0 oy
207 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,541 puan) tarafından
Bazen iç çamaşırım ıslak oluyor suyum az az gelir mi

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
İdrarını kaçırıyo olabilirmisin canm
(1,541 puan) tarafından
Idrar sandim koku yok deterjan kokuyor sadece
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet gelir ama Bi doktora görün canım yine de 
(1,541 puan) tarafından
Gebelik şekerim var arada oluyor bugün oldu
0 oy
(2,709 puan) tarafından
Evet eğer su gibi sık sık akıyorsa doktora konturole gidin
(1,541 puan) tarafından
16 da gidecem geç mi olur
0 oy
(15,284 puan) tarafından
Evet gelir. Benim o şekilde olup farkında.olmadan suyum bitmiş. 1 hafta erken doğum yapmak zorunda kaldım. Doktor hemen doğuma aldı. Ben de ter zannetmiştim. Hava çok sicakti o yüzden 
(1,541 puan) tarafından
Benim şekerim var 16 gitcem doktora
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Kaç haftalık cnm geliyor olabalir belki bazen birden boşalıyor ama yada idrar olabalir
(1,541 puan) tarafından
Idrar değil deterjan kokuyor 33 haftalık hamileyim
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Gelebilir sızıntı oluyor bazen doktor bakıyor alttan muayene ve küçük bir testle anlaşılıyor 
(1,541 puan) tarafından
O test suyu tamami getirmez demi
(3,127 puan) tarafından
Nasıl yani
(1,541 puan) tarafından
Küçük test dedin ya çubuk testi değil demi
(3,127 puan) tarafından
Küçük kağıt gibi bişey zaten muayene edince anlıyorlar. Ama bekleme sakın git acilde bakarlar böyle böyle söyle canım ayrıca sancin filan var mı
(1,541 puan) tarafından
Şimdi yok bazen adet yada gaz şancı oluyor oda geçiyor ve bebel haraketleri var en son acile gidince çubuk bakmak istedi
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Akinti olmadiğindan eminsen doktora git. Suyun sizip sizmadiğini öğren. 
(1,541 puan) tarafından
Akıntı değil idralde degil
0 oy
(74 puan) tarafından
Gelir cnm benim ilk gebeligimde olmustu kac haftaliksin doktora gorun bnce
(1,541 puan) tarafından
33 haftayım 16 da gitcem
0 oy
tarafından
Evet gelir .Benim gelmis oyle ve suyum bitmis .Sancilaninca anladim kuzu.
(1,541 puan) tarafından
Sende şeker var
tarafından
Seker yoktu bende .Dogum yaptim coktan .Ama ic camasirim hep islak oluyordu.Kokusuz.
(1,541 puan) tarafından
16 sina kadar beklemeyin mi 33 haftalık hamileyim
tarafından
Yani bence imkanin varsa gir  bak ben oyle post acmistim bulabilirsen atayim.Keske gitseymisim o zamanlar
(1,541 puan) tarafından
Eşim hastaneyi sevmez birsey yoksa bos yere getirdin beni der sürekli yarın annemle acile gitsem oda panik yapıyor geçen acile gittim nts koydu panik yaptı senin ağrın falan var mıydı
0 oy
tarafından
Ben 39+2 ydm yavas yavas geliyordu emindim hastaneye gttm bu enfeksiyin su degil dediler gonderdiler gecesine suyum bosaldi cnm sana tek dycgm sakin erken gidipte kendini harcama sancilarin sıklasinca git bence ben cok pisman oldum suyum geldi 2 gune yakin suni aldm
(1,541 puan) tarafından
Benim sandim yok gaz sansi var sadece
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Gelir kuzum benim 36 da başladı bende öyle sandım doktor şimdilik suyumuz yeterli dedi nst ve ultrason ile takipte kaldık 38 de suyum geldi direk sancı nişan falan gelmedi hayırlısı ile kucağına alırsın insaalh doktoruna doktoruna git bir an önce bebeğin suyunun miktarı ve durduğu pozisyon önemli bekleme 
(1,541 puan) tarafından
Ben 33 haftayım 16 da gitcem en son suyun iyi demisti
0 oy
(1,416 puan) tarafından
Benimde öyle oluyordu meğer suyum gelmiş anlamamıştım normal doğum bekliyorduk bebeğin suyu bitmiş acil sezeryan alındım 
(1,416 puan) tarafından
Yani için rahat eder en azından
(1,541 puan) tarafından
Eczane var mı ki
(1,416 puan) tarafından
İllaki vardır en azından nöbetçi eczane vardır
(1,541 puan) tarafından
Şancı varmıydı peki acilde çubuk bakıyorlar oda beni korkutuyor
(1,416 puan) tarafından
Ara ara gelip gidiyordu sancı düzenli olöasığı için gitmedim zaten düzenli olsaydı giderdim kasıklarıma ağrı giriyordu ikibüklüm kalıyordum sonra geçiyordu
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Hayır gelmez kız benimki çeşme gibi geldi kaç saat düşün az az gelmez  yani o idrar 
(1,541 puan) tarafından
Peki acile gittim gebe yeşil akıntı var dedim gebe suyun gelebilir yatta örnek alalım dedi
(1,856 puan) tarafından
Yeşil akıntı enfeksiyondan bence çünkü Nisan yeşil değil kaç haftalık
(1,541 puan) tarafından
31 haftada acile gittim ebe öyle dedi bende yaptırmadım doktora dedim enfeksiyon dedi su renksiz olur dedi şimdi 33 haftadayım
(1,856 puan) tarafından
Yani enfeksiyon da çok ciddi bir şey dikkat et yok Nisan gelmeden dediğim gibi su gelmez Nisan da pembemsi bir şey
(1,541 puan) tarafından
Yeşil akıntı vardı fitil kulandım sarı akıntı oldu 2 gündür hiç akintim yoktu dün sarı bugünde renksiz ıslaklık vardi
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Ben varm bu durumu yaşayan canm bnda suyum sızıyo gbi geldi hemn acile gittm pazr günydi hiç unutmuyorum akşm 10 gbiydi acilde baktılar gerçekten sızıyo hemn yatış verdlr suni sancı verdiler ertesi gün doğurdm
(1,541 puan) tarafından
Kaç haftalikti ben 33 haftayim
(4,067 puan) tarafından
40 haftalıktı tam
(1,541 puan) tarafından
Peki şancı falan yok muydu suyun geldiğini hissettin mi
(4,067 puan) tarafından
Sancı yoktu srekli ıslanıyodu akıntı değildi illa fark ediliyodu
(1,541 puan) tarafından
Ben hissetmiyorum
0 oy
(494 puan) tarafından
Gelir canm benm bu dogumum öyle oldu bi anda ıslaklığı geldi durdu sonra tekrar geldi durdu böyle böyle sabaha kadar sürdü öyle anladım 
(494 puan) tarafından
Seninki akintidir cnm  mutlaka hissedersin çünkü ben uyuyordum gece birden şu geldi idrarimi yapar gibi uyandırdı beni sonra durdu altıma kaçırdım sandım ayağa kalktım tekrar geldi durdu üstümü değiştirdim yatağa yattım yarım saat geçti tekrar geldi anladım ki suyum sabaha kadar bekledim bebek bezi koydum çünkü önceki dogumumdada suyum gelmişti ama onda hiç durmadan bardaktan boşalırcasına geliyordu bunda sızıntı gibi gelip durdu
(1,541 puan) tarafından
Insallah oyledir
(494 puan) tarafından
Insallah canm yine kafanda soru işareti kalmasın bi acile git baktir istersen
(1,541 puan) tarafından
Çubukla bakıyor bende korkuyorum Insallah pet alaçam bakalim
(494 puan) tarafından
Canm suyuna bakarlar korkma onlar islerini biliyorlar sana zarar vermezler ne kadar korkarsan o kadar canm acir

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 141 göst.
15 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 156 göst.
23 Şubat 2023 Aile kategorisinde Poyrazinannesi12233 (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
3 Mart 2022 Diğer kategorisinde Tugce66666 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 114 göst.
3 Mart 2022 Diğer kategorisinde Pinar5656 (149 puan) tarafından soruldu

381,003 soru

11,406,620 cevap

34,943 kullanıcı

...