0 oy
134 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kizlar ben gebelikten oldugunu düşünüyorum  doktora hic sormadim 

Sağ böbreğim zannettigim yer  ağrıyor  

Hafif sirtima dogru giden bir agri tam olarak sağ tarafim degilde sağ tarafta sirtima dogru uzanan bir agri 

Doktor sag bobrekte  cikolata kisti oldugunu soyledi ama bebege veya bana bi zarari olmadigini söyleyip ustune dusmedi sizde yaşadınız mi bu olayi

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aynı zamanda mideye doğru da bir ağrı var mı?
tarafından
Hayir mideye dogru yokk sirtima dogru
-Reklam-
0 oy
tarafından
Her bünye farklı canim cok yakın arkadaşım da fa kist vardı birde taş düşürüyordu bi zararı olmadı bebege kendine ama tabi her insan farklı geçmiş olsun
tarafından
Sagoll canim tesekkur ederimm
0 oy
(3,130 puan) tarafından
Üşütmüş olabilir misin canım havalar daha ısınmadi ya
tarafından
Ara sira agriyor canim  mesela cok ayakta durdugumda falan
(3,130 puan) tarafından
Anladım canım vitamin eksikliği de olabilir hamile olduğun için bebek bütün vitamini vücudundan aldığı için vitaminsiz kalmış olabilirsin değerlerine baktırdın mi
tarafından
Doktor d vitamini verdi canm devit
 Kan hapi verdi  kontrol ediyorlqr yani degerlerimi
(3,130 puan) tarafından
Anladım canım geçmiş olsun
tarafından
Sagoll cnmm bnmm
0 oy
(7,865 puan) tarafından
Benimde hamileyken öyleydi doğurdum geçti şükür bebeğin agirligidir poposu yada başı orda olabilir
tarafından
Anladm cnmm
0 oy
(22 puan) tarafından
Benim doğumdan sonra öyle Bi ağrı başladı ama ağlatıcak şekilde ağrıyordu her acile gitmemde gaz sancısıdır dediler en son polikliniğe gittim oda öylesine ultrason istedi bişey olduğunu sanmıyorum ama Bi bakalım dedi saframda taş ve kum varmış ameliyat olmam gerekiyormuş. Kısacası eğer dayanılmıycak Bi ağrıysa bekleme Bi görün derim. Tam tarif ettiğin yer çünkü ağrıyan yer. 
tarafından
Dayanilmicak gibi degil canim cok ayakta durunca mide bulantisi esliginde  bir agri olusuyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 189 göst.
7 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 96 göst.
15 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 118 göst.
6 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 121 göst.

378,241 soru

11,320,685 cevap

34,765 kullanıcı

...