0 oy
342 göst.
Diğer kategorisinde (1,493 puan) tarafından
Dün kendi resmimi koydum bugün baktık yok bnce ben kaldirmadim eşime sordum yooo dedi sorma profili değiş dedi oğlum kaldirmistor dedi oğlum 6 yaşında nasıl bilsin kendiliğinden kalkablrmi 

14 Cevaplar

0 oy
(1,493 puan) tarafından

En İyi Cevap
Başka bir email  adresi kaldirilsa aynı telden olablrmi
-Reklam-
0 oy
(9,623 puan) tarafından
6 yaş. Küçük değilki benim 2 yaşındaki kız herşeyi yapıyor telde
(1,493 puan) tarafından
Ya o zmn da oda bilmeden yapablr :-)
0 oy
(803 puan) tarafından
Bence kocan sildi fotoğraf ta güzel ciktiysan kiskanmis olabilir
(1,493 puan) tarafından
Yani evet güzel cikmistim Allah var yukarda :-):-):,-)
0 oy
(119,359 puan) tarafından
kuzey 2 yasinda you tuba giriyo wp arama yapiyo 6 yas herseyi yapar
(1,493 puan) tarafından
Anladım.canim. ama kardeşim emailini benim teleona kaydetti onu kaldırdı dün ondan da kalkablrmi
(119,359 puan) tarafından
yoo maille alakaso yok ya esinde yapmis olabilir
0 oy
tarafından
Canım benim oğlum 20 aylık inan benim telde bilmediklerimi yapıyor nasıl beceriyor bilmiyorum bilmeden bir işler peşinde geçen babamı aramış babam geri döndü aramışsın diyor ben aramadım dedim sonra aklıma geldi elinde tel ile geziyordu benim bıdık  çok fenalar senin oğlunda küçük değil yapabilir :) 
0 oy
(13,895 puan) tarafından
Kizim daha 2 yaşinda değilken durumda bir sürü foto paylaşmişti. Oğlun yapmiştir. 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Herseyine iddiaya girerim ki kocan sildi
0 oy
(239 puan) tarafından
Birkac kere benimde basıma geldi kendiliginden kalkıyodu
0 oy
(11,217 puan) tarafından
benim esim 10 yil once sifresini unuttugum face mi bile bi sekilde sifresini bulup girmis adam. basima oyle sey gelse ondan baska kimseden suphelenmem : D adsm ajan gibi biseyi kafaya takmasin 
0 oy
(912 puan) tarafından
Bende de olmuştu bir kaç kez senkronizasyon açık olunca güncelleniyor sen yaptıktan sonra güncelleme olduysa olabiliyor 
0 oy
tarafından
Benimki 3 yasina gelmedi instagram profilimi değişmiş hala anlam veremedim nasıl yapmış ben bile zorla öğrendim:-D
0 oy
(1,964 puan) tarafından

Çocuk yapmış olabilir canım ben geçen 5 aylık bebeğin yanında telefonu bırakıp mutfağa gittim o sıra ürün seciyordum online marketten bir geldim mesaj siparişiniz yola çıktı diye :)) benimki parmak basa basa bir şekilde sipariş vermiş. Ama sanki senin olayda eşin kıskanıp kaldirmista çocuğa suç atıyor gibi

0 oy
(285 puan) tarafından
Yoo diyorsa kesin eşin kaldırmıştır  suçuda çocuga atıyor whatsaba kmse erişemez korkma  ufak bi kıskançlık meselesi
0 oy
tarafından
Kız sen uyurken koçan silmiştir 
(1,493 puan) tarafından
Yemin içti adam ya olsa der bnce

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 139 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde seda melek (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 109 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ececomez61 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 190 göst.
2 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde nefestugce.asaf (838 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 89 göst.
25 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ftmh (360 puan) tarafından soruldu

380,366 soru

11,388,800 cevap

34,894 kullanıcı

...