0 oy
254 göst.
Diğer kategorisinde (497 puan) tarafından

Bünyesi çok zayıf yaa annemlrte geldim 12 saatlik yol yolda usuttu veya hava değişimi oldu anlamadım burun akıntısı halsizlik vardi hastaneye  götürdüm serum taktılar iyi gelmişti gündüz oynadı güzelce ama şimdi uykudan kalktı burnu çeşme gibi akıyor ve öksürük de var bende uyandığımda boğazım şiş gibiydi ama geçti burnum yapılı ağzımdan nefes alıyorum ondan dedim ama üşüdü mu acaba yatarken öksürük yoktu napicam yaaa offf yatmiyo da

imageBu buharlar var versem mi 

9 Cevaplar

0 oy
(10,551 puan) tarafından
Kafana göre buhar kullanma onlar adrenalin de tetikliyor ve genelde ciğere inen hastalığa müdahale için kullanılıyor. Burnunu açık tut ve yarın bir hastaneye götür canım. 
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ventolin doktor uygun görmeden kullanma biz şuan oğluma kullanıyoruz ciğere balgam öksürük indiyde kullanılıyo doktora bi götür 
(497 puan) tarafından
Götürdüm kullanabilirsin dedi
0 oy
(932 puan) tarafından
Doktor demeden verme canım 
0 oy
(44,769 puan) tarafından
Doktor tavsiyesiyle ver ama canim
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Doktor demeden kullanma 
0 oy
tarafından
Çocuğunuz kaç yaşında?
(497 puan) tarafından
2 yaşında
0 oy
(119,699 puan) tarafından
doktor vermeden kullanma
0 oy
tarafından
Canım kendi arabanızla mi yolculuk yaptınız bilmiyorum ama bende cocuklarla ne zaman uzun yolculuğa çıksam senin saydığın hastalıkların aynısı oluyor ve nedenini de buldum özellikle gece yolculuğu için diyorum sende dikkat et arabanın kapısının kenarından aşırı derece soğuk geliyor elini oraya koy farkedersin çocuklarda ondan etkileniyor araba ne kadar sıcak olursa olsun camin kenarından ciddi anlamda hava geliyor yüzde yüz diyorum bak o yüzden usutup hasta oluyorlar ya o kenarları bisiy ile kapat yada bebeği ortaya oturt yanlara sen yada biri daha varsa o otursun ben öyle yapıyorum artık 
0 oy
tarafından
buhari bronslari acmak icin verilir akcigerin dinlenmesi gerek. gereksiz yere verme ben de hasta oldugunda verirdim doktor ver derdi ama baska doktora gittim gereksiz yere vermemem gerektigini, aslinda cocuga zararli oldugunu ogrendim. burun akintisi varsa geip surubu varsa onu ver

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 61 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 140 göst.
18 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 325 göst.
18 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 1,274 göst.