0 oy
171 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar bı önceki postta anlatmıştım dayısı eşimin sürekli çağırıyor gelin gelsin falan diye ben kaynanama söyledim bu durumu bana haklısın falan dedi ertesi gün gene dayısı aradı gel misafirler gelicek diye bende gitmedim en son engelledim dayisini eşimde açmadı telini bugün kaynanam geldi ben uyuyorum saniyodu oysa kapı sesine uyanmıştım oğluyla mutfakta konuşuyolar eşimi dolduruyo diyo nenenin hatrina benim hatrima gidin diye ben duymuyorum uyuyorum saniyo bide geliyo odaya bakiyo uyuyomuyum diye neyse gitti ben kalktım eşimin yanına gittim annen niye gelmis diye oda oglumu görmeye gelmiş öyle dedi sonra baktım eşim soylemiyo dedim dayı hakkında ne konuştunuz yalan söylüyor eşim dedim bende duyduğumu anlasın diye nenenin hatrina bu zamana kadar gittim bundan sonra kimsenin hatri yok bende oldurseniz gitmem artık engeli de kaldırmicam dedim eşimde sesini çıkartmadı ama ben sinirimden deli olucam kaynanamla o kadar konuştum anlattım haklısın falan dedi ama oğluna gelip beni dolduruyo bide gelip odaya bakiyo uyuyomuyuz uyumuyomuyuz diye duymamdan korkuyo ben ne yapayım şimdi karismayayim mi yoksa kaynanama diyeyim mi duydum niye bana farklı konusuyosun eşime niye dolduruyosun diye 

4 Cevaplar

0 oy
(1,726 puan) tarafından
Sen dayinlara mi gelin geldin ne kadar saçma az yesinler de bı uşak tutsunlar kendilerine bir kere gidersin de sürekli de olmaz ki ben de gelemezdimm valla bir değil iki değil
tarafından
Canım işte bende en son sabrım taştı engelledim kaynanama da anlattım durumu ama kaynanam gelip bana haklısın sana mı guvenmiste misafir çağırmış yok söyle böyle dedi benim tarafimda durdu bugün gelmiş eşimi dolduruyo gidin diye eşimde çünkü kızdı dedi ben açmıyorum kızı kaç kere ariyo diye bide gelip bakiyo uyuyom mu uyumuyom mu diye duymamdan korkuyo eşime soruyorum yalan söylüyor duyduğumu anlasın diye söyledim hatır falan kalmadı kimsenin bende diye öldueseniz gitmem diye susuyo ama kaynanamın yaptığı çok sinir bozucu benim ***** yerine koyuyo hizmetci saniyolar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay Şimdi eski postuna baktım Ne kadar saçma bir şey yani sen niye diye onların İşini yapmaya gidiyorsun ki başka kimsesi yok mu yani 

tarafından
İşte canım*****k buldular beni hizmetçi saniyolar en son tastim kaynanama söyledim engelledim dayisini bugün kaynanam gelmiş oğlunu dolduruyo bana farklı konusuyodu oysa soyledigimde
tarafından
Yaa mecbur değilsin sana kimse bunu zorla yaptırmaz tavrını koy ona gore davransınlar.
tarafından
Koydum zaten canım o yüzden gelip eşimi dolduruyor eşimde sesini çıkartmıyor ama ben gidip duyduğumu bu şekilde oğlunu doldurduğunu kaynanamın yüzüne vursam mi yoksa susup karışmasam mi bilemiyorum ama icimdende söyle iki yüzlü gibi bana farklı eşime farklı konuşmasın bilsin haddini istiyorum bı yandanda uzatmayayim ne halleri varsa görsünler diyorum
tarafından
Valla canım her ikisi de mantıklı yabi ses etme ne hali varsa görsün diyecem ama halla çomak sokmaya devam edecek şöyle diyecem eşinle aran daha kiti olacak bilemedim ki
0 oy
(287 puan) tarafından
Ben olsam duydugumu soylerdım ***** yerınemı koyuyolar ınsanı ya en çıldırdıgım sey
tarafından
Eşim anladı duyduğumu zaten sesini çıkartmıyor ama soylucem kaynanama bana farklı konusuyosun eşime niye dolduruyosun diye
0 oy
(1,937 puan) tarafından
En güzelini yapmışsın eğer bir gün eşin annesinin dolduruşundan dolayı ya gidelim edelim derse orada söylersin ama şimdilik gerek yok eşine sesini çıkartma gidelim demiyor seni zorlayan yok bırak akışına bırak bakalım ne olacak her şeyi her zaman söyleme biraz içinde tut biraz ortamı izle canım benim
tarafından
Canım o kadar sinir oldum ki ***** yerine koyuyorlar insanı bana gelip farklı davranıyor eşime gelip dolduruyo iki yüzlülük yapıyor bakalım beklicem eşim illa der gidelim diye o zaman kendi gitsin ben gitmicem konu illa acilicak o zaman da dicem bu şekilde duyduğumu
(1,937 puan) tarafından
Aynen şimdi bekle ne olacak zamanı gelince de kaynana da gösterirsin gününü

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 1,063 göst.
22 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (766 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,128 göst.
26 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Kalbimibiraktim (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 687 göst.
0 oy