0 oy
440 göst.
Diğer kategorisinde (1,465 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar kepek değil kabuk değil nasıl bir şeydir bilmiyorum böyle sirkeye benziyor ama onda değil görüntü olarak aynı sirke gibi ama değil biliyorum bu yüzden rahatsız oluyorum nasıl yok edebilirim sizce fotoğraf atmaya çalışıcam

image

image

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ya sirkedir ya kepek başka ne olabilir ki 
(1,465 puan) tarafından
Sirke değil cnm sirke saçtan çekince zor çıkar yapışır gibi kalır tırnakla sıktın mı patlar birde bu öyle değil sadece tepe ve yanlarda var sirke çoğunlukla ense alt taraflarda olur bu sanki lastik toka yüzünden olmuş gibi geliyor bana yada vitamin eksikliği olabilir mi bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Canim bunlar aynı sirke gibi ya kepek saca yapisik olmaz ki. Tek caresi tek tek ayiklaman lazım 
(1,465 puan) tarafından
Bilemedim sirke zor çıkıyor ama saçtan cnm
(3,950 puan) tarafından
Isten kucagina yatır  tirnaklarinla tek tek çek  hergun biraz temizlesen kalmaz. Önceden hic bitlendi mi ondan sonra kalmistir. Yumurtadan ciktiktan sonrs boyle Beyz kaliyor
(1,465 puan) tarafından
Bebekken amcamın kızından gećmişti daha sonra köyde bitlenmişti nasıl olduysa bilmiyorum hayvanlardan geçti diye şüphe ettim o dönem ama bu o değil biliyorum emin olmasam o değil diye diretmem ama az önce çekerken rahat geliyordu sirke öyle değil bi tutup ćekiyorsun bi bakmışsın tutunup kalıyor gibi oluyor bu tutup çekerken hemen çıkıyor
0 oy
(7,588 puan) tarafından
Banyodan sonra saç açıcı sprey sıkıyorsan o böyle tortu bırakıyor kuruyunca.
(1,465 puan) tarafından
Daha önce kullandım cnm o uzun süredir kullanmıyorum 1 yıldan fazla oldu kullanmayalı cnm birde bn banyodan önce kullanırdım hep banyo sonrası değil normal günlük tarama yaparken çok karışırdı ama saç kremi kullanıyorum o yapar mı bilemedim
0 oy
(837 puan) tarafından
Canım hava değişimi olduğu için çocukların sac derisi de ister istemez etkileniyor. Eğer şampuanı da degistirdiyseniz onun da etkisi olabilir. Benim kızım da da var ben de ilk başta sirke sanmistim da çok şükür deil yani rahat ol sende
(1,465 puan) tarafından
Çok sağol cnm 2 kişi sirke diyince acaba yanılıyor muyum diye şüpheye düşmedim değil ama eminim yani olmadığına kendiminkinden biliyorum küçükken vardı bnde kızımın kabuklanmaya benziyor
0 oy
tarafından
İçi boş sirkeye benziyor kuzum. Bi de sirkenin içi boşsa yapışmaz gelir hemen
(1,465 puan) tarafından
İçi boş ise korkmalı mıyım nasıl temizlencek bunlar tek tek yapmakla bitecek gibi durmuyor
tarafından
Kuzum bi ara oturcan sabahtan. Gün ışığı gören bir yere yatırcan kızçeyi. Tek tek temizliycen. Bu ara her gün yıka kafasını. Yani gelip gitmiş de olabilir. Gelip sirke bırakmış ve şuan o sirkelerin içinden de çıkmış olabilirler. Ama sirkeleri ayıklarken görürsün zaten var mı yok mu. 1 hafta falan yıka hergün kafasını varsa da gider zaten
(1,465 puan) tarafından
Sağol kuzum Allah razı olsun şuan hasta ishal karın ağrısı kusma var iyi olsunda yaparız inşallah

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 82 göst.
18 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tugceceribassss (144 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 120 göst.
14 Nisan 2022 Aile kategorisinde Kanserle.mucadele (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 86 göst.
21 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 107 göst.
18 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Merve34aslan (143 puan) tarafından soruldu

379,190 soru

11,350,869 cevap

34,820 kullanıcı

...