0 oy
944 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
Kızlar eşimin kuzeninin karısı var benden ve eşimden 2 yaş büyük kadının eşime karşı olan tavırları çok dikkatimi çekiyor daha önce de bununla alakalı bi konu açmıştım bilen bilir, mesela dün bayram ziyaretindeydik eşime açmış telefonundan çocuğunun videosunu gösteriyor yanında bir sürü kişi var onlar varken neden sadece eşime gösteriyor videoyu? Normalde herkese karşı soğuktur genelde kadın ama eşim, kayınvalidem, kapınpederim ve görümcem haricinde. Diğer herkese karşı çok soğuk, kendi kocasına bile soğuk. Eşime sürekli şakalar, espriler yapar ama bana karşı mesafelidir. Eşime biz daha yeni evliyken gece saat 4 gibi görümcemin videosunu atmıştı, bi kere de eşi için internetten bişey alacakmış onunla ilgili bi soru soracakmış gecenin bi vakti saat 1.30 civarı yine mesaj atmıştı eşime. Gece ben kuzenlerime bile o saatte mesaj atmaya çekinirim, hayat memat meselesi olmadıkça aramam kimseyi. Eşimin ailesi de eşimin kuzeni ve karısıyla çok samimiler onlara da bu konuyu söyledim onlar kardeş gibiler falan diyorlar bir kaç kere de denk geldi ben kayınvalidemlerde mutfakta iş yaparken eşimde mutfakta sandalyede oturuyordu bir sürü yer olmasına rağmen gitti eşimin yanına oturdu, nişanlıyken bir kere gidip arabada eşimin yanına oturmuştu çok dikkatimi çekiyor bilerek yapıyor gibi geliyor kimsenin günahını da almak istemiyorum ama bu kadar olmaz şimdi diyeceksiniz ki eşin de ona karşı samimidir falan ama hayır eşim gayet mesafeli davranıyor aslında kadına. 

26 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Sen kadına fırsat vermeyeceksin eşini vakitsiz aradığında mesaj attığında sen cevap vereceksin bu saatte aramamasi gerektiğini sert dille sen söyleyeceksin bir araya geldiğinizde eşinle konuşmasına fırsat vermeyeceksin yanına oturursa onu kaldırıp sen oturacaksın ya da eşini onun yanından kaldıracaksin 
(301 puan) tarafından
Güveniyorum ama kadının eşime böyle laubali davranmasını istemiyorum eşimin de bu duruma el atmadı gerektiğini düşünüyorum ama ne yaptıysam olmadı işte
tarafından
Ya da sensizlikle tehdit edeceksin eşini ben böyle geniş olamam kendine çeki düzen vereceksin arana mesafe koyacaksın desen işe yaramaz mı....
Ayyy ne bileyim benim kırmızı cizgimdir bu tür şeyler o yüzden eşim de sınırını bilir
(301 puan) tarafından
Valla canım benimde kırmızı çizgim ama dediğim gibi ne yaptıysam olmadı işte hep eşime olan sevgimden sustum bugüne kadar ama dediğin gibi daha fazlasını yapmam gerekiyor galiba gerekirse annemin evine giderim bir kaç gün yada yataklarını ayırırım bilmiyorum belki değişir bu durum o zaman
tarafından
Yatağını ayırma sakın canım bu gerçekten çözüm olmuyor annene gitmen daha iyi olur yada kadınla ciddi ciddi konuş kim ne düşünürse düşünsün sen bu durumdan gerçekten rahatsız olduğunu onlar gibi geniş olmadığı söyle eğer hala aynı devam ediyorsa o genişlikten falan değil bildiğin gevşeklikten yapıyor
(301 puan) tarafından
Annemin evine de gitsem benim ailem yada eşimin ailesi öğrenirse ortalık karışır ama bilmiyorum ya ama bi şekilde bi yolunu bulucam gerekirse soğuk davranıcam bir süre dediğimi yapana kadar, yatmadan yatmaya gidicem eve.
-Reklam-
+2 oy
(11,217 puan) tarafından
o kadin evli barkli kndini bilmeden bu kadar dikkat cekici davraniosa senin gibi bir cok kisi fark etmistir. birak o dussun kuculsun sen classindan birsey kaybetme esine guveniyorsan eminsen kime ait oldugu belli. sahip oldugun sey icin sen nie savasicaksin. bu kendine olan oz guvenine hakarettir ;)
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Vala ben olsam saçını başını yolarım herhaldee o nedemmek ya ***** ben hiç normal ve basit karsilayamicam şahsen eşinle konuş bu durumu kesinlikle  bne olsam Allah korusun numarasını silerdim eşimde engelerdim kabulde etmezdim bu durumu eşimde kuzenlerimin eşlerinin numarası yoktur ki bende de kuzenlerimin numarası yoktur ne gerek var eşimde var erkeklerin numarası bendede bayanların yeter
0 oy
(119,270 puan) tarafından
bi art niyet var gibi ondq
0 oy
(783 puan) tarafından
Sen konuşsana canim. Bana da ters o değilde sen sokul eşine 
0 oy
tarafından
Bakışlarınla rahatsız olduğunu belli et belki mesafesini korur baktın hala devam ediyor açık açık söyle 
(301 puan) tarafından
Kadına tavırlarımla rahatsız olduğumu çok defa belli ettim ama devam ediyordu aynı tavırlarına eşime dedim açık açık söyle bu saatte arayıp yazma rahatsız oluyoruz de dedim, ortam içinde laf atsa bile duymamazlıktan gel soğuk konuş dedim yanına oturduğunda kalk başka yere git dedim, aramalarına, mesajlarına da dönme dedim ama eşim diyor ki sen art niyetli düşünüyorsun, o benim yengem falan diyor bu sebepten o kadar çok tartıştık ki bende ne yapacağımı bilmiyorum o mesaj atma konusunda da kadına kendim de dedim beni de arayabilirdin bir şey soracaksan dedim, ayrıca o saatte yazılır mı uykuya dalmıştım mesaj sesinden korktum falan dedim, kaale almadı pek
tarafından
Ohaaa gerçekten rahat biriymis
0 oy
tarafından
Kardeş gibi ne ya? Ben gece 4te öz kardeşime bile yazmam. 
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Seni kıskanıyor olabilir ve bu sebeplede eşine böyle davranıyor olabilir sırf huzursuz olun diye yani düşünüyorum hiçbir kuzenimin bende numarası yok olsada bayram seyran dışında mesaj atmam bir kadının bir erkeğe o tavırları normal değil 
0 oy
(492 puan) tarafından
Eşinle konuş kadına da tavrını koy kendine gelsin gerekirse açık açık belli et 
(301 puan) tarafından
Kadına tavırlarımla rahatsız olduğumu çok defa belli ettim ama devam ediyordu aynı tavırlarına eşime dedim açık açık söyle bu saatte arayıp yazma rahatsız oluyoruz de dedim, ortam içinde laf atsa bile duymamazlıktan gel soğuk konuş dedim yanına oturduğunda kalk başka yere git dedim, aramalarına, mesajlarına da dönme dedim ama eşim diyor ki sen art niyetli düşünüyorsun, o benim yengem falan diyor bu sebepten o kadar çok tartıştık ki bende ne yapacağımı bilmiyorum o mesaj atma konusunda da kadına kendim de dedim beni de arayabilirdin bir şey soracaksan dedim, ayrıca o saatte yazılır mı uykuya dalmıştım mesaj sesinden korktum falan dedim, kaale almadı pek
(492 puan) tarafından
Çok sinir bozucu bir durum eşine kendini örnek ver o zaman deki gecenin bir yarısı o zaman babada kuzenimin eşi msj atsın de
0 oy
(473 puan) tarafından
Canım. Yerinde olsaydım şöyle yapardım sil o kadının numarasını ama whatsappa gir eşinin görünürlüğünü kapat yani telefonu kayıtlı olmayanlar göremesin. Yüzsüz gibi tekrar yazarsa artık devreye farklı şekilde gir kocana açık açık söyle bu kişi doğrudan senin akraban değil mesajlarına hayati bir durum yoksa cevap verme de.
(301 puan) tarafından
(473 puan) tarafından
Yuh artık nasıl terbiyesiz biriymiş. O zaman direkt söyle ben gereksiz samimiyet sevmiyorum de bacım etme o kadar terbiyesiz biri her şeyi yapabilir derhal bitir bu olayı ister birbirlerine bacı kardeş desinler hiç önemi yok öyle edepsiz bir kadın her şeyi yapabilir ya
(301 puan) tarafından
Dedim canım eşine bile söyledim bir kere biz eşimle daha nişanlanmadan istemeden sonra, bi gün eşim kuzenine gitmişti kuzeninin de işi çıkmış gitmiş evden yarım saate gelicem bekle demiş demiş eşim de kuzenini beklemiş evde kuzeninin çocuğuyla, kadın varmış bir de sadece, ben eşimi arayınca öğrenmiştim tabii bu durumu sonra kıyameti kopardım kadının kocasına açtım bu konuyu böyle böyle olmuş hoş bi durum değil benim açımdan konu komşu bile yanlış düşünür dinimizce de hoş değil nikah düşen kişilerle bu durum dedim, adam da kıyameti kopardı sen nasıl böyle şeyler düşünürsün benim yarın öbürgün bi işim çıksa evde olamasam eşini arar söylerim git yengene göz kulak ol orada kal derim falan dedi aramız baya bozulmuştu adamla bile, ki karısı da öğrenmiş bu konuyu kocasına açtığımı, eşimde çok kızmıştı rezil ettin kendini falan demişti onlar da benim ailem falan demişti, ona rağmen durum böyle
(473 puan) tarafından
Şaka gibi... Allah seni bu insanlardan en kısa zamanda kurtarsın inşallah
0 oy
(7,940 puan) tarafından
Yazdıklarından şunu anladım kocanı gözüne kestirmis dikkat et 
0 oy
tarafından
Bence esine soyle demelisin iste soyleki eşine millet diyor bu kadın senin eşinle ned3n bu kadar samimi ayıptır kocan yuz vermesin  falan eşini hep doldur onunla ilgili eşin yüz vermesin hatta eşine soyle kadın gidip millete diyor gece gec saat bile olsa ona mesaj atiyorum abim gibi falan diyor ama millet diyor ne alaka cok yanlış anlıyorlar bana laf ediyorlar diyorlar o kadınla mesafelerini korusunlar oyle söyle  sen eşine esin de terslese bir kere artık boyle bisey yapmaz.. Birde eşine birdaha mesaj atarsa sen ona eşin yazıyormuş gibi mesaj at soyle sen benim bacimsin bana atma mesaj falan rahatsiz oluyorum  kalbini kirmak istemiyorum falan yaz 
0 oy
tarafından
Aaaa manyak mıdır nedir. Haddini bildir. Kocan da konuşmasın numarasını fln engellesin.
(301 puan) tarafından
tarafından
Yaptıkların normal değil bu şekilde davranma de
0 oy
tarafından
Bütün bunlar olurken durup izliyor musun arayınca sen aç mesaj atınca sen cevap ver önünü kesecek olan sensin yada eşin öyle bir ortamda herkesin içinde abla Allah aşkına beni bir sal artık falan diyerek uzaklaştırsın kadını ne bu yaa hiç gelemem 
(301 puan) tarafından
tarafından
Eşinin tavır koyması lazım ben önceki postunu da hatırlıyorum bunun önüne geçecek olan eşin ne demek yengen ya herşeyin bir usulü yolu yordamı var
(301 puan) tarafından
Haklısın ama eşime anormal gelmiyor sen yanlış düşünüyorsun biz kardeş gibiyiz o benim yengem diyor kesiyor atıyor konuyu bir de bana kızıyor nasıl böyle art niyetli düşünürsün diye. Gerekirse ayrılıkla tehdit edeceğim artık elimden başka bir şey gelmiyor çünkü.
tarafından
Canım misilleme yap aynı şekilde ben kuzenimin eşiyle bu derece olsam herkese karşı duvar bana karşı böyle olsa bende bunu kardeşçe alsam ne kadar normal karşılarsın de herşey bir yere kadar
(301 puan) tarafından
Valla canım her şeyi yaptım aynen dediğin şekilde misilleme de yaptım haksız çıkmamak için diyor ki olabilir ben karışamam samimiyetinize diyor. Ama kuzenimin eşi bana o şekilde davransa bence kızardı diye düşünüyorum. Neyse dediğim gibi gerekirse evliliğimiz biter bile diyeceğim bu sefer bakalım ne olacak.
0 oy
tarafından
Baştan tepkini göster önlemini al bu samimiyeti doğru bulmadım 
(301 puan) tarafından
0 oy
(803 puan) tarafından
Fazla samimi o kadarda olmaz bence fırsat verme kocanada şöyle fazla muhattap olmasın kuzen kocana yanaştımi kadına deki abla noldu bana söyle ne varsa de tavrını anlasın kocandan uzak dursun 
(301 puan) tarafından
(803 puan) tarafından
Canım bence sen hiç te abartmiyorsun,belliki kadın seni de pek takmıyor o zaman kocanın dibinden ayrilma fırsat verme o karıya açık açık ta şöyle kadına de bundan sonra birşey olursa beni ara senin muhattabin benim kocam değil,hemde namahrem oluyor uygun değil de dinsizin hakkından imansız gelir boşver aranız bozulursa da bozulsun karı baya kocana yürüyor çüş ya
(301 puan) tarafından
Valla canım kocamın dibinden ayrılmıyorum genelde de kocamın yanından kalktığım gibi gidip o kocamın dinine giriyor
(803 puan) tarafından
Bilemicem canım ama bana pek iyi niyetli gelmedi o kadin
(803 puan) tarafından
Canım bide bence o karının evine daha gidip gelmeyin evinede alma onu
0 oy
tarafından
Ya kız aynı şey benim eltimde yapıyor artık tak etti
(301 puan) tarafından
0 oy
(324 puan) tarafından
Ay anı durumu yaşadım canım ama ben fırsat vermedim normalde kıskancımdir ama böyle konularda hiç tahamulum yok aynı kuzeninin karısı var normalde senin dediğin gibi kadın buz gibidir herkese ama işte bazen eşime çok yakın davranıyordu bı iki kere denk geldim nisanliyken eşim yengem o benim kötü düşünme içinde bişey yok derdi o zamanlar seslenmezdim iyi tm der geçerdim ama evlendik ilk gece ya aklın alabiliyor mu ilk gece saat 2 gibi feysten yazmış napiyon diye ben aldım telefonu tam yazcam eşim aldı elimden boşver diye ilk gün geçti 3. Gün yine aynı saatlerde mesaj attı dayanamadim normal yeni evli insan bu saatte ne yaparsa onu yapıyoruz abla sana da tavsiye ederim ona buna gece yarısı mesaj atmak iyi değil dedim oymuş şimdi değil mesaj atmak aynı ortamda diyalog kurmuyor fırsat vermiycen böylelerine 
(597 puan) tarafından
Muhteşem cevap olmuş :d
(301 puan) tarafından
(324 puan) tarafından
Teşekkür ederim lalacim bazen susmak iyi olmuyor heleki boyle devirde kim kime ne gözle bakiyo hiç bilemiyoruz içini
(324 puan) tarafından
Canım senin onu açık açık ikaz etmen gerekiyor ben o mesajı atınca işte diğer gelinlerle konuşmuş Kübra böyle böyle yazmış bana diye işte ertesi gün beni aradı bı kaç kişi kız niye öyle yazdın diye bende kimse kusura bakmasın gecenin 1 nde 2 sinde sizin kocaniza yazsın da goruyum bana yazsın hal hattır soracaksa kimsenin yalakaligini çekemem onun samimiyeti onla kalsın dedim kapattım haa ben öyle diyince herkeste hak verdi ona tavır koydular o herkese ben oylesine yazdım o abarttı demiş ama doğruyu benden öğrenince bana hak verdiler bide eşimin facesi bende de kayitliydi mesajın saatlerini gösterdim sustu kaldılar açık açık ortaya dök yoksa peşini bırakacağını sanmıyorum
0 oy
(571 puan) tarafından
Kadının niyeti farklı gayette belli mesafeyi  sen koy erkek milleti belli olmaz yoldan cikar mazalh samimi olmak kardeş anlamına gelmez hem bu devirde kardeş kalmamış 
0 oy
(866 puan) tarafından
Bu durum karşısında nasıl sakin kalabildin şaşıyprm cidden, kadın yaptığı şey apacık meydanda çok hatalısın gecenin bir yarısı msj atacak Bn görmemiş yapacam eşiminde onunda canını okurum ayağını keserim görüşmem bile ya bide bayram ziyaretine gitmişsin banane kaynana kayınpederle arasından sen kocamla evlisin onlarla değil işin sonu iyi değil haddini bildir yoksa onlar sana bildirecek kusura bakma 
(301 puan) tarafından
Kadına tavırlarımla rahatsız olduğumu çok defa belli ettim ama devam ediyordu aynı tavırlarına eşime dedim açık açık söyle bu saatte arayıp yazma rahatsız oluyoruz de dedim, ortam içinde laf atsa bile duymamazlıktan gel soğuk konuş dedim yanına oturduğunda kalk başka yere git dedim, aramalarına, mesajlarına da dönme dedim ama eşim diyor ki sen art niyetli düşünüyorsun, o benim yengem falan diyor bu sebepten o kadar çok tartıştık ki bende ne yapacağımı bilmiyorum o mesaj atma konusunda da kadına kendim de dedim beni de arayabilirdin bir şey soracaksan dedim, ayrıca o saatte yazılır mı uykuya dalmıştım mesaj sesinden korktum falan dedim, kaale almadı pek, bayram ziyaretine o kadının evine gitmedim başka bir eşimin bi akrabasının evindeydik
(866 puan) tarafından
Aranızı bozmak için her yolu fırsatı değerlendiriyor eskisi gbi değil devir evli çocuklu yapmaz diye, eltm eşimin kuzeni gecenin bir yarısı gereksiz önemsiz bili için msj atarsa direk kapıyı gösteririm ya ayağını denk alır ya gider, eşimin cevresindne gereksizleri bu şekilde çıkardım etrafta alkol kullanan arkadaşları vardı onlara takıldı 1 2 defa gece kilidi değiştim yolu gösterdim ya edebi adaboyla çekin düzen verirsin yada bu iş biter dedim,

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 740 göst.
14 Nisan 2022 Aile kategorisinde Kdr06 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 220 göst.
23 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Melekler (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 808 göst.
0 oy
2 cevap 148 göst.
22 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,440 soru

11,357,939 cevap

34,833 kullanıcı

...