0 oy
525 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (362 puan) tarafından
Esim memlekete vitti kendi aracıyla akrablarıyla. Geziyor eğleniyor bende 3 gündür temizlik yaptım Yaz temizliği yrin bitecek ins. Oda csi gelecek nasil davranmam gerekir. Herkes bayram gezdi etti ben temizliğe koyuldum bacaklarım sızlıyor eşime tepkim nasıl olmali

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Neden seninle gitmedi?
(362 puan) tarafından
Yer yoktu masrafları yarı yariya
tarafından
Araba sizin sana nasıl yer yok.
tarafından
Ne saçma iş. Kusura bakma ama böyle bisey yaşamadım musade de etmem. Gitmesin o da yanımda kalsın me işi var
(19 puan) tarafından
Nasıl yani sana yer yok bu nasıl bir haddir ya seni götürmemiş ama akrabalara yer var sırf para veriyorlar diye kendinizi bu kadar yipratmalarina izin vermeyin,sen gitmezsen kimse gidemez giderse biter bunun tavrı ve davranışı sorgulanacak hali kalmamış...
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen niye gitmedin ki
(362 puan) tarafından
Yer yoktu
tarafından
Ee yer yoksa adama niye tripleniyirsunki
0 oy
(362 puan) tarafından
Gelince bursa gidelim dedi bilmiyorum kararsizim 
0 oy
tarafından
Sen niye gitmedn
(362 puan) tarafından
Yer yktu
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Senin gidecek yerin yok muydu canım sen de oraya gitseydin ne güzel dünyaymış öyle valla
(362 puan) tarafından
Annem vat ama temizlik yptm
0 oy
(7,419 puan) tarafından
eşınden ayrı olması bayram kötü olmus senı götürmemiş ayıp etmiş
(362 puan) tarafından
Yer yoktu araba da ama sinirliyim
(7,419 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
ozaman koycekti gerı dönüp ya seni alcektı yada hic gitmicekti yada bitane otobus bileti alcekti ama genede seni bayram günü yanlız burakmıcektı cektır yaptığı hatayı anlasın
(362 puan) tarafından
İnstgram herkes gezdi etti
(7,419 puan) tarafından
üzülme oteki bayram bi pilan yap onu da o pilanın icine alma
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Araba da nasıl yer yoktu. Masraflar yarı yarıya demişsin. Hadi eşin şoför desek diger koltukları arkadaşı mı doldurdu. O zaman nasıl yarı yarıya olmuş oluyor ki. Eşin bildiğin arkadaşlarına şoförlük etmiş. Yani kusura bakma da. Sen eşinin yanına otururdun arkaya da aldığı kadar kim gelecekse o oturur. Ben olsam tavır alırdım. Neden senden vazgeçiyor. Digerlerinden bı kişi eksik gitsin onlardan vazgeçsin. Neden sen yani?? 
(362 puan) tarafından
Teyzesinin oğlu ve 4 çocuğu vardı
(362 puan) tarafından
Bide karisi
(2,358 puan) tarafından
Elin karı kocası ve çocuklarıyla mı gezmeye gitti yani.
(3,052 puan) tarafından
Teyzesinin oglunun karısına yer var da sana niye yokmuş. Ayrıca onlar bi sürü kişi eşin tek bu nasıl masraf esitlemek oluyor. O zaman eşinde gitmeseydi yada herkes ayrı ayri gitseydi. Yani kusura bakma da bizim arabamızla bi yere gidilecekse o arabada benim yerim zaten bellidir arabaya aldığı kadar baska kişiler o zaman biner.
0 oy
(803 puan) tarafından
Seni niye götürmedi yer yoktu ne demek sen fazlalık mısın?
(362 puan) tarafından
Teyzesi oğlu ve 4 çocuğu vardi
(803 puan) tarafından
Coluga çocuğa yer varda koca kadına mi yer yok çok ayıp etmiş kocan gelince şöyle deki teyzeni gezdirdin geldin şimdi sıra bende benide gezdireceksin sana biraz kırıldım de senide götürsün
(362 puan) tarafından
Vlla sinirliyim huc kendi aradi surekli kırmakta hakkı miyim nasil davranmlym
(803 puan) tarafından
İşte yazdım ya koca gelince de teyzeni gezdirdin Sira bende benide gezdireceksin yok öyle bende insanım beni çok kırdın beni evde bıraktın milletle gezmelere gittin şimdi benide özel olarak götüreceksin böyle de yoksa seni daha hiç adam yerine koymaz
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Temizligi sen yapmissn adam zorla temizletmemis.ona nye trip atcan ki anlamadim
0 oy
(618 puan) tarafından
Bayram zamanına neden bıraktın canm temizliği piskoljik olarakda etkilenirsin. Ben bile 8.ayim bitcek hamilelikde tüm işlerini kendim yaptm dip köşe bayram olmadan. Şimdi de gezemiyorum ama en azından kafam rahat bayramda oturdm dinlendim az da olsa keyfime baktım . Biz kadınların işi bitmez :) yer yoksa yapabileceğim birşey de yok. Eşine boşa kızıp trip atma hepimiz ev temzliyormus iş yapıyoruz seni anlıyorum canım. Hem kendin fikirlerine hareket etmelisin. Eşini tanimiyoruz ne desek boş. Etkilenme kimsenin dediğinden benm dedgmden bile :) mantkli olanı düşün  kendince. Ama fikir amaçlı demem gerekirse boşa takılma canım eşine. Artk eski bayramlar yok gezmeler vs herşey çok pahalı başka zama çıkar gezersiniz :)  eşim cocklarm yannda oldkdan sonra her zaman bayram her zaman gezilir :)
0 oy
(368 puan) tarafından
E sende gideydin , yer yoktu bahane sizin araba sonuçta eşin sana bi yer bile ayıramıyosa tühh
0 oy
(17,801 puan) tarafından
Ev temizleyincedemi trip atılıyo yav iyice cozuttunuz ha
0 oy
(2,618 puan) tarafından
Neden trip Atacan ki 
0 oy
tarafından
E temızlemeseydın bacakların sızlayacak kadar zorun ne 
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Anlaßılan sinirini kendinden çıkarmışsın bana o arabada yer yoksa oda gidemez giderse zaten geldiğinde karşılaşacağı durumu bilir sende yüz verme seni bırakıp gidebiliyorsa kendi işlerini kendi yapabilir demekki süründürki bi daha birakamasın

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 1,004 göst.
0 oy
7 cevap 187 göst.
23 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Elif&hanim (5,492 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 409 göst.
9 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (478 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 181 göst.
28 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,900 puan) tarafından soruldu

380,198 soru

11,382,656 cevap

34,882 kullanıcı

...