0 oy
256 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
Kızlar benim gibi gebe kalmayı bekleyenler var mı acaba ben daha bekliyorum 7 aydır, yarın regl günüm bakalım bu ay ne olacak hiç hastaneye gitmedik eşimle kontrole bekleyenler siz gittiniz mi, kaçıncı ayınızda gittiniz? Millet korunmayı bıraktığı gibi gebe kalıyor acaba bir sorun mu var diyorum ama kontrol için erken diyorlar çevremdekilerde genelde. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah, birbirimiz için dua edelim

7 Cevaplar

0 oy
(1,059 puan) tarafından
1yila kadar hicbisy yapmayn canm tedavi falan. Olmazsa baslarsinuz ama acele etme. Hersey olucagina varir valla ben neleeeer cektim herseyi dibinde kadar gordum. Elhemdulillah❤️ 

İstemiyorum diye herkes gebe kalicak. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cnm hersey allahtan normalde esim geri cekme yontemini kullaniyorduk 1 kere bilerek oldu sey anladin iste afedersin hamile kaldm hemen 2.ye  bebegin varmi baska rabbim gonlunuze gore versn insallah rabbim kucagini bos koymasin 
tarafından
Aynı durumdayım şuan bir kere bilinçli oldu adetime 9 gün var stres yapıyorum âdet gecikti mi yoksa önce mi öğrendin cnm:/ acayip stres yapıyorum ya
tarafından
Cnm adet gunumde adet olmam gerekirken benim ilk bebegimdede olmstu acik kahve akınti geldi kan gibi buda yerlesme kanamasidir ordan anldm dedimki 1 gun daha bekliyim belki adet olurum dedim olmdm esime test aldrdm oyle cikti cnm yumurtalama gunum felanda degildi kalmam diye dusunmustuk olmadi kaldim birde bnm adetime daha 2 hafta vardi mide bulantisindan hastaneye gidip serum taktirmstm
0 oy
tarafından
1 yıl beklemek cok lafta bisey. Bende saglik calisaniyim bu süre olmamamsi için normal. Ama gidip muayene olun. Ben 5 6 ay sonra gittim vitamin kan degerlerime baktirdim kistlerim vardi kilo verdim yine esimde kendine baktirdi. 1 yil 2 ay sonra gebe kaldim. Ama kilo vermesem kisletim gitmyecek ve ben bosuna 1 sene beklemis olacaktım. Beklemeyin gidin hersey iyiyse 1 hatta 2 yil olmamasi normal. 
(301 puan) tarafından
Haklısınız adetlerim düzenli kistlerim yoktur diye düşünüyorum ama belki de başka bir problem vardır aslında, ben de eşim de gitsek en yakın zamanda kontrole iyi olacak dediğiniz gibi sorun varsa tedaviye başlanır süreyi uzatmanın anlamı yok.
0 oy
(168 puan) tarafından

Allah inşallah isteyen herkese en kısa zamanda nasip eder. Bende 6. Ayda hamile kaldım canım eşim hatta doktora gitti neden olmuyor diye ilk kendi gitti. Doktor şimdi git 1 sene olsun öyle gel daha erken demiş. Kendine stres yapma rahat ol bekliyormuş gibi davranma inşallah olur<3

0 oy
(64 puan) tarafından
Yaşınız ileriye beklemeyin mutlaka hastaneye gidin. Hatta bence beklemeyin gidin.belki çöl ufak bi hormon bozukluğu var bu yüzden olamıyorsunuz ya da erken menopoz riski var.geciktirmeyin bence
0 oy
(338 puan) tarafından
canim bende ayni eylulden beri deniyoruz ama olmadi. en son aralik ayinda olmam gereken regli olmadim hamileyim sandim kan verdim cikmadi ama 3 ay olmadim hastaneye gittim polikistik over cikti simdi 3 aydir duzenli oliyorum bakalim insallah olur 
0 oy
(587 puan) tarafından
Cnm beni yanlış anlama ama kafanda sürekli dönüp duruyor ise vücut strese giriyor, tavsiyem sana kafanı boşalt ve düşünme bence

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 132 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Bitanecikoglum (320 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 131 göst.
26 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,743 soru

11,399,626 cevap

34,927 kullanıcı

...