0 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar merhaba 23 günlük bebeğimi emzirdikten sonra sürekli kusuyo ve sadece emince yapıyor bunu mama da kullanıyoruz mama da olmuyor neden böyle olur acaba bayada kusuyo hepsini çıkarıyor hemen hemen yardımcı olur musunuz

4 Cevaplar

0 oy
(2,033 puan) tarafından
Reflü olduğu için öyle canım hastaneye gitmen gerekiyo dr a götür zaten onlard mama başlatıyolar bide bebeğini tam yatırma emzirirken başı yüksekte dursun emincede hemen kaldırma 20 dk kadar hafif dik olarak durdur bide fazla emzirme az emzir sık emzir az az emsin mamalar süte göre biraz daha kıvamlı olduğu için tutuyo heralde midesini 
tarafından
Sağlık ocağına mı götürmem gerek çocuk doktoruna mi canım bide nasıl mama başlıyor ki doktor
(2,033 puan) tarafından
Çocuk dr a götür canım kilo kaybı varsa mama başlar bilmiyorum bende tam olarak benim oğlum da çok kusuyo diye çok araştırdım ben kilo alımı olduğu için götürmedim dr a ama arkadaşımın bebeğini 1 hafta hastanede yatırdılar
tarafından
Tamam canım hala devam ediyor emince çok kusuyor götüreyim doktora
-Reklam-
0 oy
tarafından
Mama içiyorsa bilmiyorum canım ama benimki tek emiyordu o zamanlarda çok kusardi doktor fazlasını çıkarıyor diyordu korkma kötü bir şey yok demişti 
tarafından
Anladım canım benimki memeyi emdikten sonra fışkırarak kusuyor mama da hiç kusma yada çıkarma olmuyor anlamadım gitti sütüm de mi sıkıntı varki dedim kendi kendime
0 oy
tarafından
Benimkide öyleydi cnm anne sütünü içince sürekli kusuyordu mama verince kusmuyordu. Doktor reflü srubu verdi gene devam etti kusmaya. Sütünden şüphelenmeye başlamıştım. 4. Ayda kendi bıraktı emmeyi. Sütün de tahlili oluyormuş diye duydum. Bir baktır istersen
tarafından
Aynen canım benimki de sürekli emince aşırı kusuyor emdiği kadarını çıkarıyor sütümde sıkıntı olabilir mi diyorum bende bı götüreyim doktora teşekkür ederim sağol
0 oy
(119,000 puan) tarafından
su veriyomusun      
tarafından
Hayır vermiyorum
(119,000 puan) tarafından
su vermelisin mama verince su verilmeli
tarafından
Bilmiyodum sağolun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 72 göst.