0 oy
212 göst.
Aile kategorisinde (2,364 puan) tarafından
Ablam kizima dogumda hic bisey yapmadi 5 tl bile vermedi gecen gunde bayramda vermedi ikiside calisiyo sonucta karı koca yani hicmi yok cebinizde 

13 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Az beklenti çok huzur 
-Reklam-
+1 oy
(1,928 puan) tarafından
Tokun açı doymaz. Beklemeyin umursamayın. 
0 oy
tarafından
Kimseden bisi bekleme takıntı yapmassin
0 oy
(119,606 puan) tarafından
vermesin para vermesi cok mu onemli
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Kimseden bise beklememek lazım 
(2,364 puan) tarafından
Artik beklemiyorum bile
0 oy
(175 puan) tarafından
Bu Bi gelenektir ama bazı insanlar bunu önemsemez oda böyle bişey yapması gerektiğini düşünmemiştir bile belki 
(2,364 puan) tarafından
Evet aynen
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Vermek zorunda değil.
(2,364 puan) tarafından
Neden teyzesi ya ben onun cocuguna dogumunda kalkip kucuk altin yaptim bende mecbur degildim o zaman
(9,247 puan) tarafından
Ewet degılsın ıyılık karsılıksız olur bundan sorna sende yapmazsın demekki onun yapısıda bu. Neidr ya i ben sana sunu yaptım sende bunu yapacaksın demeye geliyor bu baktın olmuyor kanından bırı dahi olsa ona göre dacranacaksın ve karısına alıp konusacaksın bacım sende teyze oldun ama kavrayamadın herhalde diye vıcdan merhamet her insan da bulunmaz
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Vermesin çok mu önemli benim kimseden bir beklentim yok onun için mutluyum ben kızıma alırım kızıma veririm 
0 oy
tarafından
Verse güzel olurdu ama vermedi diye de bir şey denilmez insanlara
0 oy
(7,636 puan) tarafından
İçinden gelmesi lazım insanın içinden gelse durumu yoksa bile verir,alır.
0 oy
(7,787 puan) tarafından
Ben de bunu anlamıyorum. Kardeşten anne babadan beklenti içinde olmak. Onlar canından parça ya. Maddiyata bu kadar önem verilmemeli, önemli olan maneviyat. Onların varlığı.
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Evet insan beklenti içinde olmamalı ama 

İnsan yiğenine nasıl bisy almz nasıl içi rahat ediyor...bi kıyafet çok para değil...çok değişikmis gerçektn....
0 oy
(571 puan) tarafından
Vermesin diyenler bence saçmalıyor yani kardeş kardeşe bunu yapıyorsa kimse kimseye bişey yapmaz bende adam akıllı bişey görmedim bu saygıdır düşünmedir ben yegenlerim için canımı verdim ne oldu fos çıktı o yüzden bende artık aynısını yapicam
(2,364 puan) tarafından
Evet aynen ve benim ablam teyzemin kizına gecen kalkip kucuk altin yapti dogumunda benim zorumada giden bu
(571 puan) tarafından
Herkesin gider yabancı neysede en yakinlar yapınca zorumuza gidiyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 126 göst.
22 Ekim 2023 Diğer kategorisinde prenses sofiaa (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 276 göst.
0 oy
8 cevap 160 göst.
6 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Bulutun annesi (61 puan) tarafından soruldu
0 oy