0 oy
201 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (269 puan) tarafından
Kizlar evde fazla çilek var reçel hariç ne yapabilirim.daha doğrusu dondurucuya atsam nasıl olur.atan varmı aranizda

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dondurma yap çok güzel oluyor
(269 puan) tarafından
Hava soğuk ay hemen hasta olurum
-Reklam-
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Parfe yap bence
(269 puan) tarafından
Cahilliğin gözü kör olsun o ne bacım bilmiyorum ki
0 oy
(913 puan) tarafından
Dondurucuya ata bilirsin tatlilarda dondurma yaparken filan kullana bilirsin. Reçel de yapa bilirsin
(269 puan) tarafından
Dondurucuya nasıl atiyosunuz.en azından yazın dondurma faln yaparım şuan soğuk hava
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Bende dün 2 kilo aldım Allah onları napsın yarısındna fazla çürük çıktı biraz yedik razı buzluğa koydum çürüklerden  ayıkladığımıda sos yapıcam pastanın üstüne  dökücem
(269 puan) tarafından
Afiyet olsun canım.bide çok çabuk bozuluyor ya.dondurucuya nasıl atiyosun doğrayıp mi tüm mu
(2,835 puan) tarafından
Tüm koyuyorum canm iyice yıkayıp kurutuyorum sonra bir tepside veya servis  tabağında diziyorum  buzlukta donunca tabaktan alıp kilitli poşete koyup tekrar buzluğa atıyorum direkt poşete koysan birine yapışıyor istediğin kadar alamıyorsun böyle çol rahat oluyor tane tane kalıyor
(269 puan) tarafından
Tamm canım teşekkür ederim
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Komşuna ver bence 
(269 puan) tarafından
Ne yalan söyleyim hiç komşum yok kapıda görsek selam verilmiyor.gecen çocuk önümde gidiyor.sapka düşürdü hangi daireye girdiğini gördüm kapıyı çaldım acmadilar bile bende kapıya bıraktım.kayinvalidemin komşuları var o kadar köyden ürün geliyor götürdüm biride al burcu buda sana demedi tereyağ bile götürdüm kendileri o kadar gidip geliyor kayınvalideme veriyolarlae ekmek faln bana hiç
(1,856 puan) tarafından
Sen götürüyorsun diye onlar galiba kaynanana veriyor
(269 puan) tarafından
Olabilir kuzum bilmiyorum.kayinvalidemdrn daha yakın evleri bana bide.hatta pencereden bile konusabiliyoruzneyse o yüzden pek vermek istemiyorum kimseye.bu zamana kadar biraz ***** yerine kondim her konuda aklım başıma geldi
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Dondurucuya at kuzu 
(269 puan) tarafından
Nasıl atılıyor canım dograyimmi tüm mu atayım
(1,156 puan) tarafından
Yıka canım çilekler kurusun üstündeki çiçekleri al dogramadan at buzluğa
0 oy
tarafından

Magnolia 

Ches kek
(269 puan) tarafından
Canım şuan onları hiç yapamam ki dondurucu geldi aklıma en azından sonra yaparım diye netten baktım kimi kötü oluyor yazmış kimi taze çok güzel oluyor yazmış bende buraya sorayım dedim
tarafından
Bn dondurıçucuya attm 1 kere simsiyh çıktı bozulmuş gbi aynı . Dondurucuyq qtmanı önermem
(269 puan) tarafından
Hım anladım canım netteki.yorumlarda böyleydi kimi çok kötü oldu ezildi faln yazıyordu kimi çok güzel taze oldu yazıyordu kafam karıştı teşekkür ederim
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Buzluga at yazin dondurma yaparsin 
(269 puan) tarafından
Bende öyle düşündüm de netten baktım kimi çok kötü oluyor diyor kimi taze gibi oluyor diyor burdada bı arkadaş yazmış ben attım simsiyah oldu yazmış
(3,950 puan) tarafından
Canim zaten dondurma icin atacaksin yani cikardiktan sonra direk robotta parcalanacak . Yine de sen bilirsin bi kısmını dene istersen
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Hoşaf yap canım çok olursa kaynar kaynar kavanoza koy kapanı kapat soğudu zaman dolaba koy açar açar yersiniz
(269 puan) tarafından
Buda degisikmis hic yapmadım bunuda demicem teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Bütün bir şekilde dondurucuya koy
(269 puan) tarafından
Tamm canım teşekkür ederim
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Hoşaf yap çok güzel oluyor 
0 oy
(7,272 puan) tarafından
Canim gecen sene doğrayip attim buzluga hic birsey olmadi tümde atabilirsin cocuguna milkshake filan yapabilirsin
0 oy
(44,718 puan) tarafından
Buzluğa at.       
0 oy
tarafından
Hoşaf yapabilirsin 
0 oy
(119,388 puan) tarafından
chees cake yap
0 oy
tarafından
dondurucu da hiçbir şey olmaz ama çilekli limonata yap bence harika oluyor 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 134 göst.
10 Nisan 2022 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,310 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 142 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Mursi (533 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 93 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde KadrATr (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 239 göst.
21 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alyakus (2,371 puan) tarafından soruldu

380,493 soru

11,392,329 cevap

34,901 kullanıcı

...