0 oy
1,375 göst.
Diğer kategorisinde (15,304 puan) tarafından

Ukraynalılar geldi. Antalya'da ev kiraları arttı. Millet ev alamaz oldu. Kirasını ödeyemez oldu. Sen git evleri Suriyelilere ver. İnanılacak gibi değil 

image

49 Cevaplar

0 oy
(571 puan) tarafından
Allah'a havale ediyorum ülkemiz kimlerin elinde biz cocuklarimizin istediklerini bile alamıyoruz birseyden kisip birşeyler aliyoruz biz sonumuz ne olacak derken ev yapıyorlar suriyeliler 
(15,304 puan) tarafından
Allah'ım sorsun hesabını
-Reklam-
0 oy
(286 puan) tarafından
Haram zikkim olsun benim kocam calisiyo essek gibi vergi oduyo ben burda ayı naail gecirecemm diyom sefayi suriyeli suriyeli suruyo hakkimi helal etmiyomm ben 
(15,304 puan) tarafından
Ben de etmiyorim
0 oy
(87 puan) tarafından
Ya bunları gördükçe çıldırıyorum
(15,304 puan) tarafından
Ben de çıldırıyorum. Dün de sessiz istila diye bir kısa film var onu izledim. İnan lokmalar boğazımdan geçmedi. Mültecilerin başımıza açabileceği muhtemel belaları ele almış. 9 dk lik kısa film YouTube da var. İzlemediysen izlemeni tavsiye ederim
0 oy
(154 puan) tarafından
Allah artık bunları bildiği gibi yapsın yetti ya 
(15,304 puan) tarafından
Sessiz istila kısa filmi var YouTube da . Bı de onu izleyin.9 dk lik.bi film. Gelecekte bu Suriyelilerin başımıza açacağı işleri çok güzel ele almis
0 oy
(2,709 puan) tarafından
Çok şey demek istiyorum ama sadece şunu dicem, kendi ülkesinin vatandaşına zulüm edip ortalığa saçtı kaçan kaçana elin şrefsizine de bedava ekmek ohhhh nasıl rahat uyuyor bunlar. 
(15,304 puan) tarafından
Bizim ülkeden giden insanlarımız hep eğitimli ya da çalışkan insanlar oluyor malesef
0 oy
(9,657 puan) tarafından
Dur Suriye postu açtığımda linç gelmiçti nerde o Suriye yandaşları toplansınlar bakalım kutlama yapsınlar Suriyelilerle birlikte 
(9,657 puan) tarafından
Üşenmedim tak tek baktım yorumlara o Suriye yandaşları bu posta cevap vermemiş işlerine gelmiyor tabi hadi birini göreyim burda bak nasıl kavga çıkıyor acayip sniirliyim ya bu postu görünce iyice tepeme sıçradı nerde o Suriye yanlısı arkadaşlar gelsin
(15,304 puan) tarafından
Ben hiç görmedim öyle yorum yazan bu postta
(9,657 puan) tarafından
Şimdi herkes aynı fikirde yazmazlar tabii, ben bir konuda Suriye postu açmıştım üzerime geldiler Suriyelileri acımaları mı kaldı üzülmeleri mi, alıp koyunlarına besliceklerdi nerdeyse öyle bir postu yanii
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Haram zıkkım olsun gözü kör olanlarında artık bu evler ......
0 oy
tarafından
Geçen postumda söylemiştim BİZ ARTİK BU ÜLKEDE AZINLIK OLARAK KALİCAZ...
(15,304 puan) tarafından
Sessiz istila filmindeki gibi. Allah'ım korusun ya rabbim
0 oy
(320 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
bu surüyelilerle afganlar başımızın üstüne çıktı sayelerinde .okul çıkışlarında bekleyip Küçük küçük kızların akıllarına girme peşlerinde kaç tane video gördüm kızları kaçırıp evlenmişler tiksindim artık yeter ya artık bizim çocuklarımız parklarda da oturamaz eglenemez hale geldi okul çıkışları girişleri bile risk haline geldi zaten öyleydi şimdi 100%100 risk oldu valla sıkıldım çok üzülüyorum bu halimize..
(15,304 puan) tarafından
Bir an önce defolup gitseler
(320 puan) tarafından
ahhhhh keşke canım o kadar çok istiyorum ki bunu

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 291 göst.
16 Ağustos 2023 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,037 göst.
6 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Havin06 (2,146 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 310 göst.
11 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Asena'nın annesi∞ (10,046 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,357 göst.
27 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Emine S (16,081 puan) tarafından soruldu

381,233 soru

11,413,290 cevap

34,959 kullanıcı

...