0 oy
183 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,464 puan) tarafından

Kızlar Dilvin oduncu gömlek arıyorum normalde 400 küsür ama dolap uygulamasında 75 TL'ye buldum 20 TL'de kuponum var güvenilir öldüğünü nerden anliycam dolandırılmak istemiyorum. Şans işi mi bu birazcık. Güvenilir satıcı neye dayanarak diyolar. Biraz yardımcı olur musunuz

image

image

9 Cevaplar

0 oy
(397 puan) tarafından
Yaptığı satışlara bak kaç ürün satmış sattığı ürünlerin yorumlarına bak geri donusler nasıl olmuş bu şekilde anlarsın güvenilir oldugunu
-Reklam-
0 oy
(795 puan) tarafından
Evet ben 2 tane parfüm aldım aynı istediğim gibi geldi
0 oy
tarafından
İade hakkın var. Ben kızıma dolaptan bir butikten elbise aldım. Yakası sökük geldi. Etiketli üründü. Satıcıya msj attım. Elimdekini iade etmemi söyledi iade edip yeniden aldım urun
tarafından
Hepsi için geçerli değil canım ama mesela ben iade kabul etmiyorum etmeyende çok var
tarafından
Öyle birşey yokki. Ürün sikintiliysa iade almak zorundasin. Bundan bahsediyorum. Zaten sıkıntı yoksa iade niye etsin
tarafından
Ya doğru dediğin ama bende deforme ürün varsa dolaba koymam ha koysamda belirtirim ona göre almak isteyen olursa gönderim yaparım
0 oy
tarafından
Satıyorumda alıyorum da genellikle yapılan yorumları ve neler alınmış hangi üründe dikkat edilmiş ve yıldızlara bakıyorum canım
0 oy
(587 puan) tarafından
Oğluma şapka kendime bileklik aldm gayet göründüğü gibi geldi yorumlara filan baktım satılan ürünlerin altına baktım öyle aldım ki ztn ödeme hemen karşı tarafa siz onaylamayinca gitmiyor, iptal etme hakkın var ama iade vs sor bence
0 oy
tarafından
İsminin altında 2 değerlendirme var bas ona oku sattığı eşyalara yapılan yorumlar onlar
0 oy
(159 puan) tarafından
Ben abiye aldim görünen geldi
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Almadim ama ürün satıyorum canım  dolandima yok ürün anlatildigi gibi değilse iade açabilirsin sistemden paran hersekilde alirisn ama ürün gördüğün gibi temiz gelip sen beğenmedim diye idae edemezsin  canım
0 oy
(283 puan) tarafından
Ben kendime almadım bebeğime bişiler aldım ve sattım üründe bi sorun olursa geri iade etme hakkın var ve sattığı şeylerden memnun kalan yorumlara bakabilirsin

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 156 göst.
20 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Masallinam38 (666 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 193 göst.
13 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Minacrbc (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 97 göst.
2 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alihatice (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 506 göst.
21 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu

378,434 soru

11,327,647 cevap

34,781 kullanıcı

...