0 oy
85 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (222 puan) tarafından
 2 buçuk yaşında oğlum Antibiyotik verdi doktor 4 gündür kullanıyoruz aynı zamanda ateş düşürücü de ama öğleye kadar iyi öğleden sonra ateş halsizlik şurubu içince düşüyor ateş sonra geri çıkıyor neden acaba 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Belki ölçekleri yanlış veriyorsunuzdur mg az ise yani benim oğlum 15 aylık mesela kilosu ve boyu önde maşallah SuphanAllah normalde onun ayında ki bebekler yarım ölçek içerken doktorumuz ölçeğini fazlalaştırdı ilacın mg göre bundan dolayı olabilir çocuğun gelişimine göre ilaç verilirmiş yoksa etkisi olmazmış 
(222 puan) tarafından
Doktor yazdı zaten çiçeğini canım calpol mesela 2 ölçek veriyorum diğer ağrı kesici 1 ölçek dönüşümlü ateşi düşmüyor değil düşüyor ama mesala sabah yoksa öğleden sonra çıkıyor gün içinde çıkmadıysa akşam çıkıyor öyle yani aklım almıyor neden böyle
tarafından
Çok zor ateş çok iyi bilirim çok geçmiş olsun yarın tekrardan götürecekmişsin zaten inşallah şifa bulur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tekrar götür hastaneye canım Rabbim evladını sana bağışlasın inşallah Aminnn 
(222 puan) tarafından
Yarın götüreceğim bakalım ilk defa böyle oldu normalde ateşlense de en fazla 2 3 güne geçerdi çarşambadan beri öyle
tarafından
Sen çocuğunu nazar sifasina bı oku istersen eşinde okusun
0 oy
(24 puan) tarafından
Diş çıkartıyor bence cnm 
0 oy
(151 puan) tarafından
İnfluenza testi yapıldı mı? İnatçı ateş oluyor onda. 
(222 puan) tarafından
Boğaz enfeksiyonu demişti bademcikleri var da bu kadar uzun süren bir ateşi ilk defa yaşadım
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Aynı durumdayiz canm benim oğlum da iki buçuk yaşında kaç gündür ateşi düşmüyor ne yaptıysam hastaneye götürdük iğne yaptı şurup verdi biraz iyiydi yine kötü oldu 
(222 puan) tarafından
Klamoks 200 gr kullanıyorduk sabah akşam 1 ölçek bugün de götürdüğüm doktor dozu yaşına göre az dedi 2 ölçek kullan dedi bitince de 400 mg lık yazdı ateş geçmezse ona devam et dedi inşallah bugün başka çıkmaz
(2,127 puan) tarafından
İnsAllah canm geçmiş olsun
0 oy
(2,994 puan) tarafından
Bnde oğlum aksm 9 dan sonra çıkıyor ateş ilaç verdi ama bı işe yaramıyor 
(222 puan) tarafından
Yeniden götürün bir olmadı ben tekrar götürdüm ilaç da doz değişikliği yaptı
(2,994 puan) tarafından
Gün içinde belli zmn halsiz gece 9 ,30 dedimu ateş oluyor valla şaştim artık

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 63 göst.
7 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ftmh (360 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 175 göst.
0 oy
2 cevap 100 göst.
28 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde nur.99 (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 46 göst.
27 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,102 soru

11,877,159 cevap

35,992 kullanıcı

...