0 oy
172 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Teyzemlere ve eşimin akrabalarına gitmek istiyordum dün yok dedi yarın gideriz bugün se akşama kadar yine kahvede takıldı geldi dedim gidelim gerek yok birseye de burnunu sokma dedi hep evdeyim zaten bari bayramda çıksaydık ya vu nasıl bir karakter böyle  ailesi dese hemen uçar ben dediğim için hep böyle yapıyor bir gün olsun lafımı dinlemiyor benim berbat geçiyor evde sıkıntıdan patladım çok şükür oğlum var Allahtan sizin nasıl geçiyor 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ee sen git tek başına canm yek nie gtmiyosunki
tarafından
Çocuk küçük hasta olur yağmur yağıyor
-Reklam-
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Vala pek farksız degill
0 oy
tarafından
Ben küçük oğlum çok hastayız o yüzden bir yere gidemedik ana iyi olsaydık eşimi beklemez ben gezerdim  seni niye eşine minnet ediyorsun sen böyle yaptıkça seni umursamaz. Sen umursamaz ol canım onsuz de iyi vakit geçirdiğini göster ona o zaman senin peşinden ayrılmaz 
tarafından
Oğlum küçük yağmur yağıyor hava soğuk hasta olur bide o kadar yüzsüz ki birlikte olmak istiyor ben istemiyorum bu sefer tehdit ediyor burnundan getiricem diye
0 oy
(8,328 puan) tarafından
Eşini cinsellıkle vurarak hata ediyosun keske olsaydı hatasına ragmen onu sevdıgını gosterseydın belkı o da senı gotururdu.
tarafından
Yok öyle biri değil aşırı nankör
0 oy
(2,565 puan) tarafından

Ben öyle olunca kaynanama diyorum oda deyince mecbur gidiyor :) 

tarafından
Kaynanam zaten onu dolduruyor

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 354 göst.
12 Ağustos 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 663 göst.
0 oy
14 cevap 622 göst.
22 Şubat 2024 Aile kategorisinde Happymommy (1,893 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 815 göst.
11 Şubat 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,972 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...