl anasının evi gittiği bir şey olmaz 
(301 puan) tarafından
Haklısın canım üstüne gitmicem de gidersem dediğin gibi bi tarafları kalkacak çünkü. Gittiği anasının evi de zaten yeni görüştüler yarın da kahvaltıya gidicez ne gerek var?
(997 puan) tarafından
Zaten mantıken bencede gerek yok ama erkekler evlendikten sonra pek bir ana kuzusu oluyor onlara söylesen diyecekleri bu anamın evi ne var diyeck o yüzden hiç konuşmaya bile gerek yok onemsendigi i belli etme
(301 puan) tarafından
Haklısın canım ya desem ki anasıyla çok görüşemiyor neyse dicem valla sürekli gidiyoruz eşim işi nedeniyle yurtdışına çıkıyor sürekli evde olduğu her gün görüşüyoruz eşimin ailesiyle neredeyse artık cidden bıktım ona rağmen gidip bensiz annesine gidip saatlerce oturamaz
0 oy
tarafından
Adamlari bir salin belki anasıyla özel birşey knuscak
(301 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Özel bir şeyini beraber gidince ayrı bir odada da konuşabilir
0 oy
(7,661 puan) tarafından
Lafa tutusmuzlardir bence takilcak bir şey yok 
0 oy
(3,462 puan) tarafından
Sabah gidilecekse madem gece vakti ne diye gitmiş saçmalık resmen
(301 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum gecenin bu saati ben evde onu beklerken annesinde keyif yapıyor 1 saati geçmiş.
tarafından
++++++111
(3,462 puan) tarafından
Allah akıl  versin ne diyim evlendikten sonra Bi ana sevdası geliyo bu erkeklere nedense
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Haklısın habersiz iş sevmem ben dünya hali hersey gelir başa o yüzden haber vermeli 
(301 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Olsada gitse azcik Benimkide xjjxfhjjm
0 oy
tarafından
Sanki bu postun aynisini bi kere daha okumuştum yada dejavu oldum :)
(301 puan) tarafından
Çünkü yazdığım gibi daha önce de gitmişti böyle gece, yine o zaman da konu açmıştım
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Kayınvalidem ile evlerimiz karşılıklı aynı sokaktayız eşim de her gün uğrar halini hatrını sorar ne var ki bunda kocaman adamları annelerinden kıskanmayın kendinize boşu boşuna stres yapmayın
(301 puan) tarafından
Halini hatrını sorması farklı 1 saat oturması farklı o kadar oturacaksa beni de çağırabilirdi, ki kayınvalideme neredeyse eşimin evde olduğu her gün gidiyoruz daha ne kadar görüşmeleri gerekiyor aynı evde yaşasak daha az görüşürdük herhalde
0 oy
tarafından
abartmışsın. adam sanki şehir değiştirmiş de karıya gitmiş gibi kızmışsın. annesi salmamıştır. altında ne arıyosun?
(301 puan) tarafından
Gece saat 1’de annesi salmıyorsa ne diyim ki art niyet ararım tabii ki kusura bakma neredeyse eşimin evde olduğu her gün kayınvalidemlere gidiyoruz zaten sabahta kahvaltıya gidicez onlara, hiç evlendirmeseymiş oğlunu o zaman
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Siz de annesinin oğlunuz var mı bilmiyorum ama o böyle yapsa mutlu olmaz mısınız? Gelininiz olmadan oğlunuzla vakit geçirmek istemez misiniz? Neden kayınvalideler bu kadar kötü algılanıyor ne olmuş sizsiz gittiyse büyümüş bile olsa her insan anne sevgisine ihtiyaç duyar. Böyle küçük şeyler için sinirli olmayın. Hayat kısa her an mutlu olmaya bakın.
(301 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Gecenin o saatinde karısı evde tek başınayken oğlum bana gelse, oğlum git eşini de al öyle bu saatte yalnız kalmasın derim yada evine git daha erken saatlerde gel derim yada eşin yalnız değilken gel derim canım kusura bakma zaten eşimin evde olduğu her gün kayınvalidemlere gidiyoruz neredeyse sabah kahvaltıya da onlara gidicez benim ne suçum var bu durumda? Ben eşimle zaman geçiremiyorum artık doğru düzgün yeni evli olmamıza rağmen yurtdışına çıkıyor iş sebebiyle çok sık, geldiğinde de kayınvalidemin gönlünü yapmak için onlara gidiyoruz sürekli her gün arayıp çağırıyor, ben böyle olması için evlenmedim. Bu kadar olmaz kusura bakmayın.

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 861 göst.
4 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Güneşş (680 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 518 göst.
14 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Gurbett (306 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 424 göst.
2 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Zeynepzeynep (183 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 125 göst.