0 oy
123 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Nasıl baş ediyorsunuz? En ufak şeye sinir olup kaldıramıyorum. Eşime çocuğa falan sinirleniyorum var mı bu durumun bı çözümü :ermm:

12 Cevaplar

+1 oy
(11,217 puan) tarafından
10 yildir benden once esim dio artik adet mi olucan: D adam artik o zmnki bambaska bir kadina alismis
(48,742 puan) tarafından
benim eşimde adet olcan çocuğada kizip duruyon diyo☺️
-Reklam-
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Kel kendi keline surermis shsjsj
0 oy
(17,886 puan) tarafından
Çikolata ye bol bol :D
tarafından
Kilodan başka işe yarar mı ki? Hiç yemiyorum da
(17,886 puan) tarafından
Papatya çayı iç etkili gerçekten
tarafından
Şimdi burda yoktur ki kaynanamdayiz
0 oy
(13,935 puan) tarafından
Beni sadece çikolata sakinleştiriyor. 
0 oy
(48,742 puan) tarafından
bekliym surda hep cinlerim tepemde duruyo esimde diyo geldiler sana yine diye☺️
tarafından
Buuu ben fmggjhgjjk
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Agzindan ates atan ejjjjderiyyaa gibi dolaniyorum evde. Eşimi uyaririm bu dönemlerde. Oda anliyor zaten artik geliyor yine der.  Ciddi anlamda sinir yapiyor. Zaten sakin insan degilim.
0 oy
tarafından

Ben de öyleyim çocuklara karşı sabırlıyım ama eşimin en ufak sözü o dönem batıyor  hatta bir keresinde yine bir iki gün günüm geçmişti (genelde gecikmeli olurum) bomba gibiyim sinir küpüyüm eşim işten geç geldi daha adamın açıklamasına fırsat vermeden bir ton laf saydım delirdim :) sonra o sıra hem kavga ediyorum hem tuvalete gidiyorum bir baktım regl olmuşum sinir küpü olarak girdiğim tuvaletten pamuk şekeri olarak çıktım :D hemen eşime cilveli nazlı yaklaşıp özür diledim sorunu anlattım valla sen delisin dedi bana:Dsonra eşime olayı anlattım artık regl dönemlerinde bana karşılık vermiyor:))) 

0 oy
(1,539 puan) tarafından
Bende öyleyim maalesef aktardan papatya aldım onu içiyorum ve cikokta yiyorum tuzlu şeyler daha çok etkiliyor çünkü  papatya iyi geliyor
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Canım günaydın bende öyleyim adet döneminde aksi biri oluyorum passiflora bitkisel şurub iciyorum sakinleştirici bana cok iyi geldi yan etkisi yok tabi herkesin bünyesi farklı araştır istersen ona göre alırsın 
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Bende öle oluyorum eşimde anlıyor malum gunumun yaklaştığını sjjsjsj
0 oy
(1,928 puan) tarafından

Adet dönemi tuzu kesin ve muz yiyin. Ikiz kardeşim aynı şeyi yaşayıp doktor ile görüştüğünde tavsiye etmişti en son eşi poşet poşet muz taşıyordu eve :) ve mutlaka kan değerlerinize baktırın adetliyken de hormon tahlillerinizi yaptırın. 

0 oy
(119,519 puan) tarafından
adet olmuyom ben gene yaa

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 63 göst.
0 oy
0 cevap 34 göst.
5 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 46 göst.
21 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde halalpdgn (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
23 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (893 puan) tarafından soruldu

381,364 soru

11,417,454 cevap

34,969 kullanıcı

...