+1 oy
160 göst.
Diğer kategorisinde (2,470 puan) tarafından
Kızım 2 yaşına girecek hayla emzik bağımlısı ağzına almadan uyumaz .fikir verin kızlar ne yapsam

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Artık bıraktırmalısınız
(2,470 puan) tarafından
Yavaştan bıraktırma çalışacam artık
-Reklam-
+1 oy
tarafından
2yasa girdi birakti 
(2,470 puan) tarafından
Ya gece uyanınca ne yapıyorsunuz
tarafından
Hiç ağlamadı aramadı
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Konuşma öğrenme zamanına kadar olmalı çünkü geç konuşma durumu ve peltek olma durumu oluyor benim görümcenin kızı 3 buçuk yaşına kadar emdi hafif peltek ve Cook geç konuştu benim kız 3 buçuk yaşında çok güzel konuşuyor görümcemin kızı 5 yaşında ama daha tam söyleyemiyor kelimeleri ve geç konustu
(2,470 puan) tarafından
Canım maşallah kızım 2 yaşında ve herşeyi gayet anlatabiliyor ve konuşuyor
0 oy
(2,470 puan) tarafından
Kızlar yok mu fikri olan
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Biz üç ay önce kurtulduk benimkide 28 aylık hiç bişey yapmadım engel olmadım bir anda kendi bıraktı emziği yırtılmışti babasida akşama alicakti baktım gayet emziksizde duruyo uyuyo dedim hiç alma getirme o günden beri emziği unuttuk dakkada kaybediyoduk en çokda o sinir bozucuydu:D
0 oy
(2,119 puan) tarafından
+18 kullanıyorduk emziği eşim bulamamış +12 almış. Aldı ağzına evirdi çevirdi çıkardı almadı bir daha. 2 yaşını 2 ay geçmişti
(2,470 puan) tarafından
Bakalım darısı bizimkinin başına
0 oy
(3,681 puan) tarafından
1 yaşına girmeden bıraktırılmasi lazım bence çünkü yaşı ilerledikçe bağımlılık yapıyor ben 1 yaşına girmesine 1 hafta vardı bıraktırdım 
(2,470 puan) tarafından
Maşallah canım erkenden bıraktırmışsınız.. aynen bizimki şimdi dahada bağlı olmuş
(3,681 puan) tarafından
Dişleri çıkmıştı hem yamu k olmaması için hemde baktım daha çok bağımlı olmaya çalışıyor bıraktırdım 1 hafta biraz uykularda sıkıntı yaşamadım ama değdi :)
(2,537 puan) tarafından
Nasıl bıraktırdınız kızım sürekli emmiyor sadece uyurken 9 aylık yavaş yavaş bıraksın istiyorum
(3,681 puan) tarafından
Benimki de emerken kullanıyordu ilk sadece öğlen uykularında kestim 3 gün öyle yaptım gün içinde de vermedim sonra akşam uykularında vermedim uykuya dalga süresi uzuyor ama sonra alışıyor
0 oy
(373 puan) tarafından
Oğlumu çok zorlamıştım ama hiç tutmadı
0 oy
(119,577 puan) tarafından
benimkiler 1 kez bile tutmadi
(2,470 puan) tarafından
Aslında başlarda iyi canım ama bağlı olunca kötü
0 oy
(6,672 puan) tarafından
En fazla 2 yaşına kadar
0 oy
tarafından
Kızım nisanin 22 sinde tam iki yaşını doldurdu 25.aya girmek üzereydi ki emzige de aşırı düşkündü gece ağzından düşse arar bulurdu asla onsuz uyumazdi bugün 3.gunumuz emziği biraktirdim ama 2 aydır konuşuyorum kızım artık onu bırakacaz sen büyüdün emzik pis oldu falan filan dedim baktım yok olmayacak bırakmıyor falan en son emziğin ucunu kestim internette ve bu sitede görüp baktım ucugu kesik bı sekilde emiyor o derece düşkün sen düşün sonra ona çaktırmadan karabiber sürdüm azıcık çünkü o acı değil ama pis bı tadı var ağzı yanmaz ama tiksinir diye düşündüm surdukten sonra çaktırmadan kenara koydum aldı ağzına emdi emdi çıkardı ağzından eegg olmuş dedi iyy dedi ağlamaya başladı anaaa tüh annem bu pis olmuş ya falan dedim ağladı sızladı istedi orda bak emzik istersen em dedim iyy pis falan dedi almadı gece yatarken yine istedi anne emme emme dedi durdu ağladı bende sabırlı oldum kucağıma aldım okşadım bol bol inşirah okudum rabbi yessir vela tü assir rabbi temmim bil hayr diye belki yüz kere okumuşumdur insirahi da bol bol okudum kucağımda uyudu kaldı ne hikmetse Rabbime çok şükür çok da ağlamadi ve ben duanın gücüne hamdolsun aşırı inanırım çok dua ettim çok okudum ama kendini emzik için yırtan çocuk gitti emziksiz uyuyan bir çocuk geldi hemde emzik aramadan uyuyor inanirmisin bence artık biraktir benim kızım pek konuşmuyor ufak tefek kelime söylüyor bu yüzden bide çişini söylesin artık konuşsun diye biraktirdim hamdolsun 3 gündür arada soruyor ama bende annecim pis olmuştu ya iyy diyorum bidaha istemiyor unutmak üzere çok şükür 
(2,470 puan) tarafından
Ayy gözün aydın canım bande baslicam inşallah.şükür benim ki çok iyi konuşuyor yaklaşık 2 aydırda bezi de bıraktık Bi bu kaldı bundanda kurtulsak tatmamdır
tarafından
İnşallah Allah yardımcınız olsun
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Benim kızımda çok geç bıraktı ama kendi isteğiyle oldu kendiliğinden bıraktı 
(2,470 puan) tarafından
Geceleri ne yapıyor
(1,257 puan) tarafından
İstemiyor birden bire bıraktı Olsa da olur olmasada olur artık kızım için
0 oy
(2,787 puan) tarafından
İki buçuk yaşında oğlum hala emiyor gün içinde vermiyorum ama emzik olmadan uyumuyor
(2,470 puan) tarafından
Maalesef benimki gün içinde de alıyor

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 95 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Mina gozde (2,671 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 183 göst.
2 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 120 göst.
31 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Caglakaratekinn (5,091 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 67 göst.
3 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Gizembyrmv (2,321 puan) tarafından soruldu

381,690 soru

11,426,096 cevap

34,985 kullanıcı

...