0 oy
730 göst.
Diğer kategorisinde (831 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Normalde 3 kaybim var 4.hamile kaldim daha 6+0 haftalik kalp atisi bebek bile daha gormedik lekelenmemde var progestan(kan sulandirici igne+ilac) vs kullaniyorum kesinlesince soyleyecektik simdi tum ailesi duycak bunuda kaybedersem mahcup hissediyorum birileri bilince daha cok uzuluyorum kizlar ya...

14 Cevaplar

0 oy
(13,834 puan) tarafından
Hepsi Allahin takdiri alanda o verende o kimseye bakma uzulme guzel dusun ins rbbim saglikla kucagina almayi nasip etsinde bir arastrma yapildimi peki
(831 puan) tarafından
Pihtilasmaya hafif meyil var kromozomlar normal rahim filmi normal. Tedbir amacli zaten gebelik oncesi bile ilac kullandim sulandirici pozitif gordugumuz andan beri de igne folik asit hepsini kullaniyorum yine de lekelenmem oluyo kan uyusmazligimiz var bide.
(13,834 puan) tarafından
Anladim cnm saglikla gelsin ins benimde 2 tane oldu ama asrtrilmadi ozMan bidaha olursa arastrriz dediler ilki kimyasal ikincisi dusuktu snra 3 ve 4 saglikli oldu sukur
-Reklam-
0 oy
(1,977 puan) tarafından
Mahçup olmanı gerektirecek hiç bişey yok onu dert etme. Bişeyler kesin olmadan birilerinin bilmesini bende istemezdim. Söylemiş artık, en azından bilsinler ona göre davransınlar. 
(831 puan) tarafından
Ayni psikolojiyi yasamaktan sorularindan cok bunaldim lutfen cok dua edin
0 oy
tarafından

Inşallah sağlıkla kucağına alirsin ama eşinin de sana saygı duyması gerekiyordu bi bekleseydi hele bismillah:ermm: ben şahsen 7 aylıkken kaynanamlara söylemesini istedim ve öylede yaptık o vakte kadar sadece benim annem babam biliyordu. Kaynanama da inadımdan söylemedim o da ailevi bi sorun anlatsam sabah olur:D neyse inşallah bi sorun olmaz bol bol dua et

(831 puan) tarafından
İnsallah canim:(
0 oy
(133 puan) tarafından
Allah'ın verdiği aldığı kuzum sen niye mahçup olasın Rabbim korktuğuna uğratmasın kucağına almayı nasip etsin inşaallah
(831 puan) tarafından
Evette insanlarin sorulari cocuklariyla hava atislari daha da cok uzuyo ya daha cok ustume geliyolar sanki
(133 puan) tarafından
İnsan değil onlar sen üzülme içini ferah tut
0 oy
tarafından

Sagsalim al cnm insallah kucagina Cnm bnmkide 5 haftalk daha hastaneye gidemedm pembemsi ve acik kahve akintim var ogrwndgmden beri ya 

(831 puan) tarafından
Gitsene cnm neden gitmedin
tarafından
Arabamz bozuk cnm şu saat olms esim daha iste sendede oluyrmu
0 oy
(241 puan) tarafından
Seni anlayabiliyorum bende bir kere yaşadım ve erkeklerde pek anlamıyor bende o kadar kendimi garip hissettim ki onlara söylemek çok zordu çok heveslilerdi ama Allaha şükğr geşen ay yine gebe kaldım şimdi 18 olduk inşallah sende sağlıcakla büyütür kucağına alırsın çok düşünme kendini rahat bırak 
0 oy
tarafından
benim esim de soylemisti ama baktim ki soylemesi daha iyi olmus benim acimdan.bulantilarim erken basladi benim. e malum ramazan ayi. bunlarin iftara davet beklentisi olunca ben de cok midem bulaniyor vs diye siyrildim. hem de lekelenmelerim  olmustu doktor rapir vermisti. tum sureci biliyorlar yani. onlarin bilmeleri benden beklentilerini ortadan kaldirdi. benim de 1 kaybim oldu. gen testinde homozigot cikti. oksapar igne kullaniyorum. 
(831 puan) tarafından
Kac haftaliksiniz igneye ragmen lekelenmeniz kac haftada basladi ve hala var mi neden olurmus
tarafından
suan 9+3 üm. keseye baktirmak icin alttan muayene olmustum. alakasi var midir bilmem ama  kahverengi kanamalar oldu hem de yogundu. kese gorunur gorunmez ben ecopirinle igneye basladim. 6. haftada da devam etti  kahverengi kanamalarim. baska doktora gittim doktor sebep soylemedi ama dedi ki simdilik kan sulandiricilari birak dedi. yani kalp atisi duyulunca basla dedi. progestani duzenli kullaninca kesildi lekelenmeler. kalp atisi duyulunca tekrar ecopirinle oksapara basladim. isterseniz siz de doktor degistirn
0 oy
(9,657 puan) tarafından
Ay ne boşboğaz bu adamlar bende istemezdim söylemesini ne gerek var 3 4 aylık olsun duyulacak zaten 
(831 puan) tarafından
Offf sorma ya guven olmaz bu adamlara
(9,657 puan) tarafından
Aynen boşver üzme kendini bebeğine iyi bak ❤️
0 oy
(205 puan) tarafından
Esinde heyecanindan sevincinden soylemistir.kimseye karsi mahcup olma sen bilerek yapmiyorsun sonucta bende kaybettim evlat seni anliyorum.insallah Rabbim size bagislar..hersey cok guzel olur
0 oy
tarafından
Mahcup olacak birşey yok canım. Verende Allah alanda Allah. Sen gönlünü ferah tut. Duanı et. inşallah rabbim hayırlısı ile bu evladını sağ salim kucağına almayı hayırlı büyütmeyi nasip eder ❤️
0 oy
(2,693 puan) tarafından
Öyle düşünme öyle birşey olmaz inşallah. Seni biliyordum tekrar hamile kalmana sevindim sağlıkla.kucahina al inşallah
(831 puan) tarafından
İnsallah canim cok sagol...❤️:(
0 oy
(84 puan) tarafından
Sakın öyle hissetme seninle hiç bi alakası yok bunun
(831 puan) tarafından
Yok ama biktim igneleyici sorularindan allahim utandirmasin sunlara karsi
(84 puan) tarafından
o onların cehaletli boşver Rabbim görüyor
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Niye sevgi paylastikca çoğalan biseydir