+2 oy
440 göst.
Diğer kategorisinde (257 puan) tarafından
Kızım 5 aylık oldu Emziriyorum memlekete bayrama geldik kızımda doğduğundan beri huysuz atak falanda girdi araya iyice huysuzlaştı bir yere el öpmeye gidiyoruz ağlıyor emziriyom her yarım saatte bir gene başlıyor ağlamaya çevremdekiler hep doymuyor mu Acaba vs diyor başkalarını örnek veriyor falancanın çocuğuda sürekli ağlıyormuş meğerse sütü yokmuş diye başımın etini yediler durdular diyorum ki sütüm yetiyor mamayıda içmiyor kusuyor ayriyeten cici bebe denedim onu yedi  gene ağlıyor  5 ay olmuş yetmese kilo almaz herhalde doktor emzir mama verme dedi zaten bu bizim geri kafalı insanlar niye böyle emzirenlere karşı anlamış değilim sinirlerimi bozdular 

9 Cevaplar

+1 oy
(611 puan) tarafından
Onlar herşeyi bilir bilmedikleri alt yok. Benim ki 19 aylık oldu koca kız oldu sütten kes dediler falancinin çocuğu bezi bırakmış eee napiyim dedim. Onun çocuğu benim değil ya herkes kendi çocuğunu bilir dedim
(257 puan) tarafından
Keyfe keder yapmıyoz zaten
(611 puan) tarafından
Cevabını ver canım içte çekinme öyle susuyorlar
(257 puan) tarafından
Yetiyor diyorum susuyorlar ağlamaya başlayınca gene söylüyorlar ağız alışkanlığı olmuş artık millette
-Reklam-
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Ne olsa doymuyor bu çocuk aç bütün annelerin genel olarak yaşadığı sıkıntı tek değilsin canım 
(257 puan) tarafından
Bilerek aç bırakıyoruz zaten zor uyuyor onlarla öyle deyince iyice sinirlerim tepeme çıktı
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Ağızı olan konuşuyor he de geç 
(257 puan) tarafından
Hep dile getiriyorum sinir olamaya başladım artık yetiyor benim sütüm diyorum anneme söyledim böyle böyle diyorlar gerildim iyice dedim sütün varmı yokmu öğrenmek için yapıyorlardır meraklarıni gideremiyorlardır ondan hep öyle diyorlardır diyor insanlar boşuna sinir krizi geçirip katil olmuyor cidden
(1,541 puan) tarafından
Vallah millet çok değişik bende bugün sınır oldum
(257 puan) tarafından
Sana naptılar
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Bebek gak dese aç bu çocuk derler guk dese yine aç derler koca karılar bebelerinin ağzından memeyi hiç çıkarmamışlar herhalde :) takma dicem ama sinirleniyor insan bu karilara
(257 puan) tarafından
Böyle dediklerine göre hiç çıkartmadan emzirmişler baksana
0 oy
(875 puan) tarafından
Ya valla hepsi mi böyle ya sanki biz vicdansınız sütümüz olmamasına rağmen emzirip aç bırakıyoruz Allahım ya
(257 puan) tarafından
Vicdansızız baksana aç bırakıyoz çocukları keyfe keder
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Deseydin sizi görünce huysuzlandi normalde böyle değil diye bak nasıl susuyolar
(257 puan) tarafından
Cidden kalabalık ortamda iyice geriliyor doğduğundan beri hiç kalabalık ortamda bulunmadı bu kadar birden kalabalığa girince iyice huysuzlaştı
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Öylelerine dememiz için vakti zamanında ünlü yazar Aziz Nesin çok güzel bir dörtlük yazmış aşağıya ilistiriyorum lazım olunca yapıştır lafı bacım

Bilmediğin bir şey yok 

Her şeyi sen biliyorsun 

Herkes kendini bir b.ok 

Sen iki bo.k sanıyorsun... 
(257 puan) tarafından
Çok doğru söylemiş ağzına sağlık
0 oy
(2,938 puan) tarafından
2 buçuk yaşındayken bilr kaynanam hala aç doymuyor ondan ağlıyor derdi. Bazıları takıntılı keşke sadece açlıktan aglasalar o zaman bebek bakmak çok kolaylasirdi
(257 puan) tarafından
Biz bakamıyoruz kuzum keyfe keder aç bırakıyoruz zaten
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Cici bebeyle başlamasaydınız ek gıdaya keşke. Ve bebeğiniz huysuzsa lütfen evinizde olun ki sakinleşebilsin. Yetmiyor sütünüz diyorlarsa evet deyin çok umursamayın. 
(257 puan) tarafından
Kuzum mamaların hepsini denedim istemiyor mamayı bende cici bebe deneyeyim dedim onu yedi e baktım gene huysuz doyup doymamakla alakalı değilmiş onu öğrendim şuan vermiyorum zaten
(1,928 puan) tarafından
Inşallah geçici bir dönemdir. Muhtemelen meme reddi dönemine de denk geldi. Inşallah bi kaç haftaya herşey yoluna girer
(257 puan) tarafından
İnşallah canım

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 582 göst.
16 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 604 göst.
2 Eylül 2019 Diğer kategorisinde 2 pırenses annesı (510 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 254 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Beyyzaa992 (269 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 736 göst.
18 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,714 soru

11,366,633 cevap

34,848 kullanıcı

...