0 oy
244 göst.
Aile kategorisinde (866 puan) tarafından
Hanımlar daha önce de paylaşmıştım kimiz haklı kiminz linç etmiştiniz, eşim 2 kardeşler 3 ay önce kayın pederimi kaybettik ilk kara bayramdı bizim için çok yorucu geçti, eltm kaynanmın yeğeni ballana ballana aldı neysee, biz çok sorun yaşadığımız için kaynanmlarla mesefeliym içli dışkı olamıyorum içimden gelmiyor, 1 yaşında çocuğun var, taziye zaman da da elimden geldikçe herşwyi yaptık ağırladık, bu bayramda aynı şekilde çocukla elimden geleni yaptım eşimin gönlü olsun maksat, eltm gelene hoşgeldn demez, çay koymaz, sohbet etmez, nasılsın dersin sana sen nasılsın demez, daracık giyinir oturuşunu düzeltmez UP uzun saçları var yemek koyucaz o saçları toplanmaz düşünün kovid olduk bir geçmiş olsun demedi hal ve hareketleri VS, duydum ki kaynanam dert yanıyormuş biz ne *** yedik akraba dedik bu sığır çıktı bide çalışıyor, kanımda laf etmiş yengem geldi çocukla gidene kadar ne bulaşık bıraktı evi süpürdü çayı demledim bardağı hazırladı gitti diye bni övmüş ilk defa duydum, eşim eltm olduğundan beri bana ayrı bir el üstünde tutuyor, kaynanam ayrı över durumuş çocuğuyla toplumda sohbet etmediği saygı da kusur etmediği kalmadı diye, daha çok şey duyacam ben bunlar başlangıç mumla arar beni bana etmediği kalmadı zmannda eşimle aramı çok bozdu evime gelyorm diye çok laf etti en ufacık şeyde annemi arardı kızın bunu yaptı diye, arasında yeğenini bacısına şikayet etsin bakalım cicim ayları bitsin bide öyle görecem fragmandı bu film yeni başlıyor.. 

4 Cevaplar

0 oy
(11,217 puan) tarafından
gelen gideni aratti diosun yani : D
(866 puan) tarafından
Ben aileden değilm yabancıyım ağrıdan geldim onlara ayak uydurnaya çalıştım ama kaynanam beğenmedi sen kürtsün flan diye bide eşim beni çok seviyor onlarn yanında bile sevgisini gösteriyordu kaynanam çekemşyordu
(11,217 puan) tarafından
bende arap geliniyim kurdum :) diger 2 gelinleride farkli kaynanamda keske diger ikiside kürt olsaydi dio : D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Zamanla daha da çok anlarda sende iş işten geçmiş ne kadar sana iyi davransada içinde geçmişin izleri kalır. Kaynanaların aklı böyle çalısıyo demek ki bende senin yaşadığın günü yaşamayı bekliyorum sabırsızlıkla 
(866 puan) tarafından
Büyük konuştu çok hemde, daha iyi günleri bunlar daha kötülerini yaşamalarını bekliyorum  linçliycwksinz ama 6 yılın izlerini anlatmaya kalsm uygulama otomatik atar beni buradan :)
(866 puan) tarafından
Zamanı gelince inşallah
0 oy
(8,328 puan) tarafından
Demekki erdem er yada geç kazandırır.Kıymetini bildiren Allah'a hamdolsun 
(866 puan) tarafından
Aminnn
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Neolursa olsun yegeni.seni atar onu atmaz sen fazla heveslenme bence
(866 puan) tarafından
Rezil olacakları gün gelecek bende görecem, bunu bir gören kayananm değil bütün akrabaları
(3,101 puan) tarafından
Kac yasinda eltin
(3,419 puan) tarafından
Benimki de teyzem beni yok saydi her zman kapısından da kovdu şimdi elin kızını almadan kapısına gelmeden övgüler başladı ama ahimdir ağzına etsin istiyorum Rabbim de yanına bırakmaz kimse akraba demiyor artık
(3,101 puan) tarafından
Allah sorsun canim
(866 puan) tarafından
28 yaşında benden büyük 25 yaşındayım  Ben büyük gelnm

İlgili bir soru bulunamadı

380,212 soru

11,383,412 cevap

34,884 kullanıcı

...