+1 oy
153 göst.
Aile kategorisinde (74 puan) tarafından
Eslerinizle severekmi evlendiniz görücü usulü mu 

Ben severek evlendim 5 sene pesimden kostu istemedim çünkü aileletimiz birbirlerini sevmiyorlar baktim vazgecmiyor bende  sevmeye basladim iyikde onu sevmisim 4 buçuk senedirde evliyiz rabbim hepimizin yuvasindan huzuru mutlulugu eksik etmesin..

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Severek. Ten de öte. Değişik bişey bizimkisi   ilk gün den    ilk görüşte aşk dan da öte ilk mesaj dan nasıl olduysa vuruldum   aşık oldum ona ben   ilk onuncu mesaj  da  ben bu adamla. Evlenecem dedim. O dedi bitsin canımız. Çok yanacak ben sana. Bağlanıyorum  hedgün daha çok istemiyom bitsin dedi...  Ben de dedim kal oldjğun yer de. Bırakmıhom seni  evşlenecem senle  dedim evlendik. Onun dediği gibi çok canımız yandı ama evlendik sonuçta 
(74 puan) tarafından
Masallah cnm allah mutlu etsin
tarafından
Sağol canım. Hepimiz inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından

1 sene benden yemediği laf atmadigim engel kalmadı sonra bir aşık oldumki dediğim lafların hepsini yaladım yuttum :D

(74 puan) tarafından
Bende öyle;))
0 oy
tarafından
Severek evlendik:) 
(74 puan) tarafından
Severek daha guzel bnce
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Görücü usülu eşim degil ama ailesini için pişmanım
(74 puan) tarafından
Eş ailesi her zaman sorun oluyo
0 oy
tarafından
Ortaokul arkadaşımdı ortakuşdan beri beraberiz yani 18 snedir 
(74 puan) tarafından
Maşallah cnm
0 oy
tarafından
Severek evlendik ❤️
(74 puan) tarafından
Hep mutlu olursunuz inslh cnm
tarafından
Amin bütün herkes mutlu olsun insalalh cnm
0 oy
(7,376 puan) tarafından
5 sene sevgiliydik 3 senedir evliyiz severek oldu çok şükür mutluluyuz 
(74 puan) tarafından
Allah dahada mutlu etsin cnm
(7,376 puan) tarafından
Amin insallah canım
0 oy
(752 puan) tarafından
Babam yüzünden Görücü usulü evlendim malesef çok çok pişmanım
(1,371 puan) tarafından
Çok üzüldüm ya inşallah mutlu olursunuz
(752 puan) tarafından
Artık çok zor gibi bacım . Aynı evde yabancıyız ikimizde birbirimize . Şuan mesela o yatak odasında yatıyor ben salonda . Telefonumda numarası bile kayıt değil. Dışarıya karşı karı kocalık oynuyoruz sadece hepsi bu . Aramızda yakınlaşma bile yok 5 aydır . Eş olarak da görmüyorum artık kendisini aynı evi paylaşan iki yabancıyız sadece
(1,371 puan) tarafından
Kardeşim gerçekten içtenlikle söylüyorum yazıların beni duygulandirdi umarım babanın gönlünü kirmadigin için ahirette mükâfatını alırsın inşallah
(752 puan) tarafından
Allah razı olsun güzel duan için   gönlü güzel kardeşim amin inşallah.  Rabbim ne muradın varsa versin inşallah senidne ☺️❤️.

Ama şunu soyleyebilirim ki evlendigin insan gerçekten çok önemli ya imtihanın oluyo ya mukafatin . Rabbim kimsenin yuvasını bozmasın inşallah
(1,371 puan) tarafından
Amin canım herkes yuvasında mutlu huzurlu olsun inşallah
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Severek evlendik hemde çok severek :) 2 yıl sevgili kaldık 1 yıl nişanlı 4  yıldırda evliyiz 
0 oy
(2,283 puan) tarafından
Severek evlendik 3hafta yada 4hafta konuştuk sonra hemen ewlenme kararı aldık ve 5sene oldu çok şükür iyiz
0 oy
(494 puan) tarafından
Görücü usulü evlendim 17 yaşındaydım istediklerinde 18 e girer girmez evlendim çok istedi beni vazgeçmedi nisanliyken dönemeyiz çalıştım bırakmadı peşimi annem de nişanı artırmayı hergun kavga gürültü bile bile başımı yaktılar 11 senelik evliyim hergunum zehir gecti neredeyse hem dünyanın en iyi insani hemde en kötü insanı o kadar dengesiz birileri bayram gözüm yaşlı geçer  
(74 puan) tarafından
Rabbim icine ferahlik ailene huzur versin cnm
0 oy
tarafından
Severek evlendik (:

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 209 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde idilt (989 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 346 göst.
9 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Sedadz (650 puan) tarafından soruldu