0 oy
77 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar 37 haftalik hamileyim en gec 38+6da sezeryana alir agda yaptirmak istiyorum bu zamana kadar gebelikte yaptirmadim malum artik goremiyorum ve egilemiyorum sizce bir sorun olur mu yaptiran varmi

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hiçbir sorun olmaz jilet kullanma sakın erkek gibi kalın kalın çıkar ağda uzun süreli gidiyor lohusalikta rahat edersin
tarafından
Evet canim bende rahat etmek için almıyorum alamiyorum da zaten artik teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(13,834 puan) tarafından
2 gebeligimde de gittim bi sorun yasamadim ben
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Sezaryen den bir gün önce evde ağdami yaptım doğuma gittim. Lohusalık dönemi için çok büyük kolaylık oldu canım. Ağda en iyisi olur hiç bir sorun olmaz  
tarafından
Teşekkür ederim canım bende gideyim
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Ben ağdamı kendim yaparım 28 den sonra yaptırdım göremiyorum diye son ağdamı da doğuma gitmeden 1 gün önce aldım. Hiçbir sıkıntı olmuyor temiz gitmek en güzeli yaptırın öyle gidin.
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(294 puan) tarafından
Ben en başından beri agda yaptırmadım 26 da dogumum oldu bence agdayla dogumun alakası yok sadece acır dayanırsan yaptır kendini kasarsan çocukda kasar
tarafından
Dayanirim canim mikrop kapmaktan korkuyorum hamile kalmadan once gitmistim ve iltihap kaptim
0 oy
(4,171 puan) tarafından
Sorun olmaz canım ben gebelik boyu gittim normal doğum bekliyorum diye 36 haftada gittim 39 40 a doğru Bi daha giderim diye 39 da kontrole gidince sezeryana aldılar ona rağmen lohusalıkta rahattım ağda olunca hemen çıkmıyor Bi daha hamile kalırsam sezeryandan iki gün önce falan giderim daha rahat olur 
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Son hafta kuaforde yaptırmıstım bir şey olmamıstı. 
tarafından
Bende oyle düşünüyorum canim
0 oy
(1,886 puan) tarafından
ben 2 kez yaptırdım tahriş oldu mantar enfeksiyonu kaptım belki gittiğim yerle ilgili şimdi gitmemeyi düşünüyorum açıkçası. 
tarafından
Bende hamile kalmadan once gitmistim ve iltihap kapmistim o yuzden korktum biraz ama

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 235 göst.
9 Haziran 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Selcanttt (2,366 puan) tarafından soruldu

381,004 soru

11,406,657 cevap

34,943 kullanıcı

...