+1 oy
216 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
Sürekli ekşi tuzlu yiyen anneler bebeğiniz cinsiyeti neydi? Tatli görmeye tahammül edemiyorum bile 12 haftalik olduk :) heyecanla bekliyorum çok merak ediyorum acaba prensesim mi olcak prensim mi :)

26 Cevaplar

0 oy
tarafından

İlk aylar ekşi bağımlısıydım son aylara doğru tatlıyı yedim canım prensesim oldu :D 

tarafından
Aaa benm gbii bende ilk zamanlar erik aserdim simdi ikisinide yyrm
tarafından
Bizim burda erik ağacı çok ben altından hiç gelmezdim yiye yiye tiksindim artık ☺
tarafından
Ben hamile degilkende cok severdimm hamileleigimdede cok seviyorum eksiyi
tarafından
Ben normalde çok sevmezdim ama hamilelikte deli gibi yerdim
-Reklam-
0 oy
(866 puan) tarafından
Valla ben hamileyken ekşiyi ağzıma götürmedim, turşu sevmene rağmen çöpe gitti hep, sabah kahvaltı bile baklavayla yapıyodum aşırı tatlı yiyordum, oğlum oldu,, 
0 oy
(3,459 puan) tarafından
Sürekli tatlı yiyorum bebegim erkek
0 oy
(118,889 puan) tarafından
kiz belli olmuyo yiycekle
(4 puan) tarafından
Belli olmadığını bende biliyorum amaç sohbet etmek :)
0 oy
(161 puan) tarafından
Oğlumda tatlıdan tiksinmedim ama genel olarak ekşi bol limonlu yaprak sarma ve tuzlu şeyler canım çekerdi tavuk yiyemezdim 
(4 puan) tarafından
Bende ayni canım sürekli limonlu ekşili sarma turşu Çağla erik istiyor :)
(161 puan) tarafından
Allah gönlüne göre versin
0 oy
tarafından
İlk 3 ay çok zordu canlm tiksinmiştim herşeyden ekşi bişey bulunca yiyodum.3 ay geçtikten sonra tatlı bağımlısı oldum erkek olucak bebeğim inşAllah)))
(4 puan) tarafından
Ben normelde tatlı cikolata çok yiyen biriydim ama 3 aydır ağzıma surmuyorum  hep ekşi şeyler istiyor canım herkes kesin kızın olcak diyor bende merak ettim ama erkekte de ekşi yiyenler varmis :)
0 oy
(1,013 puan) tarafından
İlk çocuğunda sürekli tatlı yedim kiz bundada sürekli eksi yedim bu da kiz :)
(4 puan) tarafından
Demek ki yiyecekle ilgisi yokmuş :) herkes kız diyince artık kabullenmistim göbek seklim yaygın ekşi yiyorum hep erkek çıkarsa çok şaşırcam sanırım :)
(1,013 puan) tarafından
Bnde cinsiyeti öğrenmeden erkek diyordum bunda eksi yiyince ama alakası yokmuş:) . Sağlıklı olsunlar da kiz erkek fark etmez
0 oy
(752 puan) tarafından

Tatlida yedim ekside ikiside kız :D

0 oy
(13,825 puan) tarafından
Dogru degil bu cnm ilk oglumda kasik kasiik cijolata yerdim gce bile kalkip kasiklardim ikinci oglumda da bol bol tursu yedim:)
0 oy
(121 puan) tarafından
Bol tatlı bol meyve sonuç kız:)
0 oy
(803 puan) tarafından
Sürekli pasta tatlı yedim kızım oldu bunlar hurafe bence
0 oy
(473 puan) tarafından
Besinlerle cinsiyet nasıl belli olabilir canım kocakarı lafları bunlar. Ben çok ekşi acı ve özellikle turşu yedim bebeğim erkek. Hiçbir alakası yok onun onunla. 
(4 puan) tarafından
Sohbet amacli sorulmuş bi soru :)
0 oy
(6,151 puan) tarafından
Ben ekşi çok yiyodum ya oğlum oldu :)
0 oy
(287 puan) tarafından
Cinsiyetin yediklerinle alakasi yok kimisi tatli yer kizi olur bi baskasinin oglu olur sen eksi yiyon oglun olur benim kizim olur vücudun ihtiyaci ne ise onu canin ister  
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Valla o bende tuttu kızımda hep eksi aserdim oğlumda da deli gibi yaş pasta aserdim bol bol yedim 
0 oy
(2,537 puan) tarafından

Hayatımda turşu yemeyen ben hamileliğim boyunca turşu yemek istedim hem ekşi istiyordu canım kız oldu :D kızım da ekşi daha çok  seviyor

0 oy
(1,629 puan) tarafından
Ben oyle cok eskı yedım son bı ay kala doguma tatlı yedım ama oglum olacaktı hıc alakası yok bence o vucudunun istekleri we insanlarımız da ona bagıryor canım 8 ay boyunca eskı yedım tatlı hoc yemedim 
0 oy
(66 puan) tarafından
Tatlıda yerim ama ekşi aşırı tüketiyorum yiycekle pek alakası yok bence cinsiyetin oğlum olucak benimde 
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Sürekli ekşi ve tuzlu şeyler yiyorum erkek cinsiyetimiz :) Ama son birkaç gündür tatlı istiyor canım
0 oy
tarafından
Bende ilk zamanlar erik aserdim simdide tatli da yiyorum ekside ikisindende yiyorum 

Bende 13 haftalik hamileyim cnm
(4 puan) tarafından
Cinsiyetiniz belli oldumu
tarafından
Hayir 1 ay sonra gitmem soylendi hastaneye belki ozamN soylerler  henuz cinsiyet ile alakali birsey denmedi
(4 puan) tarafından
Bende 12+5 de gideceğim merak ediyorum söyleyecek mi diye :)

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 308 göst.
21 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Anne-bebek (756 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 916 göst.
0 oy
9 cevap 276 göst.

376,727 soru

11,274,407 cevap

34,661 kullanıcı

...