0 oy
289 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,541 puan) tarafından
Ben gebelik şekeri hastasiyim eşimin arkadasinin  evine gittik bebek görmeye bu sefer ben çağırmak istiyorum kahvaltıya çağırmayı dusunuyorum ne hazırlayın ve sadece bayanni mi çağırayım yoksa eşiyle mi çağırayım 

9 Cevaplar

0 oy
(22,072 puan) tarafından
Yani senin esinde olacaksa evde kizin eside geldin canim yanj 
(22,072 puan) tarafından
Kahvaltiliklari koyarsin borek yap menemen yap patates sosis kizart disardanda 2 3 simit al domates salatalik kes oh mis
(1,541 puan) tarafından
Bayanın okula giden çocukları var o yüzden kahvaltı düşündüm ayıp olur mu  krep havuç ve kabak yoğurt koyacaktık patates poğaça pizzasi falan düşünmüştüm
(22,072 puan) tarafından
Yok kiz cok iyi dusunmussun menun de guzel
(1,541 puan) tarafından
Havuç ve kabagi ayrı yapacam eltim kahvaltı çağırınca öyle yapiyor güzel oluyor hata sarımsaklı yapıyor ben sarimsaksiz yapacam
(46 puan) tarafından
Kizartiyo mu patates ve kabagi
-Reklam-
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Beraber çağır canım onları 
(1,541 puan) tarafından
Bebek çantasını ayarlicaz beraber eşim sadece hanımını cagir dedi hem anlaşırsınız dedi benim gibi çekingen bir bayan yinede sorayim eşime peki ne hazırlayın o bize masayı doldurdu herşeyi
0 oy
tarafından
Bence çaya çağır .  Kısır,börek,kek ,çay çerez yeter. Kahvaltıyla uğraşma.
(1,541 puan) tarafından
Ben onlari iyemiyorum şeker hastası olduğum icin hem bayanın çocukları var okuldan gelir işi olur diye sabah çağırayım dedim 11 falan
0 oy
tarafından
Canım gebelik şekeri seni fizikten yormaz kendine patates karbonhidrat hariç her şeyi yapabilirsin misafirin de ek olarak börek kızartma ekmek pizza köz biber ve patlıcanı kavurabilşrsin sucuk yumurta poğaça hatta ve hatta yalancı zeytinyağlı yaprak sarması hurma tabağı hazırlayabilirsin kremalı patatez graten yapabilirsin bak seçenek yazdım sana bir sürü:)
(1,541 puan) tarafından
Ben birde bayanı dusunuyorum o yüzden kahvaltıya çağırayım dedim çocukları var okula gidiyor diye kahvaltılık krep patates kızartması havuçlu yoğurt kabak yoğurt yada poğaça pizza falan düşündüm olmaz mi
0 oy
tarafından
Dere otlu peynirli Krep yapabilirsin sigara böreği kahvaltılık zeytin peynir domates salatalık varsa eğer acuka gibi sos türü koy reçel koy yumurta haşla yeter daha ne olsun 
(1,541 puan) tarafından
Ben Hep 1 bardakla yapardım eşimle bize tam yetiyor peynir olduğu icin mi  çeyrek katıyoruz
tarafından
Ben peynir katmadığım zamanda bu ölçüde yapıyorum az oluyo hemen yeniyo diye
(1,541 puan) tarafından
Teşekkür ederim ekran görüntüsü aldim
tarafından
Yaptın mı krebi
(1,541 puan) tarafından
Pazartesi eşime yapacam Insallah değişiklik olur teşekkür ederim
0 oy
(3,140 puan) tarafından
Valla sen esinle gittiysen bide kızı çağıracagin gün esinde evde olucaksa onuda eşiyle birlikte cagirmalisin aynı evden birini çağır birini ağır olur mu bence yanlış. Ben eşimle bı yere gittiysem onlar eşimi de agirladiysa bende onları eşiyle davet ederim.
(1,541 puan) tarafından
Eşime sordum bende öyle düşündüm eşimin arkadasi iki bayan otursunuz dedi bende tamam dedim yine sorayim
0 oy
(301 puan) tarafından
Yufkadan börek yap canım yada hamur kızartması yap, sucuk pişirebilirsin, yumurta pişirebilirsin, patates kızart, peynir, zeytin, reçel tamamdır daha ne olsun
(1,541 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Senin eşinde evdeyse eğer eşiyle çağor canm 

Menemen 

Krep 

Patates kızartması 

Haşlanmıl yumurta 

Domates 

Salata 

Peynir 

Kaşar 

Zeytin 

Reçel 

Çikolata 
(1,541 puan) tarafından
Eşime sorayim öyle çağırayım
tarafından
Gözde abla eşin nerdeki
tarafından
Canm benm eşimin kendi işi şehir dışına ve yurt dışına çıkıyo ayda 2 veya 3 kez görüyorz
tarafından
☹️☹️☹️☹️  offf çok kötü ama
(1,541 puan) tarafından
Ay çok kötüymüş gerçekten
0 oy
(119,001 puan) tarafından
yani eşli cagirma daha uygun olur
(1,541 puan) tarafından
Eşim iki bayan otursunuz dedi ama yinede sorayim esime

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 309 göst.
16 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Esraaa_temell (448 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 280 göst.
10 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Yagmurn404gmail.com (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 367 göst.
5 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 438 göst.
16 Ağustos 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde minislerim (395 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...