0 oy
124 göst.
Diğer kategorisinde (590 puan) tarafından
rota virus asisi vurdurdum 2 dk sonra mamanin kopuklerini kustu eve geldik az daha kustu bosami gitti bu asi

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuzum aşıyı oral yolla mı yapıyorlar. Bilmediğim için soruyorum
(598 puan) tarafından
Ağızdan damla verir Gibi veriyorlar
tarafından
O zaman boşa gitmiş olabilir. Ne kadar zaman sonra kustuğuna bağlı. Yaptırdığın kurumu arayıp bir sor istersen
(598 puan) tarafından
Post benim değil kuzu bilmediğim için sordum dedin ya ben ondan sana cevap attımm :)
tarafından
Ay dikkat etmedim :D çok pardon ya. O zaman aşıdan sonra bir müddet birşey yedirmemek gerek. Kenara not aldım :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Asisini vurdurduk derken ? İcirilmiyor mu o ? 

Cogunlugunu kustuysa tekrar içirmek gerekiyor kuzu.
tarafından
Ağızdan veriliyor rota aşısı serifem yutması lazim tekrar yapilmaz demişti bize mehlikada kustu
tarafından
Evet esrosum biz de icirdik Vurdurduk demis ya acaba dedim baska bi sekli mi var .biz icirdikten sonra iyice sindirmesini beklettik .Hastaneden ayrilmadik.Digerini de evde icirdik . Tekrar yapilmiyo muymus .Ben okuduydum ustunde yaziyodu .O zaman demek ki yapilmiyo tekrar☺️❤️ ogrendigim iyi oldu
tarafından
Yok aşkım tamamının çıktığından emin olamadığı için diz aşımından korkup yapmadı Allah'a emanet ettik çok çıkarmıyorum zaten halamın kızı asılı olmasına rağmen hastanede yattı Rabb'im esirgesin tüm evlatlari ❤️❤️❤️
(590 puan) tarafından
rota virus asisi diyolar ya bende ondan ole dedim:))
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ewet bosa gitti gibi canım asırdan sonra beslemeyi bebeginderler sana demedilermi
(590 puan) tarafından
yok 1 saat once yemisti sonra yemedi
(9,247 puan) tarafından
Doktora sor xanım ama tekrarlatcaktır buyuk ihtiml
0 oy
tarafından
Benim kızımda kusmuştu Dr gitmiştir dedi ama 
0 oy
tarafından
Doktora bilgi verin mutlaka. Hepsini çıkartmışsa işe yaradığını sanmıyorum. Ama bunu doktorlar da bilemedikleri için tekrar dozu yapmıyorlar. 2. doz için gittiğinizde hatırlatın konuyu mutlaka.
(590 puan) tarafından
hepsini cikartmadi o derece kusmadi
tarafından
Yani diğer doz için gittiğinizde söyleyin mutlaka. Bir de takip et bakalım. Aşının yan etkisi olacak mı? uyku hali, az bi ateş veya benzeri bişeyler. yan etki görürsen bence tutmuş demektir.
0 oy
(191 puan) tarafından
Canım asi öncesi bize 1 saat once emzir dedi sonrasında da bekleyeceksiniz dediler eğer çıkartırsa bir etkisi olmaz aşının dedi 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 109 göst.
0 oy
1 cevap 65 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Isteoylesine (172 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
21 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miracinannesi.34 (677 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 114 göst.
25 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu

380,084 soru

11,378,247 cevap

34,863 kullanıcı

...