0 oy
141 göst.
Diğer kategorisinde (87 puan) tarafından
6 aylik kızım var sürekli kollarımda nefessiz kaldığını görüyorum. Endişelerim paniklerim arttı. Ailemle yaşıyorum  etrafında o kadar insan oluyor ama kimseye güvenipte  sevdiremiyorum kucaktan düşer bi yeri incelir düşüncesi var. Hele bu rüyaları gördükçe daha çok üstüne düşer oldum.  Psikolojik  destek almayı düşünüyorum  ama ilaç konusunda da endişeliyim gece yatar uyurum emziremem diye. Şuan da bile ac kalmasinndiye gece 3 e kadar kalkcak mi diye bekliyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(3,259 puan) tarafından
İlaçlar yan etki olmadığı sürece uykuya düşürmüyor
(87 puan) tarafından
Çevrem de destek alanlar uyutuyor sürekli dediler de ikilemede kaldım
(3,259 puan) tarafından
Bende içiyorum. 2 bebeğim var gece sabaha kadar dolanıyorum yani uyutmuyor ama artık eskisi gibi sinirlenmediģimi farkettim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Psikolojik destek alman şart. Annelik tabiki bebeğinin üzerine titremektir ama sendeki durum çok fazla olmaya başlamış. Önce psikologa git psikologlar ilaçla tedavi uygulamıyorlar. İlaçla tedaviyi psikiyatristler uyguluyor. 
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Canım mutlaka ilerlemeden destek al her anne biraz evhamlıdır ama anlattıkların bana pek normal gelmedi
0 oy
tarafından
Dua et canım namaz kıl ferahlarsin kuranı kerim  dinle oku vesvese hep bunlar evde kuranı kerim aç ne gelirse allahtan canım öyle düşün ne kadar rahat olsa kafan daha güzel 
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Bilinçaltın sana oyun oynuyor bence. Biraz rahat ol 
0 oy
(392 puan) tarafından
Bende senin gibiydim kuzum altı ay sürdü bu durumum loğusa sendromu dediler bunalıma girmişsin dediler ilaç kullanmak istemiyordum ama zorla psikoloğa gönderdiler iki seans gittim doktor ağır depresyon dedi ben o süreçte eşimden de ayrıydım ve annemle kalıyordum maddi manevi annemlede sorunlarım vardı artık aklımı kaçıracak duruma gelmiştim sabaha kadar korkudan uyuyamıyordum kabuslar yüzünden sütüm kesildi o dönemde doktor lustral verdi emzirirken bende emzirirken içemeyeceğimi söyledim sıkıntı olmayacağını söyledi ve damla verdi gece kabus görmeden uyumam için ama asla kullanmadım damlayı uyuttuğunu bildiğim için kızım uyanır da duymam korkusuyla lustralıda baskılardan dolayı iki ay kullandım biraz biraz rahatlamaya başladım kendine farklı uğraşlar bul dışarı çık bebeğini gezdir arkadaşlarınla görüş yavaş yavaş atıyorsun sana mutlaka psikolojik olarak baskı yapan birileri vardır bilinçaltında sana manevi maddi kim zarar veriyorsa o kişiden uzaklaş ilk sıraya kendini koy sen iyi olamazsan bebeğin de perişan olur diye düşün inşallah çabuk atlatırsın 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 239 göst.
21 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
8 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 61 göst.
20 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 95 göst.
17 Şubat 2023 Diğer kategorisinde turuncukafaliiii (25 puan) tarafından soruldu

381,911 soru

11,433,257 cevap

34,998 kullanıcı

...