0 oy
132 göst.
Diğer kategorisinde (1,028 puan) tarafından
Kızlar ben ayva çekirdeğini suya koydum beklettim 2 3 gün jel kıvamına gelmeye başladı bende göğüs ucuna sürdüm göğüs pedi koydum üstüne ayva çekirdeğini yapanlar sizde mi böyle yaptınız yoksa göğüs pedi koymakla hata mı ettim ?

6 Cevaplar

0 oy
(3,383 puan) tarafından
Valla kız kardeşlerim ellerine sürüolardı canm gögüse sürüldğnü duymamştm
(1,028 puan) tarafından
Bende burda okudum canım lansinoh krem kullandım hatta doğumdan önce başlamıştım sürmeye  ama yara oldu yine de acıyor bide bu ayva çekirdeği ni deneyim dedim
(3,383 puan) tarafından
Lansinoh çok iyi bi krem bebeğim pişik oldğunda bile sürüorm ikigünde iyi oluo ayva çekirdeğinn zararı yoktr pedle kapatablrsn inş çabk iyilşr
-Reklam-
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Niye hata olsun ki, göğüs pedi olmasa atlete değecek sonuçta. Sana tavsiyem bi dahakine karanfil de koy içine bir iki tane, o zaman uzun süre dayanıyor, sadece suyla yaptığın bir haftayı bulmaz küflenir, o zaman sakın sürme at yenisini yap. Su yerine gül suyu da kullanabilirsin. 
(1,028 puan) tarafından
Tamam canım bu bilgiler için çok teşekkür ederim deneyeceğim :)
(3,491 puan) tarafından
Bebek güzelce kavrayıp emmeyi öğrenince zaten yara olmuyor artık. Çay bardağının çeyreği kadar yapsan yeter bitince bi daha yaparsın. Bi de buzdolabının kapağında saklıyorum ben. Kolaylıklar diliyorum.
0 oy
(7,240 puan) tarafından
Kuzu doğal gülsuyuna koy daha iyi olur 
(1,028 puan) tarafından
Tamam canım sağolasın
0 oy
(373 puan) tarafından
Canim gel git ayva cekirdegini sür pedi tak biey olmaz ben taktim. Yada ilk surunce biraz bekle emsin sonra tak
(1,028 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim cevabın için
0 oy
tarafından
koyma cnm..ben de yaptım onu 2 güne iyileştim..evde sizden başka kimse yoksa sürdükten sonra göğsün açıkta kalsın etki etsin..atlet de giysen ped de taksan onlara yapışıyor..emzirirken silersin tekrar sürersin..ne krem  ilaçlar fayda etmedi bu jel iyileştirdi..hem de ayva mevsimi değilken ağustosta bir kere ormana gittik orda denk geldim ağaçtan topladım birkaç tane onunla yaptım..emzirmeyi bırakacaktım o derece yani
(1,028 puan) tarafından
Evde 3 buçuk yaşında kızım var onun yanında da öyle dolaşmak istemiyorum :) cevabın için teşekkür ederim canım
0 oy
(17,683 puan) tarafından
Ben pek fayda göremedm yaaa geçmiyo benimki heralde mastitte oldum
(1,028 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım dikkatli ol

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 88 göst.
15 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,423 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.
31 Ekim 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde YiğitinAnnesi (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 4,473 göst.
24 Şubat 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde çetrah (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 387 göst.
10 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Azros (46 puan) tarafından soruldu

378,732 soru

11,336,598 cevap

34,798 kullanıcı

...