0 oy
346 göst.
Moda kategorisinde (104 puan) tarafından

kzlar annem biraz fazla esmer tenli sizce hangisi gider hangisini alim yada farkli sayfa öneriniz varmı uygun kumaşi güzel olan

image

image

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kız pentiden al bari fıyatlar boyleyse pentinin pıjamaları senelerce gıyılıyor 
(104 puan) tarafından
bakayim canm tesekkur ederm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence 1. Güzel canım 
(104 puan) tarafından
esmere gider demii
tarafından
Gider niye gitmesin
0 oy
(3,596 puan) tarafından
Bence 1. Guzel 
(104 puan) tarafından
esmer tenliye yakışır demi
(3,596 puan) tarafından
Evet yakışır bence
0 oy
tarafından
Bence iki guzel pembenin her tonuna asik olan birisi olarak :) 1 i secmem imkansizdi
(104 puan) tarafından
:)) bende seviyorum karar vermek çok zor
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Ben de hafif karayım böyle açık renkler hepten kara gösteriyo beni biraz daha köyu ve canlı renkler açıyo. Hardal rengi filan. Bunlar bence olmaz hem çok pahalı, o kadar kalite de değil iki güne ağzı burnu yamuluyor. 
(104 puan) tarafından
hem uygun hem kaliteli nerden bulacam ki kuzum ya trendyolda 60 70 liraya var ama yorumlar pek iyi degildi yani ya çok ucuz ya çok pahali geliyo şansima
(3,491 puan) tarafından
Netten alman şart mı, yerel dükkanlarda da güzel şeyler oluyor, bana doğumdan sonra eşim almış öyle güzel ve kaliteli çıktı ki şaşırdım, normalde ben o dükkana gitmem:) önyargılı olmamak lazımmış onu anladım.
(104 puan) tarafından
kuzum ben istanbuldayım annem hatayda bide hamileyim bulundugum yerde pahalı öyle çarşıya çıkıp gezme durumumda yok
(3,491 puan) tarafından
Anlaşıldı. O zaman lcw outletine bak sitede, burda indirim kodu paylaşılıyor onu da al kullan, yorumları oku almadan.
0 oy
(119,126 puan) tarafından
oohaa fiyata bak
(104 puan) tarafından
herşey uçmuş :(
0 oy
(3,095 puan) tarafından
2.guzel ama fiyatı fazla gibi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 289 göst.
0 oy
21 cevap 627 göst.
26 Şubat 2020 Moda kategorisinde ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (12,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 254 göst.
29 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Asel Linam (966 puan) tarafından soruldu

378,252 soru

11,321,292 cevap

34,765 kullanıcı

...