+1 oy
169 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (35 puan) tarafından
Size bi sorum olacak annemin bi süredir midesinde problem var doğru düzgün yemek yiyip beslenemiyo kadın multivitamin desteği almak istiyorum güvendiğiniz bunu al dediğiniz bi takviye var mı? yaşı 60

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun postun yukarı çıksın 
(35 puan) tarafından
Çok teşkkrlerr
-Reklam-
0 oy
(383 puan) tarafından
benim annemin yaşı da 62 canım. bize doktor ve eczacı centrum önermişti annem onu kullanıyor çok da memnun canım. Sen de bir eczaneye danış istersen bu ürünü 
(35 puan) tarafından
Bakkcam çok sağol gülüm
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Venatura tavsiye ederim, yan ürünlere de özen gösteren temiz bi marka. 
(35 puan) tarafından
İlk defa duyuyorum bakcam
0 oy
(1,856 puan) tarafından
İyilik değil kötülük yaparsın önce annen sağlık ocağına gidecek troid şeker kolestrol ve vitamin değerlerini olcturecek sen de bakacaksın hangisi eksikse onun vitaminlerini alacaksın diğer türlü faydadan çok zararı olur 
(35 puan) tarafından
Onlar düzenli bakılıyor zaten
0 oy
tarafından
Cnm o yaştaki kadına kafana göre vitamin alamazsın. Dahiliye götür değerlerine bakılsın doktor yazsın ilaci
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Benim babanem 87 yaßında belki daha fazla ben 4 sene önce ona pekmez aldım kendimde kullanıyorum kızımafa başlıycam artık yavaş yavaş keçi boynuzu özü ve ANDIZ pekmezi karıştırıyoruz her gün bir kasık hem bağışıklığı güçlendiriyo hem hastalıklardan koruyo vitamin çok tavsiye etmiyorlar genelde ama siz bilirsiniz tabi
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Ocean mummy  
0 oy
(35 puan) tarafından
Imuneksin multi complex q10 takviyesi güzel benim eşimin annesi kullanıyo içinde q10 olduğu için bence o yaş grubuna da çok uygun
(35 puan) tarafından
Bilmiyodum q10nin faydalarını şmdi bi baktım internetten iyiymiş gerçekten. Her türlü vitamini de eklemişler takviyeye
(35 puan) tarafından
Evet içerik olarak çok güzel zaten baya bi araştırıp aldı eşim ilgilidir bu konulara.
(35 puan) tarafından
Bugün yanına gidecektim giderken alayım eczaneden o zaman teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 53 göst.
0 oy
5 cevap 110 göst.
8 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 29 göst.
25 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Hazan (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 50 göst.
10 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Vesile hakan (844 puan) tarafından soruldu

379,744 soru

11,368,063 cevap

34,850 kullanıcı

...