0 oy
511 göst.
Aile kategorisinde (58 puan) tarafından
Kızlar tişörtlerim yıkandıktan sonra biraz makinede bekleyince çok kötü bi koku sinmiş kaç kere yikadim gecmedi yukusaticim çok güzel kokar onunla yikadim yine aynı lütfen fikir verin nasil giderebilirim Allahin izniyle pis kokuyu 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
As havalandir güneş görsün kurusun tekrar yıkarsın sonra 
tarafından
Evde kurudugu için nemli kaliyo koku ondan gitmiyor canım güneş görse daha iyi olur
(58 puan) tarafından
Tamm canim benim çok teşekkür ederim o şekilde kurutmaya çalışcam
tarafından
Rica ederim canım
tarafından
öğleden diyorsun sonra kac kez kuruttum yıkadım diyorsun Allah'ın izniyle dalga mi geciyorsun
(58 puan) tarafından
Evet kaç kez yikattim kuruttum ve gecmedi koku  abes olan ne ? Konuşma uslubumla dalga geçme haddini nerden buluosun senenin!!
-Reklam-
0 oy
(1,777 puan) tarafından
Finish bulaşık tableti at canım yıka
(58 puan) tarafından
Tamm canim deneyecem Allah izin verirse çok tesekkur ederim
0 oy
tarafından
Kız ne kadar süre kaldida öyle koktu. 
(58 puan) tarafından
Kaldi biraz canım ya net hatırlayamıyorum ama diğerlerinden çıktı koku tişörtlerim de kaldı
0 oy
tarafından

Yıkana yıkana geçecek bende bazen makinada unutuyorum çamaşırları:D

(58 puan) tarafından
Kaç kere yikadim canim da acaba oda da kurudugu için mi olmuo ki cami açık odaya asıyorum da
tarafından
Aynı benim gibi yapyosun kız
 balkon yada dama as güneş görsün daha çabuk geçer
(58 puan) tarafından
Tamm canim öyle yaoacam Allah izin verirse
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Önce bi kurusun sonra tekrar yıkarsın o zaman çıkar
(58 puan) tarafından
Güneş görmesi şart mı canım peki
(1,097 puan) tarafından
Evet şart. Bi kere benimkilerde kaldı eşim evdeydi ona asar mısın dedim acele işe gitmiştim makinede kalmışlar çok kötü bi koku oldu. Tekrar kısa programda yıkadım çıkmadı. Normal çalıştırdım çıkmadı. Astım kuruttum. Sonra yıkadım çıktı. Yani güneş görürse daha garanti olur. Görmesede çıkar yani iyice kuruyup yıkandıktan sonra.
(58 puan) tarafından
Anladım canım o şekilde kurutup tekrar yikayacam Allah izin verirse
0 oy
(6,859 puan) tarafından
İlk önce makine temizleyici al cnm boş çalıştır bı daha olmasn die 3 ayda bir mark olabilir.

Bingo oksijen hafif olanı al makinen temizlenir ve at içine yikasin mis gbi olur
(58 puan) tarafından
3vde var canım Atiyim onu yumuşatıcım da bingonun  coonguzel kokusu var bi türlü almadi kokusunu bide dediğini deneyim Allah izin verirse
(6,859 puan) tarafından
Bnm eski evimde sardirdigimiz nevresim takımları rutubetten küf oldu mor ve toz pembe idi rengine bişi yapmadj dantele bile yani bunla ckti cnm
(58 puan) tarafından
Yarın yapacam Allah izin verirse kuzucum iyi ki evde var denk geldi  :)
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Gecmis olması lazım 
(58 puan) tarafından
G3cmedi :( az önce yumuşatıcı döktüm suya yatırdım sabaha kadar bekletip tekrar yikayacam aklıma başka bisey gelmedi
0 oy
tarafından
Nem kokusu. Biraz bekleyince değil baya 3 güne falan anca oluyor o :D önce kurut sonra tekrar yıka. Geçer o zaman :)
(58 puan) tarafından
Yok kız ne üç günü gündüzden yikamistim akşama geldim o şekilde oldu:)dediğin gibi yapacam Allah izin verirse canım
0 oy
(10,527 puan) tarafından
Güneşe as bak nasıl gidiyor bende yaşadım çünkü 
(58 puan) tarafından
Deneyecem canım çok sağol Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Ne kadar beklettinki  
(58 puan) tarafından
Gündüzden yikadim eve aksam geldim beklemişti baya Allahin izniyle
tarafından
Islak kalmışsa ondan öyle ağır kokuyor sen onu bir kaç gün dışarıya as hatta hangi marka kullanıyorsun bilmiyorum yumoş hanım eli yumuşatıcı al dene belki kokusu düzelir
(58 puan) tarafından
Dışarı asacam canim normalde odada kurutuyorum camasirlikta Bingo bebek kokusu kokusu mükemmel aslında diğer camasirlirlarim mis gibi kokar
tarafından
İnşallah gider o koku
0 oy
(7,686 puan) tarafından

Allahin izniylen cöp galiba:D

(58 puan) tarafından
Arkadaşlarun fikirlerini deneyecem olmayacak insaAllah:)
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Oncelikle makineni  temizlemen lazım canim.  2 s. Bardagi sirke ve 3 tane kabartma tozunu derin bi kasede karistir dikkat et köpürür  sonra makinenin icine bosalt deterjan gozune degil direk makilenin icine ve 2 saat 60 derecede boş sekilde yika bu arada da tişörtlerini  bi kovada yumusaticili su hazirla icine koy makine temizlenene kadar dursunlar sonra makineye at mis gibi olurlar ve bi daha makine bittikten.sonrra içinde camasir birakma ozellikle camasirlar icinde islakken agzini acip icinde durmasinlar
(58 puan) tarafından
Tamm canim dun aksam dan yumusatici li suya koymuştum makineyi temizleyip y8kayacam tekrar insaAllah çok pişman oldum şimdi dikkat ediyorum hemen asıyorum Allahin izniyle
(3,950 puan) tarafından
Daha once benim de basima geldi gercekten cok igrenc bi koku oluyor. Bende senin gibi hemen cikartip asıyorum artık
(58 puan) tarafından
Aynen canım ya ders oldu artık bu bize :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 211 göst.
15 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 404 göst.
15 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 400 göst.
6 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Yigit_miran (565 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 95 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Birkizannesi (248 puan) tarafından soruldu

380,171 soru

11,380,909 cevap

34,874 kullanıcı

...