+1 oy
247 göst.
Aile kategorisinde (105 puan) tarafından

Bebeğimiz şuan yoğun bakımda arkadaşlar anneve babasından çokça uzakta bir yardım eli uzatılmasını bekliyor hepimziin yavrusu var hepimziin başına gekebilir az çok demeden yavrumuza yardım edelim. İbanin yok diyenler smsde atabikir TUĞRUL yazıp 6326 göndermeniz yeterlidir.. 

image

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
yeniden gösterildi

Bu bizim tugrul bebeğimiz arkadaşlar 

Lütfen yardımcı olun ben bizzat tanıyorum :'(

-Reklam-
0 oy
(1,013 puan) tarafından
İban la bilemem atmasını ama kardeşm gelince yaptırayım bnmde ufak bi yardımım bulunsun.Allah sifa versin inşallah
(105 puan) tarafından
Çok seviniriz sevgi hanım.. rica etsem atılan miktarı burdan iletirseniz çok aeviniriz çünkü Instagram hesabinizdan sayım yapıyorum yuzdemizi öğrenmek için  Allah razı olsun inşallah
(1,013 puan) tarafından
Tabiki yazarım
(1,013 puan) tarafından
75 TL gönderdim canım.kusura bakma bira geç oldu ama kardeşm disardaydi
(105 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim Rabbim birini bin etsin inşallah Allah hayrını kabuk etsin..
0 oy
(604 puan) tarafından
Rabbim şifa versn o kdara çoklu şu son zamnda bebeklerimiz hep bu hastalıkta ellimizden geldiğice yardımcı oluyorum gördüğüme rabbim anasına babasına bagislasn bu bebeklerin neden kimse elinden tutmuyor nie kimse gündeme getirmiştir buyuklerden anlamıyorum her aile kendi çapında capaliyor ama olmuyor Mevla çok büyük toplanmiyor kolay kolay yavrum benm ne kadarda güzel masum meleğim
0 oy
(1,013 puan) tarafından

Burda canm attim

image

İlgili sorular

+1 oy
24 cevap 797 göst.
31 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 177 göst.
26 Nisan 2022 Aile kategorisinde Arasbebek (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 194 göst.
24 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arasbebek (105 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 70 göst.
7 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mavi-beyaz (1,687 puan) tarafından soruldu

382,069 soru

11,438,728 cevap

35,007 kullanıcı

...