0 oy
182 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (234 puan) tarafından
Yaklaşık 2 hafta önce spinal sezaryen oldum ve sol bacakta hala uyuşukluk var. Doktor genel emg istedi ben de netten baktım bakmaz olaydım:( baya iğne batırıp elektrik veriyorlarmış. Bazıları çığlık atarak çıkmış Bazıları çok kolay diyor. Korktum açıkçası cuma günü gitmesem mi diyorum :/ kararsız kaldım çok 

11 Cevaplar

0 oy
(17,758 puan) tarafından
Bizim millet abartmayı sever bilirsin sağlığjn için git vazgeçme
-Reklam-
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Git vazgeçme ama benim teyzem de dayanamadı çok acıyor demişti
0 oy
(7,707 puan) tarafından
Benim ablamda panik atak var. Ve bence izlediği dizi ve filmlerden etkisinde kalmış diye düşünüyorum. O kadar şiddetli bir elektrik verilmez. Tıpkı akupunktur gibi iğne batması gibi bir titreşim olur sadece diye düşünüyorum. Bu kadar korkmayın bence
(234 puan) tarafından
İğneyi içinde ceviriyolarmis doğru kası bulana kadar:/
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Defalarca çektirdim abartilcak birşey yok korkma canm saniyelik gelip geciyo 
(2,722 puan) tarafından
Yok kuzum acısada hemen geciyo hafif elektirik veriyolar benim bacak kol anlima defalarca yapıldı genelmiydi.derken anlamadm.canm
(234 puan) tarafından
Bazıları çok aciyo elektriği yukseltiyolar falan yazmış korktum :/ bilmiyorum kağıtta secenekler var doktor geneli işaretlemis. Pff peki nasıl giyinmek lazim iç camasirla mi giricez oraya
(2,722 puan) tarafından
Yok.kuzm bacağa yapcaksa yarıya kadar kola yapcaksa yarıya kadar açmıştım ben dar pantolon falan giyme yukarı rahat sıyrılan birşeyler giy
(234 puan) tarafından
Ama benim sorun üst bacak sol tarafta. Tamamen cikar der mi ki. İçime bi şort giyem ona gore
(2,722 puan) tarafından
Bilemiyorum canm sen tedbirli ol şort giy o zaman heralde .demez ama
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Hiç girmedim bilmiyorum geçmiş olsun
(234 puan) tarafından
Tesekkur ederim
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Yok karincalanma gibi bir şey git 
0 oy
tarafından
Valla biliyor musun kaç gündür aklım sende. Nasıl oldun diye çok merak ettim. Nasılsın? Biraz his geldi mi bacağına? Kalkabiliyor musun?

Bu arada EMG yi annem de kayınvalidem de çektirdi. Annem baya acıdı dedi ama kayınvalidem de hiç hissetmedim dedi. Değişiyor heralde kuzum. Kayınvalidem bacağına yaptırmıştı annem koluna
(234 puan) tarafından
Canim teşekkür ederim ama karıştırıyor olabilir misin daha önce yazmamıştım çünkü bunu :)

Agri esigim yüksek ama derim ince, bir de  çok acı çektim yıldım artik
tarafından
:( sorryy. Biri daha vardı aynı sen gibi. Epidural den sonra bacağında uyuşma kalmış. Tutamıyormuş hatta :( çok üzülmüştüm. Şimdi sana da üzüldüm :( yürürken falan zorlanıyor musun? Bi de devlette mi oldun sezaryeni
(234 puan) tarafından
Aa kim o acaba ben de konuşayım. Benim oyle fazla sıkıntım yok ya sadece üst bacak yan tarafında kaldi. Onun sanırım bütün bacağında kalmış yuruyemiyorsa doktora gitti mi acaba. Sadece cok garip his yani cimcikliyorum hissetmiyorum bile düşün ama kizartmisim hep orayı. Beni cok  fazla etkilemese de insan merak ediyor anormal bisey sonucta ama korktum emgden
0 oy
(119,290 puan) tarafından
kiz korkcak bjsi yok halam cektirdi
0 oy
(10,886 puan) tarafından
Yok kız ne ignesi. Ben yaptırdım. Cok hafif bir elektirik veriyor ama neredeyse hissetmiyorsun bile. 
(10,886 puan) tarafından
Benım ıgnesızdı. Igne fılan yoktu. Hemde 2 kere cekıldım
(234 puan) tarafından
Genel miydi bir de nerde çektirdin belki hastaneye göre değişir
(10,886 puan) tarafından
Genel derken canım?
(234 puan) tarafından
Hani bazıları sadece kol falan galiba
(10,886 puan) tarafından
Ben kol oldum sadece. Kolumda sebepsiz çok siddeti acı agrı ve tutulma vardı
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Ben kolumdan çektirdim hiç bir şey hissetmedim bendeki at derisi galiba 
(234 puan) tarafından
Benim derim de çok ince ya
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Kolay canım hafif bi elektrik veriyorlar o kadar .bende ellerim için gitmiştim hemen bitiyor zaten
(234 puan) tarafından
İğne batırdılar mu?

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 60 göst.
6 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Cigdem_fetihim (485 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 48 göst.
23 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 402 göst.
10 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde ♡HtcTrgtKrsd♡ (461 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 98 göst.
29 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ilyda (14 puan) tarafından soruldu

379,688 soru

11,365,939 cevap

34,846 kullanıcı

...