0 oy
86 göst.
Aile kategorisinde (2,529 puan) tarafından
Tadimlar falan bitti artık bizim. 1 gün içinde neler veriyorsunuz kizlar

4 Cevaplar

0 oy
(2,537 puan) tarafından
Yasaklı olan yiyecekler dışında kendimize yaptığım ayına uygun her yemekten veriyorum. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yani tadiimlar bitti bizim şimdi ekstra çorba falan yapmıyorum ama yoğurt meyve yoğurt bisküvi kendimize yaotigim yiyebildigi yemekleri yediriyorum 
0 oy
tarafından
Çorba yapıyorum ben peynir altı suyundan 

Akşamları meyveli muhallebi yapıyorum 
(2,529 puan) tarafından
Muhallebiyi nasıl yapıyorsun csnim ben pirinç unu su pekmez elma karıştırıp yaptım hiç sevmeid ya :(
tarafından
Canım pirinç unu vermemeye çalışıyorum bir kere verdim sadece organik irmik aldım suda kaynatıyorum kasede çeyrek muz eziyorum birleştirip yediriyorum bazen keçiboynuzu özü ekliyorum balkabaklı yapıyorum bazen elma armut karışık yapıyorum hep irmikle
(2,529 puan) tarafından
İrmikli de denedim ama şeker olmayınca yine sevmedi tadini
tarafından
Pekmezle tatlandır canım
0 oy
tarafından
Hersey veriyorum ben cnim aklina ne gelirse. Hic ayirmiyorum corbalar pilav yogurt meyve biskuvi yani evde ne yemek pistiyse aynini yediriyorum tavuk et onlarin suyu 
(2,529 puan) tarafından
Hani tuz şeker 1 yaşına kadar vermeyin diyolar ya o yüzden ben yemeklerden vermeye çekiniyorum ya. Ama onun için yaptığım çorbaları falan da yemiyor tadı tuzu yok ki nasıl sevsin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 116 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Hatice000 (693 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 166 göst.
27 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Annelikheyecani (549 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 355 göst.
0 oy
3 cevap 71 göst.
10 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde est16 (465 puan) tarafından soruldu

385,603 soru

11,529,490 cevap

35,200 kullanıcı

...