0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde (321 puan) tarafından
Kızlar ben kendime bı kap almistim yandan bağlamalı olurya. Eltimler çok beğendi bende dedimki isterseniz kendimize bı daha sipariş oluşturalım bende mavisini yada kahvesini çok beğendim onlardan da alırım dedim. Tamm dediler biri tutturdu bana mavi diğeri ise kahve istedi. Bende kahveden baktık stok olarak bı tane kalınca eltimi aradm dedim ürünler tükenmiş dedim daha çok renk var başka renk beğen siparrisi oluşturacam dedim. Oda başka renk beğendim kendime kahve diğerine mavi diğerine krem istettim. Hırkalar geldi beğenmedi hanımefendi dedim gel bize beraber netten bakalım ne begenirsen sana yerine onu sipariş verelimm. Geldiler bende o aldığımı sakladım gormesin diye oğlu kendinden geçti yatak almak için yatak odama girip gormus. Ama gördüğünü söylemedi. Dolabın kapagi açık ordan anladm gördüğünü. Çok cekindim kızlar kafama takıldı resmen hiç öyle kötü niyetim de yoktu valla o kadar pişman oldum ki sipariş verdigime benim ilk aldığım yeşil di üstümde görünce bayildilar ama kendileri alınca binbir kusur buluyorlar üfff yoktan canımı sıktım..

1 cevap

0 oy
tarafından
Sen niye onlara diyorsun sizde alın hiç karışma bacım ya 
(321 puan) tarafından
Sorma kuzum ya. Aslında ilk ben demedim onlar sipariş edince niye bize de haber vermedin falan deyince bende teklif ettim. Akşam hırkayı bana bıraktı yerine başka birşey beğendi. Ama ugrasamam beden olmaz beğenmez yine. Biz kargo yu 3 e böldük ödedik ama verdiği kargo parasını da cebimden vercem kusura bakma dicem uğraşamam degisimle dicem.
tarafından
Evet ya ay onlarla o konulara girme canım dmekeki birseyleri Haketmiyorlar
(321 puan) tarafından
Ama yinede ayıp oldu demi cnm. Beden kalmadı dedim kendime aldm. Ama ikimize alamazdım stok tükenmişti
tarafından
Iyi yaptın bence sen ona alsaydın sen kalırdın boşver iyi yaptın takma bile
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 406 göst.
30 Eylül 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 240 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Lokumcum (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 227 göst.
11 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lokumcum (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
106 cevap 2,082 göst.
28 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

396,405 soru

11,857,639 cevap

35,954 kullanıcı

...