0 oy
204 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bayramlarda yada herhangi bir günde kapısını calmayan aramayan abi kardeş amca dayı vs varmi merak ediyorum ( Anne hariç)

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Uzaktalar gelemiyorlrki calsinlar
tarafından
Yakın olanları soruyorum demekki kız uzak olan nasıl çalsin
-Reklam-
0 oy
(12,490 puan) tarafından
Olmaz mı hiç ablalarım arar şükür ama erkeklerden hayır yok hiç biri aramadı normalde de aramazlar amcaları vs hiç saymıyorum 
tarafından
Bemim de ablam kiz kardesim arar ama 5 erkek abi kardeş karışık 4 u aramadi benden küçük erkek kardeşi tek aradı memleketten.  3 u de burda dibimde ne aradılar ne geldiler bayramda
(12,490 puan) tarafından
Benimkiler hepsi uzak en azından insan Bi telefon bekliyor oda yok canları sağolsun ne diyim
tarafından
Benim 1 tanesi numaramı bile kaydertmiyor 6 yas küçüğüm oyle saygısız biri ama dışarıdan herkesin bokunu yiyecek kadar saygılı
0 oy
(328 puan) tarafından
Ya olmaz mı. Herkeste hemen hemen bir şeyler vardır. Olmayan da ne güzel.. çok şükür aile konusunda öyle değilim ama amcam dayım vs vardır. 2 sene olacak evlendim çocuğum oldu. Gelen giden kimse olmadı. Hoş kendi cocuklari da var o zaman anlarlar neyin ne olduğunu :)
tarafından
Aman bosver dayı mayi boş iş
(328 puan) tarafından
Öyle valla
0 oy
tarafından
Olmazmi canım yani benim babam var ama mesela bir dayım var 13 senelik evliyim ne düğünüme geldi ne düğünümden sonra görmedim yolda görsem tanirmiyim bilmiyorum 
tarafından
Kotu bir durum benimde bir dayım öyle diğerleride öyle sayılır ama önüm kadar değil
tarafından
Evet kötü bir durum ana kendi tercihi canım dedem bir arada tutuyormuş aileyi dedem vefat ettikten sonra sadece teyzemlerle bağımız devam etti bir de üvey dayım var onlarla gidip geliriz
tarafından
Aslında umrumda değil ama kardeş olunca çok zoruma  gidiyor bayramda ablam ve bir erkek kardeşim hariç kimse arayıp sormadı ki onlar memlekette yoksa gelirlerdi de bana. Ama 3 erkek kardeşim var burda çok yakınımda hicbbir bayram gelmezler.  Kayınpeder bunu bana karşı kullanıyor çok canımı sıkıyor senelerdir yüzüme vuruyor cevap vere vere içim şişti ama adam terbiyesiz ahlaksozin biri utanması yok
tarafından
Boş ver kaynatayi kız sallama benim bir abim var şöyle söyleyeyim 3 kardeşiz abim ben Bi de 16 yaşında erkek kardeşim var 13 senelik evliyim daha bir kez bacım el kapısında bir arayayım sorayım demedi bayramların yaz tatili olduğu dönemlerde annemler hep memlekete giderlerdi biz burda abi kardeş bir bayram gecirmezdik bir arada evlerimiz de çok yakın olmasına rağmen her bayramlaşmaya gitmek istememde evde olmazlardı bir kaç sene önce tekrar bayram ziyareti için aradığımda evdeydiler ben de kalktım gittim abimin karısının arkadaşı gelmiş onunla gezmeye gideceklermis abim de arkadaşlarıyla denize gidecekmiş inanirmisin 1 saat oturamadim yabancı gibiydi o ev bana  ben de kalktım evime geldım o gün bu gündür telefonda bile bayramlasmak için aranan annemlerde denk gelirsem öyle görüşürüm bu mesele benim meselem eşim dahil kimse konuşamaz benim ailem hakkında konusturtmam
tarafından
Kiyamam kardeşligi bitirdi bu zamandakiler istisnalar hariç   .Bende kimseyi ilgilendirmez desemde arsız laftan anlamıyor evine gelen misafirlerin yanında dahi çekinmez söyler esim de ses etmez 6 senem bitti daha birkez esim karşı cikmadi onlara karşı benim icin. Arsızla baş edilmez sen biliyorsundur az çok . Ne kavgalar ettim onlarla mesafe koymuştum geberesice kaç kere ölümden döndü yinede kalbi düze çıkmıyor çok kötü bana karşı.
0 oy
(7,277 puan) tarafından

Bennn akrabalarının varlığımdan haberleri oldunu sanmıyorum :D

tarafından
Bizimkilerde öyle inan ki
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Canım sen ara 
tarafından
Aslında umrumda değil ama duyuyorum bugun mesela kardeşim ev ev gezmiş bütün akrabaları ama bana bir alo Bile demedi
(1,541 puan) tarafından
Kiz mi erkek mi
tarafından
Erkek canım.  Kızlar evli çoluk çocuk anlıyorum onları
(1,541 puan) tarafından
Erkekler böyle canım biraz mesefeli oluyor
tarafından
Bu biraz değil çok abartılı canım kendilwri bilir ne yapim
0 oy
(168 puan) tarafından
Ocak 3 te annemi kaybettim o zamandan beri baba kardeş teyze konuşmuyorum kendi tarafımdan kimse ile. Yetim gibiyim bu saatten sonra da konuşmam allahın izniyle.
0 oy
(4,943 puan) tarafından
12dayim var ne ararlar ne sorarlar sus dayıları onlar ;)

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 1,039 göst.
0 oy
3 cevap 549 göst.
7 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 329 göst.
7 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ht (2,091 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 284 göst.
17 Haziran 2023 Aile kategorisinde hanimeli (479 puan) tarafından soruldu