0 oy
323 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,344 puan) tarafından
Kizlar 10,5 aylik oglum 3 gundur surekli atesleniyor baska hicbiseyi yok doktora goturduk disleri bogazina iltihap atmis mikrop kapmis dedi 3 gundur antibiyotik kullaniyor hic iyiye gitme yok dolven veriyorum hic etki etmiyor calpol de ayni sekilde. Paranox s fitil var piyasadan kalkmayan onu veriyorum en fazla 1 saat dusuruyor tekrwr cikiyor. 4 farkli doktora gittim hepsi 3 gun icir dusmezse getir dediler ilgilenmiyorlar. Atesini ne dusurur bu cocugun gunde 5 6 kere suya sokuyorum islak bez koyuyorum .neden olur. Dis den dolayi boyle olurmu gecmeyen ates ilacin fayda etmediği ates kafayi yicem. Atesi ciktimi saliyor kendini baygin gibi uyuyor kucağımda. Kucagima gelmeyen cocuk kucakta olmak istiyor. 38.5 atesi 39 arasi gidip geliyo

27 Cevaplar

0 oy
(1,370 puan) tarafından
Kan verdiniz mi ? Benim oğlum aynı bu şekilde sürekli ateşlendi ne antibiyotik fayda etti ne ateş düşürücü. Kanında enfeksiyon çıktı çok yüksek. Hastanede yattık 2 gün serumla antibiyotik verdiler kana baktırın mutlaka normal boğaz iltihabı falan olsa antibiyotigi 3. Defa vermende kesilirdi ateşi diye biliyorum ben yanlış bilmiyorsam eğer bizde hep öyle oluyor çünkü
-Reklam-
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım benim kızımda 3 gündür ateşli acile götürdük boğazı kulağı temiz çıktı idrar tahlili aldı cuma günü sonuç çıkacak şuan başını bekliyorum hafif  düşüyor geri yükseliyor
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Boğaz enfeksiyonlarinda 3 günden sonrası sıkıntı diye biliyorum canım bize doktor öyle demişti benim oğlumda oldu inatçı ateşi vardı boğazları enfeksiyon oluştu doktor 3 gün geçmezse 4 gün getirin demişti geçmişti ateşi 
0 oy
(44,840 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun rabbim acil şifa versin su an nasıl 
(1,344 puan) tarafından
Doktora gittik bida antibiyotik dozu düşük gelmis dedi dozunu artirdi surekli kontrol altinda tutuyorum kovid testi istedim yaptırdım cok sukur negatif geldi oda simdi uyuyor 1 saat sonra bidaha dolven verecegim
0 oy
(120,673 puan) tarafından
hemen hastaneye goturun
0 oy
(7,793 puan) tarafından
Novalcin damla tek çare  eczaneye eşini yolla bebeğin ayıda uygunsa alın canım
0 oy
(5,681 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun kızımn ayağına limon sürdüm anlık geçmişti valaa 4 saate bir calpol dolven verdim bide yarım saat boyunca ıslak bezle vücüduna koydum 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 45 göst.
27 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 80 göst.
10 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yrn33 (222 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 62 göst.
7 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ftmh (360 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 169 göst.

396,290 soru

11,854,422 cevap

35,948 kullanıcı

...