0 oy
643 göst.
Aile kategorisinde (30 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Herşey mi insanın burnundan gelir bayram dahi zehir oldu ben burda yokluk çekerken o bide 1800lira idaada kaybetmiş gel de delirme insan hiç mi akillanmaz halada ana babasından korkuyor beni kaybetmekten değil.birde işten cikicakmis icralık oldu diye zaten 3yildan fazladır issizdi şimdi yine calismicak onca borç varken şimdi ben dönmek istemiyorm varsin o gelsin yeni başlangıç yapsın ailesini düşünüp seviyorsa gelir yoksa da kendi bilir ben o gurbet ellerde yokluk cekecegime babamın dizinde yokluk çekerim daha iyi yanlış mı düşünüyorum kızlar??az çok biliyosunuz postlar da duruyor zaten yaşadıklarım kolay şeyler değil adam akillanmiuor başka çarem kalmadı 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
düzenlendi
Beyin. siz. O kadar yokluk icinde kumar mı oynamış bide. 
(30 puan) tarafından
Elinde kalan son parayı da belki tutar diye iddaa oynamış çünkü hiç bişey yetmicekmis son careymis  ben ne yapım sen söyle şimdi
(566 puan) tarafından
Elindekinide kqybedince kuruşsuz kalacağını düşünememiş Geri.zekelı
Sen haklısın bencede gitme adam olsun öyle git
(30 puan) tarafından
Çok zor canım bu zamana kadr böyleydi bu saatten sonra da düzelmez o ailesi zaten bin beter
-Reklam-
0 oy
(803 puan) tarafından
Bence haklısın gurbete ananı babanı birakarak fedakarlık yaparak gittin ama senin değerini bilmiyorsa adam olmuyorsa değmez hayat çok kısa ve kimse için ömrünü çürütme bide kumar oynuyormuş baksana çocuğun var mı bari
(30 puan) tarafından
Geldigimden beri herkes dil döküyor yeter artık yasadiklarin diye bugün eşim öyle deyince artık saçımı başımı yolasim geldi bana anlatma yeter dedim valla yoruldum artık gücüm yok hiç bişey yaşamaya
(803 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bundan sonra çocukların için yasa ve çocukların için dik dur.
(30 puan) tarafından
Allah razı olsun canım inşallah güçlü olabilirim çünkü çok yorgunum :(((
(803 puan) tarafından
Olursun inşallah çünkü bunu yaşayan tek sen değilsin bir sürü kadın var unutma
(30 puan) tarafından
Aynen öyle canım :(((
0 oy
tarafından
Allah ıslah etsin inşallah canım 
(30 puan) tarafından
Aminn canım ne diyim inşallah
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Seni seviyosa yuvanı yıkma ama  bi ders ver gözünü korkut durumunu toparlamadan dönmem de borçlarını ödesin o korktuğu anası babası bakalım ona destek olacakmı. iddayı falanda bıraksın.dönüncede parayı gerekirse sana emanet etsin 
(30 puan) tarafından
Anası babası hayatta yardım etmez eski postlarim duruyor canım hep onlara yedirdi onlara verdi bı gün calismayinca babası bizi evden kovuyordu kavga çıkarıyordu o yüzden korkuyor onlardan
0 oy
tarafından
İddea ,kumar bunlar hastalık duzelmiyorlar duzelse kocam duzelirdi ben açtım boşanma davası inşallah tez zamanda bosanirim .. ama düzelmiyor kaç kez şans verdim hep aynı hep aynı komşumuz kumar yüzünden üçüncü karısını boşadı kumar çok farklı bir illet
(30 puan) tarafından
Babamdan biliyorm zaten canım rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin hayırlı kapılarını açsın sana inşallah çok korkuyorum herşeyden bizi nelerin beklediginden korkuyorum ama bugün burda kalmazsam ilerde daha kötu olacak biliyorm hiç düzelmedi
tarafından
Sağol şekerim Allah razı olsun Allah sana da çocuklarına da yardım etsin inşallah ama düzelir diye beklersen bekleme düzelmeyecek dahada kotulesecek hırs yapacak kumar oynayanin duzeldigi görülmemiş daha
(30 puan) tarafından
Çok doğru diyosun Canim beni de öyle koreltti ki yıllardır yanında durup gençliğimi tukettim
0 oy
(1,048 puan) tarafından
En azindan cocuklar buyuyunce calisirsin da sen hayat kurarsin o adam borc  batagindan cikmaz yazik cocuklarina
(30 puan) tarafından
10yildan fazladır tanıyorum hep borcu vardı 8yildir evliyiz hala bitmedi üstüne hacizlik olduk yinede ana babasından korkuyor hiç bizim için korkmuyor olan bize oldu yoklukla büyüdük
(1,048 puan) tarafından
Cok zaman canim iesle 2 cocuk yapmasaydin
(30 puan) tarafından
İnan insan şans veriyo düzelir diyo öyle öyle anca kendimi kandirdim
(1,048 puan) tarafından
cnim olmayinca olmuyo yaninda kalirsan ömrunde biticek
(30 puan) tarafından
Annem de diyor sen şimdi gidince yine aynı şeyler olacak bunca zaman çektim degismedi
0 oy
(301 puan) tarafından
İddaayı falan bırakıp, yeni bir iş bulana kadar annemin evinde kalıcam de ve kal canım maaşını al gerekiyorsa elinden kabul etmezsen boşanma davası açıcam de, bu ne ailesinin rızkını yiyor, bu zamana kadar iyi sabretmişsin, Allah kolaylık versin kimseye de yaşatmasın bu durumu inşallah
(30 puan) tarafından
Hacizlik olmuş zaten canım o yüzden işten cikicam diyor hepten batacak aşırı sert biridir bende pasifim nasıl basedicem bilmiyorum çok korkuyorum da yani gözüm korkuyor
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Allah hidayet versin borç harç varken senin neyine kumar
(30 puan) tarafından
Belki kazanırım 10bin lazımdı alırım diye düşünmüş elindeki paradan da olmuş yıllardır böyleydi zaten borcu borçla kapatıp durdu hepten battı şimdi
0 oy
(119,340 puan) tarafından
o durumda idda oynama ne yaa gicik kaptim
(30 puan) tarafından
Kız sevda sorma neler yaşıyorum bu ailede ya valla tak etti canıma geri donmicem ne hali varsa görsün o gurbet elde yokluk çektiğim yeter yokluk zorluk çekeceksem de babamın yanında cekeyim
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Canım eşinle olan durumunu bilmiyorum ama seni seviyorsa değer veriyorsa, kaybetmek istemiyorsa duzelicem söz diyorsa ama sadece kumar bataklığında çıkamyorsa eşin bir psikiyatrist ile görüşsün mutlaka işe yarayacaktır düzelecektir. Ama bu söylediklerimin tam tersiyle değer görmediğin bir yerde dakka durma. Çocuklarının mutsuz bir ortamdan büyümesine müsade etme.
(30 puan) tarafından
Canım sadece iddaa degilki neler neler var artık bu son damla oldu hep ezildim hor goruldum asagilandim yokluk çektim yani yeter artık gücüm yok hiç bişeye
(6,364 puan) tarafından
Dediğim gibi değersiz olduğun yerde dakka durma. Elin ayağın sağlamsa gir işe çalış kimseye minnet etme. Allah yardımcın olsun canım
(30 puan) tarafından
Allah bin kere razı olsun sağol canım
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ay pes valla yazik ya 
(30 puan) tarafından
Yani duydugumdan beri sacimi başımı yolasim geldi artık yaşadıklarım yetti bana yani burda kim duysa sakın geri gitme diyorlar
0 oy
(33 puan) tarafından
Çok kötü bir durum Allah yardım etsin

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 1,498 göst.
10 Şubat 2020 Aile kategorisinde Zeynep3516 (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 728 göst.
6 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 717 göst.