0 oy
104 göst.
Diğer kategorisinde (1,170 puan) tarafından
1 yasinda sabahlari yumurta hasladigimda sarisini yemiyor sadece beyazini yiyor eline alip sknti olur mu aceba ya

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Aslinda beyazinda daha cokvitamin var zaten yesin elleme 
(1,170 puan) tarafından
ayy boşuna canimi sıkıp cocugu zorlamişim o sman
tarafından
He valla acemiliktendir bacim ☺️
(1,170 puan) tarafından
:) aynen oyle valla aman birini bilsek birini bilmiyoruz ne zormuş bu isler kendimi bazen dedektif hissediyorum herseyi araştır faln ayyyyyy
-Reklam-
+1 oy
(2,097 puan) tarafından
Proteini beyazda, yağ ve demir sarida. Aslında ikisini de yese iyi olur tabi ama arada krep pankekle falan yiyosa birak haslanmista sadece beyazı yesin. İlerde sarıya da alışır.
(1,170 puan) tarafından
ayy canim ne guzrl yazmissin cok sagol
0 oy
(4,888 puan) tarafından
Sıkıntı olmaz ileride yer
(1,170 puan) tarafından
ayy bn cok kasmişim demek ki
0 oy
tarafından

Sıkıntı olmaz. Sevmemişdir belkide:)

(1,170 puan) tarafından
ayy insallah ne bilim sarida belki baska vitamin varsa diye dusuustum
tarafından
ben bile sevmem kız. Yapış yapış olur yutamam.Boğar beni.(haşlanmış yumurtada)
(1,170 puan) tarafından
ya oyle tabi ama vitaminli bise yesin istiyorum yemiyor sipacik napim artik beyazini yesin tek yesinde
0 oy
(119,779 puan) tarafından
omlet crep pan kek tarzi bisiler yap sarisinida oyle yemis olur
(1,170 puan) tarafından
yapiyorum kuzum ama doktor daha cok haşlama yap dedi yapinca da yemiyor iste minik digerlerinin icindeyken secmiyor yiyor o zman
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Benimki hiccc yemez 
(1,170 puan) tarafından
o kotuymus ya insallah ilerde severr
0 oy
(14 puan) tarafından

Küçücük çocuğu bırak ben bile yiyemiyorum sarısinı cok zorlarsam bölüp tuzla anca yiyorum :ninja: beyazda daha cok vitamin var diyorlar ya da kendimizi kandiriyoruz bilmiyorum :P insta da ek gıda tarifleri var, onlardan yap öyle alistir istersen kuzum

(1,170 puan) tarafından
canim birseylerin içinde yiyor ama haşlama yaptigimda yemiyor sadece beyaz yiyor iste
0 oy
(7,935 puan) tarafından
33aylık oğlum da aynı sadece beyazını yiyor .Babama bahsettim , kokusundan tiksiniyordur , belki biraz daha büyüdüğünde yer dedi.Omlet yaptığımda öyle bi ayrım yapmıyor , ben iyice pişiriyorum , karıştırarak 
(1,170 puan) tarafından
bnimkide herseyde yiyor sarisini ama haşlama yaptigimda yemiyor sadece
0 oy
tarafından
İçini tam haslama beşki yer benm kızım da tam haslamayınca yiyor kayısı kıvamnda
tarafından
Kısıkta 10 dk hasla :)D
(1,170 puan) tarafından
su kaynamaya baslayinca dk ya bakip altini kisiyorum 10 dk olunca kapatiyorum yanlis mi yapiyorum yoksa ben ya yinr de kati oluyor
tarafından
Bilmiyorum canım 10 dakikada baya katı olur benm toplam tuttugum süre 10 dk falandır heralde. Kaynamaya baslayınca  2 3 dakika daha kaynatıp kapatıyorum
(1,170 puan) tarafından
bilmiyorum canim ya bu işte bi karisiklik var bastan sona 10 dk mi yoksa kaynamaya baslayinca mi 10 dk anlamadim o zman da mecbur kati oluyor
tarafından
Bence toplamda 10dur o :))

İlgili sorular

+1 oy
22 cevap 416 göst.
21 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 189 göst.
3 Mart 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Caliskanbiri (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.
29 Mart 2024 Aile kategorisinde hanimeli (486 puan) tarafından soruldu

382,963 soru

11,463,538 cevap

35,057 kullanıcı

...