0 oy
926 göst.
Diğer kategorisinde (38 puan) tarafından
Ben bugun farketmeden basiretim baglanmis vaziyette park yerine park yaparken bir arabayi 1 karis olmasada cizmisim arabanin rengi koyumsu bizim arabada kirmiziydi kirmizi cizgiboldu esimde yoktu yanimda şok oldum bekledm biraz iceri resepsiyona grdim anons yaptrdim tabi duymafi artik demekki gelmedi arabanin yanina surekli gttim cocuklari gotrmustum eglendirmeye burnumdan geldi onlarida hzuursiz ettim sık sık kontrol ettim gelen varmi sahibi diye 1 bcuuk saat kadar durdum gelen olmadi aksama yakindi esime de diyeemdim eve donmem gerekiyodu tel numarami da birakamadim hem kimin gordugunu bilemeyecktim arayip dolandiradablirlersi hemde esim cok kizar  biliyorim insanaiz hata yapariz ama bidaha arabayi vermeyeblir kendi kendime dedim kul hakkinda kurrulmak icin o kisi adina sadaka verecem 100 lira gunahlarinin bedeli olsun diye ahirette benden davaci olacak o zamana yatirim gbi ama suan cook kotuyum 6 saat gecti ama ben kendime gelemiyorum korkuyorim da guvenlik kameralrini takip ede ede bulurlar mi beni diye bekledgmde gelseydi masrafi kendimden verceektim esime yansitmadan ama gelmediler sonrasindada esim duymamaliydi siz olsaniz napardiniz araba cokta pahali araba netten baktim valla cok uzgunum korkuyorum 

13 Cevaplar

+6 oy
(118,484 puan) tarafından
1.vercen 100 lira pahali bi araca yaptin hasarin bedeli olamaz

2, kusura bakma vicdan azabi cekmelisin hic sevmedim bisi

3. esim bidaha araba vermez demissin ben olsam bende vermem park etmeye calis iyi ogren oyle cik trafige 

4. evet belki kameralardan plakandan bulurlar
tarafından
Sevda yoruminda ahkam kesiyodun smdide yumusak konusuyosun :)
ahkam kesmiyorum kemdi dusuncemi yazdim siz yanlis anlayip puandan yuruyonuz
tarafından
Puanı yüksek sevdaa ndjdhfbxbznsbh yaa bosver gizle yorumunu birakkk anladim ben seniiij
tarafından
@Sevda nın yorumunun alnı olsa da öpsem. Haftada 1000 km yol yapıyorum. Daraldım artık ehliyeti alıp kendini trafiğe atandan. Şu yan aynaları kullanmayanlardan. Bu hiçbir şey şey. Çok şükür kimsenin canına birşey gelmemiş. Ama bu gibi hatalar araba seyir halindeyken yapılınca cana mal olabiliyor. Daha fazla pratik yapılmalı trafiğe çıkmadan. Çocuk oyuncağı değil
#ecelidunya haah sonunda biri anladi beni arac kullanan biri olarak hak vermissin cok sagol ♥️⚘⚘
-Reklam-
+1 oy
(1,772 puan) tarafından
Geçen gün kardeşimin de arabasına çarpıp gitmiş adamın teki çok beddua etti arkasından annem sonuçta orda numara var aramamis aramayı gec arabadan inip bakmamış bile kardeşim güvenlik kameralarından buldu trafik polisi arkadaşları falan yardımcı oldu adamın evine kadar gitti masrafı karşılatti. Sen elinden geleni yapmışsın  ama ne olursa olsun Bi numara birakmaliydin arabanın silicegine yapıştır arasın dolandırılurim falan diye düşünmüşsun ama kul hakkından korkuyorsan eşine diyip adamla iletişime geçmesini sağlayabilirdiniz arabayı bir daha alamamak korkusu daha ağır basmış gibi sanki 
(38 puan) tarafından
Inanin cok elstiren ailem var o kadar cok baski halinde buyitulsum ki herseyimiz elestirelerek sorgulanarak 4  4 luk yaotgimz seylerde bile takdr edilmeyerek ve ailem araba kullanmami duyduklari halde hala yok sen kullaniyon mu deyip kucumseme tavrinda bulundular onlardayken basima geldi duysalardi hep bir elden beni mahfedeceklerdi eve yansimadan halledeyim cok istedim bekeldim yagmurda vardi cok hatta ama ne gelen oldu ne giden valla numara koymak istedim esim duymadan verirdm ama dedigm gbi beni kimin arayacgni  bilememe korkusuda oldu hayat cok kotu hal aldi
(1,772 puan) tarafından
Sen de haklısın canım ama eşine söyle bilsin hiç bir şey gizli kalmıyor illa ki duyar anlar bir şekil de senden duysun iyi bir vaktini bulup söyle bence
+1 oy
(6,827 puan) tarafından
Bnce söylemlisin acemi. Biri isen araba sürmede öğrenip çıkmalısn bak çocukların varmış hadi şimdi çizik oldu ya sonra bı kaza yapsn bişey olsa Allah korusun çocukların araba da olsa napcn.ayrica kameradan buldursa ve eşin sonradan duysa daha kötü bn olsam asıl o zaman çok sinirlenrdm hem hakka girmisin hem de eşine bile dememisin sıkıntı
0 oy
tarafından
Valla sen elinden geleni yapmışsın bizim arabanın sos lambası tamamen gitmiş ne boya kalmış ne cam içeriye çökmüş adam kaçtı gitti ben asla helal etmiyorum polise gittik hic bir yerde iz yok eşimin numarası olduğu halde aramadı Allah'a havale ediyorum
(38 puan) tarafından
Ayy Allahimkazasiz belasiz kullandirsin herkese cok masrafi varmidir sizce yaa arabanin rengidne cizikti boyasi mi gecmiztir yoksa cizmismiyimidir
0 oy
(11,217 puan) tarafından

umarim gorunce kullaklarini cok cinlatmamistir :) o derece bi hasar mi bilmiorum bakilacak kadar mi

(38 puan) tarafından
Dedigim gibi bir karis var yok bizim arabanin rengimde cizik oldu yani ozel biseyle sikins egecermi blmiyorum yoksa arabanin kendini mi cizdim blmiyorum aynanin kenari ile oldu
0 oy
(7,561 puan) tarafından
Bence esine anlatip onun numarasını yazman gerekiyordu ki adamlar ulaşsın 
0 oy
(473 puan) tarafından
Üzüldüm adınıza numaranızı yazıp arabaya sıkıştırsaydınız keşke. En baştan eşinize haber vermeniz gerekiyordu belki o hallederdi gelip. Şimdi de anlatabilirsiniz. Ya yine de o kadar dert etmeyin yatın uyuyun yapacak bişey yok şu an 
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Bizim arabada da oldu çizik cifle silince geçiyo takma kafana 
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Bizim arabayı boydan boya bi ucundan diğer ucuna kallavice çizdiler, çok üzüldük ama peşine düşmedik, güzel de bi araba, bi karıştan az çizik için hiç uğraşmazdım ben karşıma çıkacak ** mi kopuk mu esrarkeş mi mafya mı ne biliyim çirkefe bulaşmayalım dedik o kadar büyük çiziğe bile, çizdiğinin farkında olmadan basıp gitmiş de olabilir dedim sonra, ne biliyim ya hayır ve şer Allahtan. Olan olmuş sen artık üzülme, sadaka ver elbette ama meblağı artır kız o ne 100 liraya bi öğün yemek anca yeniyor:) Bundan sonra böyle bişi olması durumuna karşı eylem planı yap, akıl ve mantık neyi gerektiriyorsa, panik anında eğer önceden bişi düşünmüşsen aklına gelir ama o an karar vermek zor oluyor insanın aklına düşünceler doluşuyor şöyleydi böyleydi derken iş karışıyor, sana da öyle olmuş. Seni bulur gelirlerse de zararı karşılarsın, olanı da hem eşine hem karşı tarafa olduğu gibi anlatırsın. Sanmam gelsinler ama açık ol, burda anlattığın gibi anlat. 
0 oy
tarafından
Belliki çok vicdan yapmışsın keşke olmasaydı 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Bnce numara birakmaliydin ne kadar berbat bisey 
0 oy
(5,292 puan) tarafından
Eşine soylemeliydin bence
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Aynı sey yengemin basına gelmıstı. Oda bır arabaya carpıp panık yapıp kacmış. Kamera varmıs orada plakadan ulastı polis. Sonra arabanın tüm masrafını ustlendıler karsı tarafta sikayetci olmadı. Gecmıs olsun. Allah beterinden korusun. 

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 882 göst.
0 oy
4 cevap 208 göst.
8 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (635 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 293 göst.
29 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Eymen6 (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 226 göst.
14 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,648 soru

11,205,682 cevap

34,506 kullanıcı

...