+1 oy
284 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eski bayramlar yok diyemidir neyse çok tuhafim çocukken baş ucumuzda baramlikla yatardik 

8 Cevaplar

+1 oy
(7,659 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Yani bunu değiştiren biziz. Biraz heyecan ya. Yüzümüzü güldürecek çok sebep var etrafta. Şükredecek oldukça fazla sebep var
tarafından
Çok şükür o kadar sebep var ki yüzümüzü guldurecek ama galiba biz insanoğlu nankoruz
(7,659 puan) tarafından
Evet maalesef. O yüzden bu karamsarlıktan çık. Rabbimize bir isyan gibi olur Allah korusun.
(13,824 puan) tarafından
Ne guzel soyledin ...cnm.ne eskisi gbiki ama halimize bin sukur esim namazdan geldi bayramlstik cocuklarim uyuyo onlar uyanain kahvalti yapalim gydirim.onlari bu bile suan bana mutluluk sebebi sagligimiz yerinde sukur
(7,659 puan) tarafından
Öyle çok şükür
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bayramlar hep ayni degisen biziz insanlar
tarafından
Bilmiyorum kendimi kötü hissediyorum
0 oy
(597 puan) tarafından
Esimde oyle cnm. nnesi vabasi vefst edince ne bir bayram namazi, ne bir bayramlik, ne bir bayrak ziyareti... Hatta bayrami yatarak gecirmeye calisir... Bende tam zersi nokursa olsun bayram kahvaltisi, bayram kiyafetine onem veriyorum... Uzukuyoruj bu duruma.. Tek basima bayrak ziyareti yaomaya utaniom artik... 
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Şimdi sıra çocuklarımız için heyecanlanmakta (◕ᴗ◕✿)
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Biz gidip gelmiyoruz insanları ziyaret etmiyoruz. Bayramı bayram gibi yaşamıyoruz o yüzden böyle oluyor
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Valla sabah 6 da kalktım kızımı yedirdim giydirdim bende giyinicem güzelce diğer günlerden farkı olduğunu kızım anlasın diye havada yağmurlu şansımıza 
0 oy
(12,765 puan) tarafından
Çünkü o zaman çocuktuk ve mutluyduk bize bir elbise bir ayakkabı alınması dünyalara bedeldi şu an yaşadığımız hayatta bir sürü sorunla uğraşırken bayram geldi diye mutlu olamıyoruz 
0 oy
(368 puan) tarafından
Neden boşluktasın ? 

Bi telefona bakıp arayamadıgın kişi var mı ? 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 995 göst.
19 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 400 göst.
21 Nisan 2023 Aile kategorisinde Melek8663 (643 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 294 göst.
23 Nisan 2022 Aile kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 282 göst.
16 Nisan 2022 Aile kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,587 puan) tarafından soruldu

378,267 soru

11,321,713 cevap

34,767 kullanıcı

...