0 oy
87 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
LDjjdjdo

7 Cevaplar

+2 oy
(104 puan) tarafından
Velevki korunmuyor gebe kalamıyor bunun için doktora gidiyor ve karı koca kimseye söylememe kararı aldılar bunun nesi garip ?
(2,040 puan) tarafından
Bende ona şaşırdım yani özlemi nie anlatym arkadaşıma
(6,047 puan) tarafından
Aynen öyle kimse anlatmak zorunda değil.  Ayrıca zaten postunda kendi cevabını kendisi vermiş . Kendisi bile demiş bence çocuğu olmadığı için gidecek doktora diye. Siz öyle düşünmeyin diye kız gizlemek istiyor.
(301 puan) tarafından
Hayır yanlış anladınız garip değil çok normal olmayadabilir, ben bu zamana kadar hiç gebe kalamadım mesela yaklaşık 7 aydır korunmuyoruz demek istediğim şey mana bulmam böyle bir şeye saklanacak bir şey değil bence
(6,047 puan) tarafından
Ama böyle düşünecek çok insan var sorup sorup duracaklar kızı strese sokacaklar. Ben olsam bende saklarım.
-Reklam-
+1 oy
(850 puan) tarafından
Ben de 7. ayda hamile kaldım, doktora gittik, eşim bir süre ilaç kullandı vs ama biz bunları çevremize söylemedik..normal olabilecek süreçler ama bebek niyeti bilindiğinde ve sorun olduğunda daha fazla soruluyor ve beklentiye giriliyor..bu da ister istemez insanda kaygı, endişe, stresi arttırıyor..belki arkadaşınız da bu şekilde düşünmüş olabilir..
0 oy
(675 puan) tarafından
Tekrarlama ihtimali var bende geçirdim dış gebeliği tekrarlama ihtimali var adetin geçiktiği anda kan tahlili ver kendi hayatını riske atma demişti ama çok şükür tekrarlama dan hamile kaldım şuanda 25 haftalık
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Kan degerlerine felan baktirir hic degilse bence en dogrusu ayrica tekrarlama ihtimali var diye biliyorum yada sakliyada bilir gayet dogal bisey kimseye bisey aciklamak zorunda degil
0 oy
(251 puan) tarafından
canim kafana taka taka bunu mu taktin :( belki saglik sorunlari vardr belki esi soylemesini istemiyodr bu onlarn karari ve ozeli kimseyi ilgilendrmez ama
0 oy
(818 puan) tarafından
Niye bu kadar peşine düştün ki? Telaşlanmışsın resmen çocuğu olacak diye.  Ne kadar kötü niyetlisin ya.
(818 puan) tarafından
Manayı bulmuşsun zaten belli ki çocukları olmuyor diye.
(301 puan) tarafından
Sizde ne kadar ön yargılısınız asla kötü niyetli değilim,  her şeyi saklayan ve yalanlarını yakaladığım biri bahsettiğim kişi Allah kimseye yaşatmasın dış gebelik gibi bir durumu yada gebe kalamama durumunu, bende gebe kalamıyorum saklamam da, demek istediğim söylese mana bulmam zaten herkesin başına gelebilir
(818 puan) tarafından
Benim başıma geldi bana da sorsalar bende öyle söylerim kime ne ya

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 117 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 242819 (985 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.
3 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nnnnnn (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
14 Mart 2022 Diğer kategorisinde Dilan (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 123 göst.
17 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Bebikim56_ (209 puan) tarafından soruldu

379,284 soru

11,352,930 cevap

34,824 kullanıcı

...